07.10.2017 CUMARTESİ ADANA / ALTILI ve YEDİLİ TUTTU

prof

CASH IN: Bu senenin başında uzun süre koşmadan hazırlanan, daha sonra sorunları tümden halledilip birde yarış gördükten sonra ikincilik serisine başlayan bu isim, son koşusunda çok başarılı bir performans ortaya koyup, daha iyi bir grubu İstanbul'da geçmişti.  Uzun mesafelerde bugün koştuğu rakiplerinden daha iyi neticeler almış olan bu isimden bugün için kış mevsimini geçireceği Adana'da da kazanmasını bekliyorum.

FELAROF: Son yarışında bugün koşacağına benzeyen isimlerle start alan, favori çıkan ama beklenenin çok eksiğinde bir yarış koşan ve bizleri sükutu hayal'e uğratan bu  safkanın kazandığı yarıştaki başarısını tekrarlayacağını düşünüyorum ama garanti olsun diye yanına ANKA ilavesinide yapmak istiyorum.

ZÜMRÜTHAN: Ankara'da ki çalışmalarında iyi idman durumu nu gördüğümüz, bu koşuya fit durumda katılacak olan Zümrüthan'ın, uzun mesafede çimde kazandığı veya ikinci kaldığı son yarışındaki gibi en iyi form durumunda olduğunu söyleyebilirim. Üzerinde de stiline uygun bir binici olması, Mustafa Çiçek'te bu safkan için Adana'da olması avantajı ile koşu içerisinde teşviği seven bu isme Mustafa ekstra avantaj sağlayacağından bugün çok iyi koşmasını tekrar kazanmasını bekliyorum. Pist koşulları beni koşuyu sağlama almak için İstanbul dışına ilk defa çıkacak olan ve burada Grup yarışlarda başarılı sonuçlar almış BLACK CHINESE yazmaya itiyor. İkisini beraber yazıp rahat yarış seyretmek istedim.

ALTILIM:

1.AYAK: 1-4-7-6
2.AYAK: 2-CASH IN
3.AYAK: 2-1 
4.AYAK: 2-6 
5.AYAK: 7-4-1-3-8
6.AYAK: 1-12-4-10-11

YEDİLİ GANYAN/PLASE:

1.AYAK: 1-3-6
2.AYAK: 1-4-7-6
3.AYAK: 2-CASH IN
4.AYAK: 2-1 
5.AYAK: 2-6 
6.AYAK: 7-4-1-3-8
7.AYAK: 1-12-4-10-11

You have no rights to post comments