06.07.2018 CUMA BURSA / ALTILI TUTTU

06.07.2018 CUMA BURSA

1.AYAK : Üç yarıştır ikincilik yapan LORD OF TIME (3) Furkan Yüksel ile seriyi birinciliğe taşıyamadı bugün mustafa Çiçek Bursa'yı tercihleyince onunla şansını deniyor. Kurt ekürisinin bugün çok iddialı olduğunu duydum ve ACOUSTIC COVER (4) için kazanır diyorlar, Kocakaya'nın Bursa tercihi de ilginç safkan kuponlarda mutlaka olsun.  Bu iki formda safkanın kiloları da uygun olduğundan ikisini yazıp geçmek risk almak mantıklı olabilir. Yanına at yazalım diyenlere başta SUPER STEEL (5) öneririm. Çok aşama içinde bir safkan her an kazanabilecek kapasitesi var. RUN FOR RUYA (8) nın İSHAKBABA (2) ve STARBABA (10) ile çok ağır kilo olmasına rağmen BURAKŞAH (1) ın da sürpriz ihtimalleri var.

2.AYAK : Çimde gayet iyi yarışlar yapmış GOLDMARK (3) notlarımızda var ve ilk koşusunu kazanır diye not almış bekliyordum. Handikap 16 koştuktan sonra 4 Şart yarıştaki üçüncülüğü çok ilgi çekiciydi Maidene geri gelecek biliyordum , İzmir'de bekliyordum burada karşıma çıktı. İzmir'de Maiden koşsa inanın yanına at yazmazdım. Bugün sırf pist değişikliği nedeniyle BIG BET (1) ve İDİL (8) ilavelerini yapacağım. At yazmak isteyenler için 5-11 ilave

3.AYAK : Bu koşuda cazip bir ismi başa koyalım. OKEY (10) verdiği aradan sonra iki yarış gördü padokta son yarışında koşuyu kazanırım der gibiydi ama stili rakiplerden etkilenmiş padoktaki iyi durumunu yarışa yansıtmamıştı. Bu sefer önde ne kadar boş kalır bilemem üzerindeki apranti ne kadar etkili biner tartışılır ama başa yazıp unutmamak lazım. BEKİRİM (2) ile WIN FOR ME (1) koşudaki en ciddi rakipleri olup bu apranti koşusunda her ihtimal göz önüne alıp daha sonra HERE IN BLUE (5), SADIKAĞA (7), DOMINANT SON (9) ve ÖMER COOPER (8) değerlendirilebilir.

4.AYAK : Açık 3 Süleyman çelebi Koşusunda Ankara'da son yarışında Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı koşusunda çok iyi bir performans göstermiş ALTINCI HİS (1) oldukça ciddi favori durumunda. Önde süratli gidecek bir yarış olur bu safkanda iyi bir bekleme ile rakiplerini sonlarda gelip geçer gibi görünüyor. 1600 metre üzerinde daha başarılı olmayan MAVİ DALGA (9) nın yarışı kısaltıp kendini birinciliğe atması zor bir ihtimal ama bir ihtimal şansı var yer olan varsa bu favoriyi yıkmak isteyen varsa deneyebilir.

5.AYAK : Sabah Bursa ile konuşuyorum kimle konuşsam TAKAYAMA (5) diyor. Bugüne kadar 19 koşu yapan safkan her pist koşulunda denendi her yerde de az çok ikramiye kazanmayı becerdi ama birincilik daha alamadı. Son iki yarışı 1800 metrelerdeydi bugün 1200 e iniyor. Selim İpek yurt dışından geldikten sonra vasattı ama son olarak Kocaeli de yarış kazanmıştı bugün yine şanslı ama benim içinden tek yazmak gelmiyor. GOLD KING (3), LITTLE LEGEND (4), ERKAN ABİ (2) ilavelerini ilk etapta mutlaka yapacağım.

6.AYAK : Uzun bir süre ara verdikten sonra iki yarış gören ve idman pistinde mükemmel işler yapan, canlı sağlıklı yerinde duramayan CİVANTAY (7) için bugün kazanır diye duydum. Safkanın bugünün kapanışını yapacağını ve günün ikinci teki olabileceğini düşünüyorum.

BURSA 1.
ALTILIM
1.AYAK: 5.3.4.8.13
2.AYAK: 1-AMANKAYA
3.AYAK: 2-OGEY
4.AYAK: 3.4 
5.AYAK: 3.1.8 / 5.11
6.AYAK: 10.2.1.5.7.9.8


BURSA 2.
ALTILIM
1.AYAK: 3.4
2.AYAK: 3.1.8 / 5.11
3.AYAK: 10.2.1.5.7.9.8
4.AYAK: 1-ALTINCI HİS
5.AYAK: 5.3.4.2
6.AYAK: 7-CİVANTAY

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2-Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz, bizde ufak halini oynuyoruz.
3-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
4-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
5-Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısının oynanmasını tavsiye etmiyoruz. 
6-Kendi şansınızı yaratmanızı, kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ederiz.

Gerisi size kalmış...

 

You have no rights to post comments