13.01.2018 CUMARTESİ ADANA / ALTILI-YEDİLİ TUTTU 30.241 TL

13.01.2018 CUMARTESİ ADANA

1.Ayak: LEYLAŞKA (11) her pistte her yerde başarılı performanslar sergileyebilecek bir isim ama keyfi yerinde olmalı ve yarışın gidişatı da bu safkan için uyumlu olmalı yoksa çok terste çıkabilir. O yüzden eküriler ilk başta yanına yazacağım isim olacak, ekürilerdende DALGACI (6) biraz daha geri planda olsada benim başta düşüneceğim isim. BERKUK (3), GÜLRUHHATUN (4) ve SANGAM (9) ilaveler ama ÇAKIRCELEP (5), AŞK VE GÜL (8) ile TEZGELGÜR (12) ilavelerini de yapalım. 

2.Ayak: 3 yaşlı İngilizlerin Maiden yarışında üç tane favori var. İki yarışını kazanan, koştuğu gün size hikayesini anlattığım Rowdy'nin kardeşi olan BERKEHAN (3) ilk iki yarışında elde ettiği başarılar ve Özcan Yıldırım ile önde görünüyor. Fakat bu grupta çoğu zaman ters bir atta gelebiliyor ve Berkehan biraz daha uzunlarda daha başarılı olacak gibi görünüyor. Ağırkanlı bu safkan gelene kadar seri bir isim olursa yarışı bitirebilir. Veya bu safkan yolunu bulup gelene kadar ondan önce yürüyecek biri yarışı kazanabilir. O yüzden tek yazmanızı tavsiye etmem, çok sivrilen bir ismin yanında sürprizi getirmenin altılıyıda cazipleştireceğini düşünerek yanına MANDELINO (9), DORTMUNT (6), ARUV BALA (1), PRENS HERO (11), GÜMBÜR GÜMBÜR (7) ve YELLOW RED (13) öneririm. .

3.Ayak: Kısa Vade 7 yarışta birbirine çok yakın isimler start alacak. FLYING BIRD (1) ve GIPSY DANCER (5) arasında gözükse de benim devamlı takibimdeki JUST WIN (2) var, devamlı kazanan ama bugün bir üst gruba gelen LADY TULPAR (6) var, RUMET (7) baktım baktım korktum yazmaktan yanayım be bu koşuyuda azaltamadım beş isimle geçtim.

4.Ayak: Adana'da Grup 3 yarışta birincilik alırken Mücahir Bayır ile çok iyi bir uyum sergileyip bu koşudaki iki rakibini de uzak geçen ARTUKLU (1) bugün bu başarısını sürdürmek zorunda. Bu sene daha iyi yarışlarda göreceğimiz dah açok başarılı seyredip alkışlayacağımız bu safkanın bugün geçilmeyi kabul etme şansı yok. Bu senenin baş atlarından biri olmasını beklediğim bu safkanın tercihli start ile fazlaca zorlanmadan, yarış öncesi sinir stres yapmadan yarışa başlayacağını, girdiği gibi çıkacağını ve kazanacağını düşünüyorum.

5.Ayak: 3 yaşlı İngilizlerin Maiden koşusunda CAHİL (3) büyük favori durumunda. Son 4 yarışında ikinci olan bu safkanın ekürisi gözüken ama sahibinin ismi aynı olsa da ekürine fedai falan değil direk kendine koşacak olan Hop On Hop Of da çok kaliteli ve bu yarış dil bağını çıkardılar çok etkili olmasını bekliyorlar. Dileyen bu iki eküriyi kuponunda tek olarak düşünebilir günü iki tekle oynayabilir. Ben yedilide ekürileri tek bırakmama rağmen kalitesini bir türlü gösteremeyen EYYUPHAN (6) ile bir yarış görüp fazlaca sıkılmadan dönp gelen bugün Dil Bağı denenen CAPTAIN CEMO (4) yanına yazıyorum.

6.Ayak: Son ayakta ise ilk üç at bende şanslı. JUNIOR PIANIST (1), THE MENTALIST (2) ve SAGAMI (3) başa koydum daha doğrusu bunlardan biri kazanır dedim fazlada son ayağı kurcalamadım.

ALTILIM
1.AYAK: 11.6.3.4.9
2.AYAK: 3.9.6.1.11.7.13
3.AYAK: 1.5.2.6.7
4.AYAK: 1-ARTUKLU
5
.AYAK: 3-CAHİL / 6.4

6.AYAK: 1.2.3

YEDİLİ GANYAN / PLASE
1.AYAK: 1-ALBERTO
2.AYAK: 11.6.3.4.9
3.AYAK: 3.2.6.1.11.7.13
4.AYAK: 1.5.2.6.7
5
.AYAK: 1-ARTUKLU

6.AYAK: 3-CAHİL
7.AYAK: 1.2.3

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı hep belli bir miktar civarında makul seviyede tutmak istiyoruz.
2- Büyük miktarlarda, 250-300 TL bandında çok büyük kuponlar vermiyoruz.
3- Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle
paylaşmıyoruz.

4- Ufaklı  büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz.
5- Bizim tahminlerimizden esinlenip kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.
6- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklan
arak hazırlıyoruz.

You have no rights to post comments