10.06.2018 PAZAR ADANA

10.06.2018 PAZAR ADANA

Adana ilk altılı biraz daha kolay... AKAĞAÇ (5) son yarışında yedinci oldu diye sakın kötü durumda diye düşünmeyin. Çim pistti, Yer çamurdu, pist ağırdı, kötü koştu ama burası uygun, buradaki rakipler geçebileceği isimler, sevdiği pist ve Müslüm Çelik bu yarışta ki en başarılı jokey. Tek yazılabilir veya yanına yazarsak EUPHRATES (9) bence rakip yazarsanız iki at yoksa tek.

İkinci koşu biraz karışık. Maiden yarış jokey farklılıkları yok, hepsi aynı kapasitede isimler, atlarda özel bir şey yok, çimde çok başarılı bir isim yok. Kalabalık tutup dolduralım sürprizi arayalım.

Üçüncü koşuda TURAP ve BOTANVADİSİ var. Herkes son yarışlarına bakara Botan Vadisi oynuyor ama uzun aradan sonra yarış gören ve Botan Vadisi'nin baş farkı ile arkasında ikinci kalan bugün Müslüm Çelik ile rakibine göre 3 kiloluk avantajla koşacak TURAP'ın büyük ihtimal kazanması lazım.

2 yaşlı İngilizlerin 4 Şart yarışında ise CEKU (1) çok ön planda... Rakibi de yarıştan çıkınca rakipsiz kaldı.

1.Ayak: Başta FALEZ (1), YOSUN SULTAN (4), THE FLAMINGO (9) ve QUEEN OF SILVER (7) sonra diğerleri oynanır...

2.Ayak: Burası da zor görünüyor çok at yazmak lazım mümkün olduğunca kalabalık tutalım. Dikkat çeken notlarda olan bir tane at yok.

3.Ayak: Beşinci olduğu koşudan notlara takılan BABA MENGİ (13) iki yarıştır ikincilikler yapıyor ve bu sefer birincilik için en iddialılardan biridir. İSKEÇE (11) ilk rakip tutsamda SPARTAN ELİF (8), EFSO (6), KÜÇÜK ÖMER (4) ve FLADOR (10) diğer ihtimaller olarak görüyorum.

4.Ayak: HEART REASONS (3) Adana ve Ankara koşularında her zaman gücünü son damlasına kadar akıtarak iyi mücadeleler yaptı. Yarışlar çoğaldı burayı uygun yakaladılar hemen kaydettiler daha kayıttan itibaren Burhan ile kazanacaklarına dair ortak karar birliği yapmıştık. 1500 metre üzeri başarısı yok gibi görünüyor olsa da Kurtel ekürisinin bu safkanı rakiplere ağır basıyor ben kuponumda tek bırakacağım.

5.Ayak: HASAN DAYI (4) içinde bugünkü Maiden koşulara kaydolanlar içinde en şanslısı diyebiliriz. Bu Angora yavrusu son iki koşusunda favori çıkmıştı özellikle Ankara'da pist yağmurdan ağırlaşınca son yarışını kaybetmişti bu sefer istediği pist şartlarında kazanacak görüşündeyim.

6.Ayak: Hani bazı yarışlarda elde avuçta bir şey olmaz kimin geleceği şansa kalırya işte burasıda öyle bir yer olmuş. Bir tek CANIM ÇİDEM (3) dikkatimi çekti iyi koşacak ama  mesafe biraz daha kısa ister bu mesafe uzun gelebilir diyorum. KÜÇÜK CEMRE (6) kağıt üstünde iyi yarışa gelince ne yapar bilinmez. BURCUTAY (2) ikidir ikinci bu sefer birincilik için sahada olacak. Bu üçlüyü ilk etapta değerlendirip yer kalırsa DORUGÜZEL (1), İMHAN (4)  ve ÜZÜMBAĞI (14) ilavesi yapacağım.

ADANA 1.ALTILIM
1.AYAK:   5-AKAĞAÇ  
2.AYAK:   13.1.3.2.4.8.10.5
3.AYAK:   4-TURAP  
4.AYAK:   1-CEKU
5.AYAK:   1.4.9.7  
6.AYAK:   2.5.8.9.1 

 

ADANA 2.ALTILIM
1.AYAK:   1.4.9.7  
2.AYAK:   2.5.8.9.1  
3.AYAK:   13.11.8.6.4.10
4.AYAK:   3-HEARTS REASON
5.AYAK:   4-HASANDAYI
6.AYAK:   3.6.2 

 

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
2-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz.
3-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
4-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
5-Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısı oynanması tavsiye edilmez. 
6-Kendi şansınızı yaratmanız, kendi kurgunuzu yapmanız tavsiye edilir.

Gerisi size kalmış...

 

You have no rights to post comments