CUMARTESİ İZMİR / ALTILI TUTTU

28.04.2018 CUMARTESİ İZMİR

Her yarışa yorum yazma şansım olmadı İzmir tahminlerimi Gökmen Tunca ile beraber yapıp şekillendirdim 10 koşu çok zorlandık ama güzel iki kurgu ortaya çıkardık.

FAIR MONT

Performans ve kalite olarak grubun bir kaç tık üzerinde bulduğum bu safkanın İzmir’de özellikle çim pistte çok etkili bir performansa sahip olduğu bilinen bir gerçek, Çim pistte her türlü koşulda ve gidişatta konuşlanabilip duruma göre şekil alan bu safkan bugünde muhtemelen ön gruba çok yakın gideceği bu koşuda usta pilotu ilede yine 1.liğin en güçlü adayı olup benimde bu programdaki ilk alternatif tek ismim olacaktır.

ALPDAĞI

Çok kabiliyetli bir yarış atı olan bu safkan yarış yaşamının ilk iki startınıda çok kolay kazanarak bunuda zaten net olarak göstermişti.Ancak start aldığı son koşuda makinadan biraz tereddütlü çıkınca binicisinin en geri beklemeyi tercih ettiği bu safkan ön tarafa gelmekte biraz zaman kaybedince düzlükte bir ara liderliği alsada çok fazla ara yapamayınca fotoya yakın tekrar dışındaki rakibine yakalanarak sahadan 2. olarak ayrılmak zorunda kalmıştı.Bugün stiline çok daha uygun teşviği çok kuvvetli binicisi ile aynı hataya düşmeyeceğini ve bu kez startla beraber alacağı liderliği son metrelere kadar sürdürüp fotoyuda en önde geçmesini beklediğim bu safkan benimde bu programdaki ilk BANKO ismim olacaktır.

HURŞİT

Yarış yaşamına başladığı ilk günden beri ilginç eşgali ve güçlü fizik yapısı ilede sıkı markaj altında tuttuğum bu safkan özellikle start aldığı son koşuda son metrelere kadar mücadelenin içinde kalırken bir sonraki koşusu içinde çok olumlu sinyaller veren bu safkan bu kez çok daha tecrübeli ve etkili bir sunucu ile sahne alıyor.Bugün startla beraber önlere çok erken sarkmasını bekleyeceğim bu safkan çok daha kondisyonlu ve hazırlıklı gireceği bu koşudada benim bu programdaki bir başka liman tercihim olacaktır.

SİDELİ

Bursa'da 1900 kumda kazandığı yarışın ardından Kocaeli'de 1800 metrede Black Wasp gibi çok formda bir isme kaybeden arkasından İzmir'de 1600 metrede Oğlum Melih'in 1 boy gerisinde elde ettiği ikincilikte Mehmet Kaya'nın ilk başlardan beri teşviği ile Babadöker'e takılıp temposunu gereksiz yükselten safkan son metrelerde dışına çıkan rakibine direnememişti. Bugün safkan hiç acele etmeyip öne gidecek isimlerin durduğu yerde ipleri aline alıp kazanacaktır.

REİSOĞLU / GÜLŞEKER / MARUFTAY

Bugün İzmir pistinde ilk kez start alacak REİSOĞLU ve bu pistte son yarışını çok iyi bir derece ile kazanmış GÜLŞEKER uygun rakipler yanında start alacaklar ve bir hayli süratli geçmesi muhtemel bu koşuda sonlarda yapacağı etkili sprinti ile bu ikili iddialı olacaklar. Yalnız ben çimde ilk yarışında çok tatminkar bir üçüncülük almış MARUFTAY'dan da sürpriz bekliyor yazmadan edemiyorum.

INCEPTION

Verdiği aranın ardından üst üste gördüğü koşular sonrası formunuda bir hayli yükselten ve bana göre tam bir çim atı olan bu safkan son startında çok eksik olduğu kum piste rağmen ortaya koyduğu performans ve derece ilede ne kadar iyi duruma geldiğinide net olarak göstermişti.Bu kez aradığı pisti ve ortamı bulan bu safkan benimde bu programdaki son liman tercihim olacaktır.

1.ALTILI ŞABLONUM
1.Ayak: 9.7.1.5.3.2
2.Ayak: 1.5.4.2.3.7
3.Ayak: 1
/ 2
4.Ayak:
3-ALPDAĞI
5.Ayak:
10.6.9.2.3.4.7
6.Ayak:
6 / 1.2.10

2.ALTILI ŞABLONUM
1.Ayak: 10.6.9.2.3.4.7
2.Ayak:
6 / 1.2.10
3.Ayak: 1-SİDELİ
4.Ayak:
2.6.8 / 12.4
5.Ayak:
1.8.4
6.Ayak:
2 /
16.5.4.12

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı standart bir miktar civarında tutuyor, kendimizin oynamayacağı kurguları paylaşmıyoruz. 
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz, alternatif tekler öneriyoruz.
4-Bizim tahminlerimizi kendi çalışmalarınızla birleştirmenizi tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.
6-Kurgularımızın hiç bir zaman tutma garantisi yoktur, aynısı oynanması tavsiye edilmez. Kendi şansınızı yaratmanız, kendi kurgunuzu yapmanız tavsiye edilir.

Gerisi size kalmış....

Yorumlar  

#1 YILMAZ 29-04-2018 15:04
abi artık galoplar neden görünmüyor hiç bir internet sitesinde galopları yok atların

You have no rights to post comments