02.11.2018 CUMA İSTANBUL

 

02.11.2018 CUMA İSTANBUL

DIDACTIC: Çok hipodrom dolaşan ama dolaştığı yerlerde hep iyi koşular yapan bir safkanla karşı karşıyayız. Didactic Sentetik, çim, kum her yerde kazanmayı başarmış, uygun gruplar yakaladığında elinden gelenin en iyisini yapıp her zaman üstlere savaşmış bir isim. Jokeyde seçmeyen, Kocaeli'de Müslüm Çelik ile, Ankara'da Hişman Çizik'le, Bursa'da Sercan Tırpan ile kazanmışlığı olan bu safkan bugün geçen haftanın yükselen form grafiği ile dikkat çeken ismi Uğur Polat ile yarışıyor. Ocius, Puzzle, Miss Turbo ve Oğulcanım ile son günlerde güzel birincilikler alan Uğur Polat bugün kilosu ağır olsada uygun rakipleri akıllı binip uyutur kazanır görüşündeyim. 

KAFKASOĞLU: Verdiği aradan sonra iyice kendine gelen, gördüğü yarışlarla formunu en üst seviyeye çıkaran ve her geçen gün kazanmaya yaklaşan bu safkan takibimize girdi ve yakın zamanda da kazanacağına inanıyorum. Bugünmü olur yoksa daha uygun bir grup yakalar onumu kazanır bilemem ama benim kuponumda ilk sırada yer alacak.

DENİZ MAVİSİ / ZİMBAT : Yarış yaşamının ilk startında çok gösterişli birincilik elde eden iki isim yazıp ben ilk ayağı geçeceğim. DENİZ MAVİSİ ilk yarışında çıktığı gibi liderliği almış, rakiplerine uzak ara fark yaparak yarış yaşamına gösterişli başlamıştı. İkinci startında ise Kısa Vade 6 mücadelede, ciddi rakipler yanında, önde liderlik mücadelesi yapıp yıpranmak yerine bekleme yapmayı tercih etti. Yinede kendini gösterdi, son ana kadar mücadelenin içinde kaldı, koşudan 4. ayrılırken canlı ve istekliydi. Annesinin yarış yaşantısı kısa sürmüştü ama yavruları bu zaman kadar hep kazandı. Deniz Mavisi'nin sentetiikte elde ettiği başarıyı bugün çime taşıması ve iyi koşması, çıktığı gibi liderliği alıp bitirmeye çalışmasını bekliyorum. ZİMBAT ise Şartlı 1 koşuda ağır çimde Ayhan Kurşun ile kazanmış ve o günden sonra çalışmalarını aynı ciddiyet ile sürdürmüş bir isim. Deniz Mavisi kaçarken onu yakın takip edecek son metrelerde atlatıp geçmeyi hedefleyecek diye düşünüyorum. 1000 metrelik güzel galobundan sonra 37-23.4 rahat sprinti ile çok daha hazır olduğunu gösteren bu safkan gerçek gücünü bugün gösterecek olup kuponlarda bulunması mecburidir.

KIZIL TÜY: Temmuz ayı sonunda hayatının ilk yarışını yapan, kapasitesi yüksek bir ismin yarım boy gerisinde ikinci kalan ve çok beğenilen Kızıltüy, daha sonra 98 günlük bir ara verdi ve buraya hazırlandı.  Büyük ihtimal sorşin çıkarıp kısa süreliğine geri alınan safkan Ekim ayının başından beri çok ciddi şekilde hazırlıklar gerçekleştirdi. Özcan Yıldırım ile koşuya katılacak safkanın son işlerini seyretme şansı buldum bir aksilik yaşamaz ise kazanacağını düşünüyorum. 

JAIYA: Ankara'da son yarışında öne neden düştüğünü bir türlü anlayamadığım Jaiya 2 boy farkla geçilmiş ikinci kalmıştı ama taktik olarak farklı bir şekil tercih etse, kaçmasa, kaçana yakın gitse, acele etmese, öndekilere liderliği verse kesinlikle kazanabileceği bir koşuyu kaybetmişti. GINA MONTANA'nın ağır favori olduğu bu yarışta çok iyi form durumu ile safkanın o gün yapamadığını bugün gerçekleştirebileceğini, rakiplerini yerinde takip edip geçebileceğini düşünüyorum. İki at yazıp geçtiğim bir koşu oldu...

 

    İSTANBUL 1. ALTILIM : 1.461 TL  
1.AYAK: 5.3.4
2.AYAK:
 2-DIDACTIC
3.AYAK: 5.7.2.8.1.3
4.AYAK: 4.8
5.AYAK:
3.5.8.1.10.4.6.7 
6
.AYAK: 9.8  

    İSTANBUL 2. ALTILIM  
1.AYAK: 4.8
2.AYAK:
3.5.8.1.10.4.6.7 
3.AYAK: 9.
4.AYAK:
 4-KIZILTÜY
5.AYAK:
6.2
6.AYAK:
7.8.3.2.5.1.13.11.10

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz. 
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gerisi size kalmış...

Yorumlar  

#1 Okay Cekin 03-11-2018 14:50
Tebrikler.

You have no rights to post comments