03.03.2018 CUMARTESİ ADANA / ALTILI TUTTU

03.03.2018 CUMARTESİ ADANA

1.Ayak:  İlk ayakta MAJOR TROWBACK (4) her geçen gün ilerlettiği formu ile ilk sıradaki yerini yine alacak. İlk ayak zor herkes çok at yazacaktır ama pek önerilmiyor bir çok kuponda olmayacaktır ilk ayaktan altılı cazip olabilir. BALBADEM (1), PRENS HERO (5), KAISER SOZE (3), SEYŞELLER (6), FELAROF (7) ve AYŞEGÜL (2) daha sonraki ihtimaller. Yer kalırsa ALESİS (10), ASİ MERİÇ (11) ve QUEEN LAL (8) diyelim ilk ayak çok kalabalık tutalım.

2.Ayak:  ENDLESS POWER (9) her gün biraz daha iyi koşuyor. Bugün verilmiyor oynanmıyor ama geçen yarış az farklarla geçildiği My Titanium oynanıyorsa bu safkan ondan çok daha iyi koşacak kesinlikle oynanmalı. Birde geçen yarış çok iyi bir performans gösterip ikincilik alan SHERMAN OAKS (4) a bir şey demiyorum favori olmayı hakkedecek kadar iyi durumda, kuponda bu ikili olsun beraber değerlendirilsin.

3.Ayak: PERİ LİNA (7) çok farklı bir at gözüyle bakıyordum, beklentilerimi karşılar yarışlar yaptığını söyleyemem, istikrarsız görünüyor ama ben çok umutluyum bugün dahil çok daha iyi performanslar göstereceğine inanıyorum.  İkinci yarışındaki kadar koşsun son yarışını unutsun kendini hatırlasın yarış öncesi stres yapmasın bugün kazanacaktır. Yarış anı kadar yarış önceside bu safkan için çok önemli ve padoktan starta gidene kadar kendini bitirmesin rahat olsun heyecan yapmasın bu sefer sorun çıkarmadan kazanabilir. Yine yanına tek rakip önereceğim ve VICTORY PROMISE (1) ile bu koşuyu da iki isimle geçmeye çalışacağım. Bugün teksiz az atla geçtiğimiz yarışlar oluyor buraları kazasız belasız atlatırsak sonu zaten güzel olacak.

4.Ayak:  DISTANT RISING (2) yaşı ilerledi ama kendisi için çokda uygun bir grup yakaladı. Safkan 55 kilo Mahsun Turan'ı yakaladı ve son koşusunda elde ettiği ikincilik 1200 meredeydi bugün biraz daha mesafe uzamış durumda buda safkan için avantaj. İdeal mesafesi 1400-1500 olan safkan bugüne kadar 12 koşuyu bu mesafelerde birinci tamamladı. Bugün 2.26 içinde koşarsa bu grubu geçeceğine inandığım safkanı kuponumda tek değerlendirdim.

5.Ayak:  Adana HÜRADAM (2) üzerine oyunlarını kuruyor ama ben pek inanamadım. Bay Emir arkası geldi diye sanki bugün kazannması garanti gözüyle bakılıyorsa da çok ters bir koşu çıkaracağına inandığım YANTAR (6) dan umutluyum. Dileyen bu koşuyu da iki isimle geçebilir. AKUSTİK (2) ve ZEHİR HAFİYE (7) daha sonra değerlendiriyorum. Sıfır puanlı BİJAN (3) çok sürprize düşünülebilir.

6.Ayak:  Son ayak ise tam karmakarışık durumda. Hangi ata gelmez desem o kazanacakmış gibi duruyor. Ben mümkün olduğunca çok at yazmanızı öneririm.

ADANA ALTILIM
1.Ayak: 4.1.5.3.6.7.2
2.Ayak: 9.4
3.Ayak:
7.1
4.Ayak: 2-DISTANT RISING
5.Ayak: 1.6
6.Ayak: 9.2.3.13.12.11.14.1.6.7.8.15

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar

1-Altılı Kuponlarımızı hep belli bir miktar civarında makul seviyede tutmak istiyoruz.
2-Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz.
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz
4-Bizim tahminlerimizden esinlenip kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.

.

You have no rights to post comments