12.07.2018 ANKARA / ALTILI TUTTU

12.07.2018 PERŞEMBE ANKARA

 

4.KOŞU : ONATKAN (4) devamlı takipte olduğum bir isim. Kum çim farketmez ilk yakaladığı yeri kazanır beklentisindeydim son yarışında iyi rakiplerle mücadele etti dördüncü kaldı. Kazanamadığı yarışlarda hep yarış içinde bir terslik olan ve ya kağanan ya sprint yerini iyi ayarlayamayan jokeylere çatan safkan bugün son iki koşusunda olduğu gibi Müslük Çelik ile sahada. Bu safkanın 1300 kumda yaptığı dereceyi baz alıp rakipleri ile karşılaştırdığımda MAHZUNKRAL (3) biraz daha iyi çıkıyor ve kazanabilecek gibi duruyor. Mesafenin 1400 olması koşuda DOĞANŞAH (1) ın işine yarayacak gibi duruyor. Yarış süratli giderse son metrelerde sprint yapanlardan biri kazanacaksa bu Doğanşah olabilir. Bu üçlü ilk etapt akuponlara yazacağımız isimler olacak.

5.KOŞU: İkinci ayak çok istikrarsız isimlerin bir araya geldiği ilginç bir yarış olmuş. 13 safkan arasında bir kaç tanesini geri plana ayırdım ama çok at yazıp sürpriz gelsin diye dua edeceğim.

6.KOŞU : KAİNAT (4) son yarışında oldukça dikkat çekmişti. İstanbul'da Grup 2 yarışta ki üçüncülük oldukça değerliydi ve o yarışı buraya taşıması halinde kazanabilir. Yarışın ağır tempoda gideceğini varsayarsak önde gidecek isimlerin yetersizlikleri Kainat'ın viraj dönüldükten hemen sonra onları atlatıp kazanabileceğini bize gösteriyor. Yinede temkinli olmak yanına son yarışı kötü olsa da TARSUS BEYAZI (8) ile Çelik kardeşlerin bindiği I SAW THE SUN (3) il GIPSY DANGER (2) yazmak istiyorum.

7.KOŞU : Bu koşuda herkes NESTOR (1) ve LONDRA (4) üzerine yoğunlaşmışken ben biraz değişik bir isim arayayım. Yapmış olduğu yarışlarda kalitesini daha yeni yeni göstermeye başlayan FLICK THE SWITCH (2) bugün gerçek mücadelesini gösterecek ve görüen bu iki rakibe çok sert rakip olacaktır.

8.KOŞU : İstanbul'da koştuğu yarışında aralarda kalıp fauller yiyen ÇAKIRYUSUF (2) o gün düzgün bir yol bulsaydı Grup 2 mücadeleyi kazanacak şimdi belkide büyük favori olarak karşımızda olacaktı. Bu safkanın Ankara'nın uzun düzlüğünde Selim Kaya gibi bir efsane ile büyük ihtimal akıllı bir yol tercih edeceğinden dolayı kazanmasını bekliyor kuponumda alternatif tek olarak değerlendiriyorum. AZANT (1) son yarışından sonra kulaklık çıkardılar bugün burada şanslıdır. Tek yazmayanlar başta bu safkanı değerlendirir. ÇALTEPE (3) ve DERİNMAVİ (4) diğer şanslılar diyeceğiz ama ben oynadığım kuponda 2 tek bırakacağım söyliyeyim.

9.KOŞU : Çok sert bir tempo yapacak olan FANTASTIC LERO (3) 1900 metrede kendisine takılmak isteyen herkesi temizleyecek virajdan sonra koşuda kendisini yakalamaya çalışacak olan TESLA (2) nında ataklarına karşılık vererek büyük ihtimal yarışı kazanacaktır.  Hani Karataş bu biz yazmayınca geliyorya sırf kuponu garantiye almak düşüncesiyle ekleyebilrisiniz diyelim normalde 3 tek oynayacağımızı garanticilere 3-2  önerdiğimizi söyleyelim.

 

ANKARA 2.ALTILIM
1.AYAK: 4.3.1
2.AYAK: 2.7.6.4.1.5.3.8.11.10
3.AYAK: 4-KAİNAT / 8.3.2
4.AYAK: 1.4.2
5.AYAK: 2 1.3.4
6.AYAK: 3-FANTASTIC LERO  
 

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2-Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz.
3-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
4-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
5-Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. 
6-Kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ederiz.

Gerisi size kalmış...

 

You have no rights to post comments