09.11.2018 CUMA İSTANBUL

09.11.2018 CUMA İSTANBUL

BARBAROSBEY / BUĞRAHAN : Süratli bir safkan olan Barbarosbey bugünde hemen çıkışta liderliği alacak ve son metrelere kadar direnip koşuyu lehine çevirmeye çalışacak. Safkanın tek rakibi her yarış oynadığımız ama bir türlü kazandıramadığımız Buğrahan olacak gibi görünüyor. İkisinden birini tek yazsam diğer gelir diye düşünerek ikiliyi ayrımsız kuponumda bulundurdum. Ayrıca sahadan son dakika bilgisi olarak önerilen BONJOUR EL SAMAWİ ekledim ki bu iki müzmin Maiden at yine bize terslik çıkarırsa en azından elimizde bir sigorta olsun.

DÜŞLEM / ULUKIZ : Dişiler arasında iki tane çok farklı isim var. Kısa Vade yarışta Kaizbert iel Turbo savaşı olacak Düşlem'mi Ulukız'mı Erkeklerin canına okuyan bu safkanlar bugün bu Kısa Vade'yi kazanmak için mücadele edecek. İksini yaz geç arkasını düşünme.

RAMPAGE: Aracı ekürisinin safkanını kendi grubuna geri döndüğü için ilk altılıda tek olarak kullandım. İkinci altılıda ise yanına rakibinide yazdım, bir sonraki koşuda çok güvendiğim bir isim olduğu için burada en azından plase ile yıktım. Ama size iki tekli kuponda bu safkanı da tek bırakarak kupon kurgusunu ufaltabilir miktarı iyice düşürebilirsiniz. Mevcut form durumu ve tatminkar yarışların ardından Grup 1 koşuda en geri gelmesi bizi yanıltmasın, o gün favorisine fedailik yapmıştı, öndekileri yakın takip edip koşunun ağır gitmesini engellemişti, sonuçta yarışa pek karışmamıştı ama bu sefer kendine koşar bu grubu geçme ihtimali yüksektir. 

JACK SPARROW: İlk yarışındaki ikinciliğin ardından hemen dikkatimizi çekmiş, Kısa Vade 8 yarıştaki gereksiz temposunun ardından büyük favori olarak katıldığı koşuda Kocakaya ile beklenenden uzak bir performans sergilemiş, arkasından takılan Dil bağı ile farklılaşarak Özcan Yıldırım ile kazanmayı başarmıştı. Bu yarış kaydı yapıldığından beri safkanla yakından ilgilenen arkadaşlarla ne yapar, nasıl taktikle koşar, Açık yarışlar için jokeyler Bursa'da olacaından kim biner diye düşünürken, bugüne kadar hep sıkıntı yapan ve yarışlarda bir nebzede olsun eksik koşmasını sağlayan düşmeyen yumurtalığınında aşağı düşer yola girdiği haberi geldi. Şimdi safkan için sorunlar iyice azaldı, yarış içinde hiç acıda yapmayacağından, Furkan Yüksel ile eskilerden çok daha iyi koşacağını, kaçak atları son metrelerde atlatıp kazanacağını düşünüyorum..

 

  İSTANBUL 1. ALTILIM İKRAMİYE : 118 TL   
1.AYAK: 4.1.3.5.2.6
2.AYAK: 4.3 

3.AYAK: 1.2 
4.AYAK: 8.7.4.3.2.1.6.5
5.AYAK: 4.8.7.9.2.1.5.3
6.AYAK: 2-RAMPAGE

 

  İSTANBUL 2. ALTILIM İKRAMİYE : 344 TL 
1.AYAK: 8.7.4.3.2.1.6.5
2.AYAK: 4.8.7.9.2.1.5.3
3.AYAK: 2-RAMPAGE

4.AYAK: 5-JACK SPARROW
5.AYAK: 2.3
6.AYAK: 4.5.10.6.2.1.3.9

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

 

You have no rights to post comments