22.09.2018 ANKARA 1. ALTILI TUTTU 690 TL

22.09.2018 CUMARTESİ ANKARA

İlk Koşu'da Dil Bağı takıldıktan sonra çok farklı koşan ve bugünde aynı başarıyı tekrarlayacak BALISTIC BULLET risk edilerek tek yazılabilir. Zaten bu safkanı tek yazmazsam 3-2-8-1-7 ilavesi yapmam lazım, biraz daha detaya girince diğerleride şanslı görünüyor, nerdeyse Hepsi demeye kadar gidiyor, o zamanda kurgu tamamen bozuluyor. 

İkinci koşuda takip atlarımızdan DİREKTÖR koşuyor.... İlk iki koşusunda adaptasyon sorunu yaşadı son yarışı biraz iyi, uzak yedi ama kardeşi Hafo'da Maidenden çıkana kadar bizi fıtık etmişti. Bugün HAKKAK, SARIBERDAN ve GÜZELÇOCUK ile beraber kupona yazdım.

TİPİTİP üçüncü koşudaki takip atımız... Dil Bağı takıldığı son yarışında çok iyi koşan safkan Maiden koşmak yerine buraya geldi, Müslüm bindi ve sert rakipler yanında pek tutulmuyor. KUZEY KAFKASYALI ile LUCKY FOOT lk yarışlarında başarılar elde ettiler yine kazanabilirler. BUZZER BEATER'de gayet tecrübeli yazmak lazım.

Verdiği 1 yıllık araya rağmen harika koşup kazanan, aralardan çıkarken sanki 3 yaşlı tay gibi hırslı ve istekli görünen BENYOĞUM, geçen hafta Yükselim'e burunla kaybeden BAŞĞEHLİVAN, çimde her zaman iyi koşan TEMİZKAAN ve son yarışlarında jokey seçip istediği zaman koşan istediği zaman boşveren, bugün ÖZcan Yıldırım ile şans deneyecek ALİŞİRİNOĞLU yazalım. Yer kalırsa önde koşuyu forse edip çok öne salınırsa bitirebilecek ERKMEN ilavesi yapalım.

1.Ayak: Büyük favori olarak çıktığı hayatının ilk yarışında, kum pistte etkili olamayan, devamında ciddi hazırlıklar yapıp çimde kazanan BOOGEYMAN (1) bugün biraz daha iyiye giden durumu ile favorimdir. Safkanın daha kapalı kutu olduğunu, gerçek gücünü bugün göstereceğini düşünüyorum. MAKAKVI (5) nin de son yarışını pek ölçü almıyorum, jokeyi enseye bastı en geri geldi. Aslında en geriyken bile çok uzak fark yemedi. Kumda Maidenden çıktı, arkasından çimde Kısa Vade kazandı ki bugünde aynı başarıyı tekrarlayabilecek durumda. SKY MOON (8) ikidir Grup yarışlarda dördüncülük yapıyor, bu koşu biraz daha uygun olacak. LUCID (4)biraz daha uzun isteyecek gibi ama kazandığı yarış hiçte kötü değil. Daha geniş kuponlara SCOUTLEO (6) ve KING OF TATVAN (3) yazılabilir.

2.Ayak: Bu koşu biraz ilginç... Ben dünden çalıştığımda burada HIRSLI (10) kazanır tek yazayım diye kararlaştırmıştım. Son çim yarışlarını seyrettim bu kötü grupta en iyi isim olarak karşıma çıkmıştı ve risk almaya değer görünüyordu. İki altılı içinde tek yazıp işimi kolaylaştıracaktım ama sabah işler değişti. Ankara'dan ZEKİDAYI (7) özellikle önerildi. İzmir yarışlarından sonra Ankara'ya gelip çalışmalarında çok değiştiği söyleniyor. Çimi ne kadar koşacak tereddütlerim var ama yazmak zorunda kaldım. Sonra BRÜTÜS (2) ün bugün daha hazır olduğunu öğrendim. ZAMANTININ KIZI (12) oynamıştık hep sapmış içe yatmıştı bu sefer düzeldi deniyor. BENLİBİRSEN (8) üç yarış koşmuş Kocaeli Adana Bursa yapmış, ne gereksiz işler ama kötüde koşmamış, mecburen yazdım..

ANKARA 1.ALTILI
  4 4 6 9 1 10
    12 4 3 5  
    9 5 7 8  
18 TL   2 1 8 4  
        1   7
            2
67 TL             
          6 12
168 TL         3 8
 

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz..
3- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
4- Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. Üye olayım altılının aynısını oynayayım tutturayım mantığıyla bizlere üye olmayın diyoruz.
5- Yorumlarımızdan fikir alıp, Çalışmalarınız ile birleştirmenizi, kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ed
iyoruz.

Gerisi size kalmış...

 

You have no rights to post comments