17.02.2018 C.TESİ ADANA / ALTILI TUTTU : 601 TL

 

17.02.2018 CUMARTESİ ADANA

Adana'yı pek ciddiye aldığımı söyleyemem... Geçilmesi nerdeyse çok zor, aşırı favori çıkan iki isim koşarken altılıdan çok büyük ikramiye beklemiyorum.

GOOD CURRY: 6 Ocak'ta kazandığı koşuda mesafesinde pist rekoru kırmıştı. Koşuyu seyrederseniz rekor kırarken hani kendisini zorlayacak atta yoktu ve çıkıp liderliği almış, virajda yakalanıyor gibi görünse de temposunu son metrelerde yükseltmiş arkasındakiler çırpınırken bu mesafede 1.25 net dereceyi rahat yapıp kazanmıştı. Aynı mesafe aynı rakipler yine birincilik zor değil. Agf'si % 77 çıkmış ama elden en gelir geçiliri bence yok.

BAYEMİR: Kaizbert'in en iyi temsilcilerinden biri olduğunu söyleyebilirim. 12 koşuda 9 birincilik aldı kumda, çimde, ağır çimde, yumuşak pistte, sentetikte kazandı. ankara'da İstanbul'da, Kocaeli'de, İzmir'de, Bursa'da kazandı. Tek yarış koştuğu Adana pistinde ikinci kaldı ve bugün eksik kalan Adana birinciliğini almak için sahada olacak. Bu rakipler kesinlikel ayarında değil ve Şartlı 5 koşu 83 günlük araya rağmen bu sınıf safkan için kolay geçecektir.

PERİ LİNA: Dilenirse üçüncü tek olarak denenebilecek çok formda gördüğüm safkan 6 Ocak yarışında Şartlı 3 koşuyu en yakın rakibinin 2 saniye önünde kazanırken Özcan Yıldırım ile şov yapmıştı. Bugün Dişilere ait Şartlı 5 koşuda 55 kilo gibi çok uygun bir sıkletle yarışa katılıyor. Kahraman ekürisi Mehmet Akyavuz'u bazı koşularda bindiriyor bugünde onlardan biri olmuş ve bu kaliteli ve kendini yeni gösterecek safkan bu koşuda bu jokeyi ile büyük ihtimal kazanacak gibi duruyor. En büyük rakibi UNCHAIN MELODY olacaktır. Bu safkan son yarışında beklenen sprinti yapamadı ama Burhan o gün çok eksik binmişti. Bu sefer aprantisi ile uyum sağlarsa yarıştaki jokeylerin aksine kazanabilecek ikinci şanslı isim olur.

ALTILIM :
1.Ayak: 7.1.8.9.2.3.5.6
/ 10.4 
2.Ayak: 1.4.9.5.3.6.7
3.Ayak:
2-GOOD CURRY
4.Ayak: 4.5.1

5.Ayak: 1-BAYEMİR

6.Ayak: 9.8
/ 4.6.2.5

ALTILI GANYAN : 601 TL vermiştir...


BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1-Altılı Kuponlarımızı hep belli bir miktar civarında makul seviyede tutmak istiyoruz.
2-Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz.
3-Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz
4-Bizim tahminlerimizden esinlenip kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.
5-Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.

You have no rights to post comments