07.03.2018 İSTANBUL / ALTILI TUTTU

Kullanıcı adınız ve şifrenizi başkalarıyla paylaşmayın !!!

07.03.2018 ÇARŞAMBA İSTANBUL

1.Ayak: KALKANDERE (7) kendini aştı ikidir felaket koşuyor çok iyi yarışlar kazanıyor. NORHERN WEST (9) benim uzun zamandır takıntım olan bir isim. Kalkandere'ye geçilmişti ama bugün kilo avantajı yakalamış durumda geçme kazanma ihtimali var. Aynı koşuda beşinci NAÇAL (5) kalitesi ile şanslı olur birde Ahmet Çelik binmiş ki iki yarış gördükten sonra kesin saldıracak. YİĞİTER (8) ve MISTER STORM (4) bu ikiliden sonra şanslı görünen isimler. Kilo ağır ama yer kalırsa SCIFO (2) da yazalım aklımız orada kalmasın.

2.Ayak: Bu koşuda bir kaç tane takip atım var. Özellikle Hayatının ikinci yarışında Kocaeli kaba kumuna giden ve Zağnos gibi bizimde altılıya tek yazdığımız formda bir safkanı çok zorlayan, Zağnos dışa açılıp hafiften fauller yapınca boyunla arkasında kalan DEMİRDEN (3) başa yazıyorum, dileyen yarışseverlere de günün alternatif tek adaylarından biri olarak öneriyorum. Yedili ganyanlar için safkan oldukça cazip bir tek olabilir, denenebilir, büyük ikramiyeler böyle tek yazılmayacak yerler tek yazılarak alınır. Altılıda son ayağa kuponu getirdiğim için bu ayağı rakipleri ile beraber değerlendirdim. Özellikle geçen seneden beri devamlı oynadığım üç yarışında da kuponumuzda olan ama hep favori çıkmasına rağmen bir türlü kazanamayan ŞAHNAHAN (8) yazdım. OĞULCANIM (7) son koşularında kendini buldu, toparlandı ve tabela yaptığı yarışların ardından bugün oldukça iddialı. KURNAZBEY (5) ile BİRALEM (1) ise bu ikiliden sonra yazılır sağlam kuponlar bu beşli ile koşuyu geçebilir.

3.Ayak: 4 tane erkek safkan Dünya Kadınlar Günü Koşusunda bizlerin karşısına çıkacak. BAYEZID (3) 115 gün arası olmasına rağmen çok hazır durumda. Kalite her zaman kalitedir bugünde ne kadar nefesi eksik olsa da şansı yüksektir. Gökhan Kocakaya her yarışında olduğu gibi üstünde, bu safkan ilk yarışında 4 Şart koşmuş devamında ise Kısa Vade de ilk yarışını kazanıp arkasından Açık ve Grup yarışlarda boy göstermişti. Mesafenin 2000 olması safkanı etkilermi diye bakıyorum bakıyorum etkilerse tek gelecek at OĞLUM MURAT (2) olur diye düşünüyorum.

4.Ayak: Bizim saatçi arkadaşlar NOISY (1) çok methediyorlar. Koşunun favorisi durumundaki bu safkanın çok formda olduğunu bu uygun rakipleri geçeceğini söylüyorlar. Bende bakıyorum bakıyorum pek ciddi bir rakip göremiyorum. Noisy hatırlarsanız çok hırslı kaliteli bir isim ama önde bazı yarışlarda kendini çok yıpratıyor içeri doğru yatıyor koşu içinde kendi kendini bitiriyordu. Ahmet Çelik ile katıldığı son yarışında ise önde kolay tempoda gitti Şekerhanım sonlarda çok sıkıştırsa da ona direnip kazandı. Yine günün alternatif teklerinden biri olarak bu safkan rahatlıkla yazılabilir. Ben cazip olsun diye bir türlü kazanamasa da yarış süratleneceği için son metrelerde ciddi ataklar yapacak QUEEN LEONESSA (6), son yarışında kendini gösteren SUPERSTAR LADY (7) ve bu sene ilk yarışında kötü görünse de bugün için daha hazır durumdaki DIRTY GIRL (3) ile ilginç bir at DIABOLİK (5) yazacağım.

5.Ayak: Günün tek yazamadığımız yarışlarından biri. Ben RODOSTO (3) yu beğeniyorum iyi koşuyor bu grubu da geçebilecek performanslar sergiliyor ama çok büyük favori çıkacaktır ve istikrarsız olduğu için güvenmek hata olabilir. AMANKAYA (1), ASLAN PARÇASI (2), DURDEN (9), KARAYÜÜREK (8), GÖKKALE (6)  AKSAKAL (4) ve ALEMİN KRALI (5) sıralaması ile kuponlarda bu ayağın kalabalık tutulmasını öneririm.

6.Ayak: Son ayakta favoriyi tek yazacağız. Ben geceden İstanbul'u yazdım kaç Agf çıkar tahmin edemiyorum ama kalabalık grup olduğundan belki tek yazan olmaz dedim kuponu son ayağa getirdim. Yarış 1200 metre ve tam WHITE HARD LANE (6) e göre. Starttan mermi gibi çıkan bu safkan bugün belki kendi gibi öne gitmek isteyen isimler olacak ama daha çıkışta 2-3 boy fark yapar rakiplerine liderlik şansı tanımaz. Koşuda istediği tempoyu yakalar son yarışlarındaki gibi son metrelere kadar gelir. Rakipleri inceliyorum ikinciliklerinde geçildiği iki isim burada koşuyor ama bu safkanı geçenlerden Kris Angel tam hazır değil gibi görünüyor, Büyükbeyaz ise hem formda değil hem de 3 kilo hafifken geçmiş şimdi kilo kiloya White Hard Lane avantajlı görünüyor. Ben son ayağa getirdim koşuyu hazır ve formda safkan Halis Karataş ile kazanır dedim.

İSTANBUL ALTILIM
1.Ayak: 7.9.5.8.4
2.Ayak:
3
/  8.5.1
3.Ayak:
3 /  2 
4.Ayak: 1-NOISY 

5.Ayak: 3.1.2.9.8.6.4.5
6.Ayak: 6-WHITE HARD LANE

KARMA YEDİLİ GANYAN / PLASE
1.Ayak: 4-LEXINGTON FIRE
2.Ayak: 7.9.5.8.4
3.Ayak:
3-DEMİRDEN
4.Ayak:
3 /  2 
5.Ayak: 1-NOISY 

6.Ayak: 3.1.2.9.8.6.4.5
7.Ayak: 6-WHITE HARD LANE

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı hep belli bir miktar civarında makul seviyede tutmak istiyoruz.
2-Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz.
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz
4-Bizim tahminlerimizden esinlenip kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz

Lütfen önce kendiniz mağdur olmamak ve daha sonrada site içindeki üye diğer arkadaşlarımızında hakkını bir nevi gasp etmemek adına üyelik ve şifrelerinizi kimseyle paylaşmamanızı rica ediyoruz. Mevcut paylaştığınız şifrelerinizi CANLI YARDIM dan bağlanıp değiştirebilirsiniz.

Ayrıca Ücretli yada ücretsiz herhangi bir Sosyal medya üzerinde oyunlarımızın paylaşılması, yazılı basın ve yayın organında tahmin, yorum, yarış yazarlığı yapan kişi yada kurumlara bağlı herhangi bir üyelik tespiti durumunda üyelikleri anında iptal edilecektir.

.

You have no rights to post comments