23.09.2017 CUMARTESİ ANKARA / 2. ALTILI TUTTU

prof

KORYİĞİT--GÜLFIRTINASI: Yarış hayatlarında bugüne kadar yaptıkları koşularında istekli ve canlı karakterli gözüküş iki ism ön planda. Böyle tecrübesiz isimlerin yer aldığı koşularda dah aöncede söylemiştim start numaraları ve start çıkışları oldukça önem arz eder. Her ne kadar idmanlarında start provaları iyi olan isimler olsada, unutmamak gerek ki idmanlarını seyircisiz ve daha sakin bir ortamda yapan bu taylar kalabalık bir insan grubunun içine çıktıklarında tereddüt göstermektedirler. Bu iki ismin en azından bugün için rakiplerinden daha iyi orta kulvarlardan çıkmaları ve çok farklı handikaplar yaşamadan ne düşmeleri mümkün. İdmanlarında iyi görünerek, hazır yarış agirecek olan bu iki isimle risk alarak normal ve ufak oyunların bu koşuyu geçebileceklerinide ön görüyorum. Geniş kuponlar için alternatifler kuponda.

KIRDERE: Son koşularında başarısız görünen bir çizgi çiziyor olsada, bugün bana göre oldukça uyum sağladığı bir pist ve mesafede, lehinede gelişebilecek bir tempoda start alacak... Çalışmalarını düzenli sürdürerek, Gözlüük takısını da çıkararak bu koşuya gelen isim, oldukça uygun ve etkili bir sürüş beklediğim dün İstanbul'da kapanışı yapan jokeyi nezaretinde düzlük üzerinde gruba hakim olarak kazanmasını beklediğim isimdir. Yinede istikrarsızlığı nedeniyle rakipleri ile beraber değerlendirdim.

BAKIRCIBEY: Yaklaşık 2 aydır koşmadıktan sonra iki yarış gören, bugün özellikle oldukça lehine gelişecek bir tempoda ve kendisi ile çok iyi anlaşacağı bir jokey ile start alma avantajını elinde bulunduran safkan kazanmak için sahada olacak. Rakip olarak öncelikli olarak OZANŞAH düşündüğümden tek yazamadık ve MAHREM ile OLGUNBABA'da ekledim koşuyu dört isme çıkardım. 

AKINŞAH: Genel puanlamada oldukça önde görünüyor olsada, bugün için ön gruptan çok kopmadan düzlük üzerine önlere erken sarkabilirse (ki koşu temposuna göre bu çok olası), sevdiği mesafede düzlük üzerinde biir aksilik yaşamaz ise müsait rakipler yanında kum pistte çok etkili bindirmelerle kazanabilir düşüncesindeyim. Risk almayı sevenlere önereceğim tek olup ben hem yerim olduğundan, hemde yapım gereği favorisiz oynayamadığımdan koşuda ilk altılıda tek ikinci altılıda dört at yazma gereği duydum.

BAYÇINAR: İki yarış gördükten sonra kendisni gösterdiği bir yarış yapan Bayçınar orikjin olarak baktığımızda süratli safkan olan bugünde koşan Karaeser'in kardeşi olması sebebiyle çok şanslı durumda. Özellikle lehine gelişecek bir tempoda ve kendisi kovalayacak isimler olmadan koşabileceği bu grupta kazanır diyor kuponumda ilk sırada bu safkanı değerlendiriyorum. 

2.ALTILI:
1.AYAK: 2 / 1-3-4
2.AYAK: 1-6-4-3-8-2
3.AYAK: 1-5-10-9-4-3-6-8-7
4.AYAK: 5-4  
5.AYAK: 1-6-2-8
6.AYAK: 2-BAYÇINAR

ALTILI GANYAN 286 TL VERMİŞTİR

 

You have no rights to post comments