09.11.2017 PERŞEMBE İZMİR / ALTILI TUTTU : 372 TL

09.11.2017 PERŞEMBE İZMİR

1.Ayak: SPREAD THE JOY (10) Ankara'da hazırlanırken İzmir'de karşımıza çıktı. Safkan baktım yeni sezonda Bursa'ya geçmiş orada hazırlanmaya başlamış uygun gördüğü bu yarışa da gelmiş koşuyor. Ben hayatının ilk yarışında tek yazdığımı hatırlıyorum, Özbelge ekürisinin safkanı burada pek tutulmamış ama bence çok ters bir koşu çıkarabilir. PRENSES MELEK (8) her yarış oynuyoruz ama sonlarda beklediğimiz sprintini bir türlü atamıyor. Tokaçoğlu'nun tekrar binmesi avantaj ve yerini zamanını iyi ayarlarsa kazanabilir. Altılıda bu iki isim başta düşünülebilir ama YOSELİNDA (11), KIZIM HİRA (4) ve KELTEN FIRE (3) sonraki ihtimaller olarak görünüyor.    .

2.Ayak: ŞEKER YILDIZI (11) son yarışında oldukça iddialı göründü, kendini geliştirmiş ve bugün birincilik için iddialı olur. Tabi Onur Öz binmiş her ne kadar atını tanıyor olsa da yarış içinde karar verme atını idare etme kapasitesi sınırlı bu yüzden eksik binebilir. TROPICAL STORM (8) bir kazandı arkasından üç yarıştır kötü ve kendini unutturmuş durumda. Kazanınca herkes hatırlar ama biz kazanmadan önce erken hatırlayıp kupona yazalım. GOLDEN OK (1) ile PATIENT (3) çok konuşulanlar herkes oynamış biz oynamasak olmaz diyelim favorilerden yatmamak için kupona ekleyelim ve diğer şanslı isimlerden startta kalmazsa TORUNUM MİRA (5), ekürilerden BORNEO (12) ve Mehmet kaya'lı WEMBLEY FIRTINASI (6) yazmaya çalışalım..

3.Ayak: RUN FOR VICTORY (7) arka arkaya üç yarış kazandı, hepsinde Adem Şen atla birlikteydi, 1200 ve 1400 metrelerde başarılı sonuçlar aldı, Kocaeli'de Kısa Vade kazandı ama bu sefer biraz sallansın geçilsin istiyorum. Zaten geçilmesi cazip ikramiye istediğimiz için önemli çünkü AGf'si % 47 çıkmış en yakın oran 12'ler de. Ben en ciddi rakip olarak HARUNHAN (3) tutuyorum. Mustafa Çiçek idaresinde safkanın son metrelere kadar birincilik mücadelesinden kopmayacağını düşünüyorum. Ayrıca Grup 1 Çaldıran koşup 9. olan ama çok formda MEKİSKIR (1) da kuponuma yazacağım.

4.Ayak: ABHER (7) çok favori çıkmış bizde bu safkanı kazandığı yarışlarda çok önlerde vermiştik ama bugün kilosu var. Her ne kadar Mehmet Kaya binmiş olsa da bu safkan 50 kilo civarını yakaladığında iyi koşuyor birincilik için saldırıyor. Bugün 57,5 kilo ile öne düşüp tempo yapması yaparken rahatsız edilmemesi biraz zor. HASAN ABİ (4) takip edip getiremediklerimizden. CANIM MİRA (2) sevdiği piste çıkmış olan ve bugün iddialı olabileceklerden. MÖSYÖSPARTAKÜS (5) formu iyi olup yarışa kendini vermeyenlerden.  Benim dört isimle geçmeye çalışacağım bir koşu olacak, kurgum büyüdüğü için diğer simleri kuponumda düşünemedim ama burası HEPSİ yapılacak bir koşu gibi görünüyor.

5.Ayak: Erdölek ekürisinin safkanı olan TEKİLA (8) hayatının ilk yarışına çimde çıkıp ikinci olduğunda ilk yarışı kum olursa yanına at yazmam demiştim. Bugün Mehmet Kaya üstünde, rakipler uygun, yarış kum ve tam istediği gibi sonda gelip tüm rakipleri atlatıp kazanacağı lokum gibi bir grup. Safkanın kardeşleri kumda kazanmış, yapısı kumda daha iyi koşacağını gösteriyor yani anlayacağınız her şey lehine. Favori ama tek yazacağız gerisi sürpriz olsun diye bekleyeceğiz.

6.Ayak: Günün son ayağında fazlada at yazmaya yerim kalmadı ama başa FIRE FOOT (14) koyacağım. Beşinciliğinde dikkatimi çekmişti arkasından ikinci oldu bugün kazanma zamanı olabilir. Diyarbakır'dan gelen DESTANAĞA (8) çok formda ama İzmir pistinde işini göremedim, görsem ilk at verecektim, Mustafa Çiçek boşa binmemiştir, ikinci sırada kuponda yer almalı. WINGED VICTORY (10), DEATH RACER (1), EL FUEGO (5), MEHMET ABİ (2) sonraki ihtimaller olarak görüyorum. Bu altı isimle geçmeye çalıştığım zor bir koşu oldu. 

İZMİR ALTILIM
1.AYAK: 10.8.11.4.3
2.AYAK: 11.8.1.3

3.AYAK: 7.3.1
4.AYAK: 7.4.2.5
5.AYAK: 8-TEKİLA
6.AYAK: 14.8.10.1.5.2

Altılı Ganyan 372 TL vermiştir

 

YEDİLİ GANYAN / PLASE 
1.AYAK: 1-TUMBULZELE
2.AYAK: 10.8
3.AYAK: 11.8.1.3
4.AYAK: 7.3.1
5.AYAK: 7.4.2.5
6.AYAK: 8-TEKİLA
7.AYAK: 14.8.10.1.5.2

Yedili Ganyan 1 kişi bildi 52.524 TL

BOL ŞANSLAR

 

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı hep belli bir miktar civarında makul seviyede tutmak istiyoruz.
2- Büyük .miktarlarda, 250-300 TL bandında çok büyük kuponlar vermiyoruz.
3- Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz.

4- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz.
5- Bizim tahminlerimizden esinlenip kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.
6- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklan
arak hazırlıyoruz.

You have no rights to post comments