16.09.2017 CUMARTESİ ADANA / BEŞ FAVORİ / BİR PLASE İLE ALTILI

16.09.2017 CUMARTESİ ADANA

Şifrelerimizi lütfen eş, dost ve arkadaşlarımızla paylaşmayalım. Mevcut yazılımımız her türlü uyarıyı yapıyor, IP'den girişleri kontrol ediyor, raporluyor ben pek inceleyip uyarı yapmıyorum. Burada emek veriyoruz kimse mağdur olmasın, tahminlere çok meraklı olan varsa gelsin üye olsun. Arkadaşını üye yapan her eski üyeye yeni üyenin aldığı kadar üyelik bedava vereceğim. Şifrenizi paylaşmayın, arkadaşınızı üye yapın, bedava üyelik kazanın.

1.Koşu: HARD WIND (1) kendini her gün biraz daha geliştiriyor iki yarış gördü bugün kazanır diye görmüşler hemen ilk koşuya postalamışlar işimizi zorlaştırmak için altılı, yedili harici bırakmışlar.

2.Koşu: Rakiplerine göre çok fazla kilo avantajına sahip olan BLACK MIRACLE (4) son yarışında bariyerde sıkışmış tam sprint atacak yolu bulamamıştı. Bu sefer dört atta da kapanacağını hiç sanmıyorum. Yedili ganyan için cazip bir tek olacaktır. EL HAMSE (1) ve LILYANTUS (2) sonraki ihtimaller.

1.Ayak: Altılının ilk ayağında HARPUTHANI (4) ciddi favori çıkmış. 6 Temmuz'dan beri koşmayan Ağustos ayından beri çalışmalarını sürdüren bu safkanın bu kadar çok tutulmasına anlam veremedim ama rakiplerde de bir şey yok diye başa aldım. Özellikle GÜLENEFE (1) kilosu ağır olsada ciddi rakip olarak görünüyor. 10 gündü rkoşmuyor ama BUZUL (6) a Dil Bağı taktılar iyi hazırlamışlar sonuçtan umutlular ve kazanmasını bekleyenler çok. Kötü koşuyor olsa da koşucam derse rakiplerinden aşağı kalmayacak BEŞİRYILDIZ (2) bir diğer şanslı isim olarak karşımızda. Ne zaman ne yapacağı belli olmayan TATARBEYİ (3) her yerde koştu geliyor Mahsun ile burada da şanslı. Bir yarış gördü burada çok koşar denen TYPHOON (5) ile koşuyu kapatalım.

2.Ayak: Günün en çok oynanan ismi PIRILHANIM (4)... Kurtel ekürisinin safkanı üzerinde de Akın Sözen olunca başa çekilmiş çok güvenilmiş ama bence işi pek de kolay değil. Bugün Adana para verecek gibi görünüyor ve bu koşuda sürprize en müsait yer. Özellikle benim takip atım, son yarışını da kazanan PRENSES ASLI (5) sız oynamam. Çim yarışına ilk kez çıkan ve orada da etkili bri performans gösteren ARSLANDİKENİ (11) de bugün kendini göstereceklerden. TURBOCU KARDEŞLER (7) iki yarıştır beni çok ters köşe yaptı eksik koştu ama bu sefer iddialı olur. Elazığ'dan gelen KISRAĞINTAYI (2) çok ciddi hazırlıklar var birinciliğe aday deniyor. Ben büyük kupona mutlaka ekleyeceğim.

3.Ayak: Maiden yarışta ANIL BABA (1) yapmış olduğu dereceler ile ön planda gözüküyor ama bu grpta da her zaman aynı koşusunu tekrarlayabilecek isim az. İstikrar yok bir iyi koşan diğe rkoşusunda ne yapacak belli değil. özellikle hayatının ilk koşusu kötü olsada MY DEAR SON'ın kardeşi ROYAL SUN (6) bu sefer farklı koşabilir. SABRE DANCE (7) iyi hazırlık yapanlardan biri iyi koşacak ve SPARTAN REALITY (8) kumda ikinciliği kadar koşarsa şanslı olur. FAMA (4) bugün için çok iyi koşacağını duyduğum bir isim SON DAKİKA ilavesi.

4.Ayak: Adana'da bugünün belki de en önemli koşusu. İki tane Turbo yavrusu Adrasan Koyu koşusunda ciddi şanslı durumdalar. Kurtel'lerin PARPALİ (5) ve Ankara'dan gelen BİRKASIM (6) çok şanslı durumdalar. Bende BENYOĞUM (2) ve KADHAN (1) da var ama geniş kuponlara yazılsınlar. 

5.Ayak: 2000 metre çim pistte koşulacak bu yarış 55 kiloluk THE FLAMINGO (8) için çok elverişli bir yarış olmuş.Bir türlü getirip sonunu beceremeyen bu safkan güzel işler yaptı bu 12 günlük arayı iyi değerlendirdi. Samet Erkuş'la daha önce yarışlar koşmuştu safkanı tanıyan bir binici ile The Flamingo bugün birinciliğe uzanabilir. KHOR KALBA (1), HARD STONE (3), FEYAZAN (5) diğer şanslı isimler ama sıkışırsanız The Flamingo risklide olsa kuponlarda tek olabilir. Geniş oyuncular ABSOLUTE POWER (2) ile DIVINE POWER (7) denesin. 

6.Ayak: Geçen hafta bugün Ankara'da koşan ve startta çok az kalmasına rağmen gayet iyi koşup ikincilik alan BÜNYAN (2) Adana'ya çok hazır geldi. Ankara'dan jokeyi ile beraber geldi mahsun Turan bugünde safkanın üzerinde ve bu ikili kazanacak durumdalar. Aldığım bilgiler Bünyan'ın biraz daha formunu ilerlettiği, daha iyi duruma geldiği ve tek yazılması yönünde. Bir hafta da ne kadar farkeder tabi oda muamma ama bu programda yine kuponumu son ayağa getirdim.

ADANA ALTILIM
1.Ayak: 4.1.6.2.3
2.Ayak: 4.5.11

3.Ayak: 1.6.7.8.4

4.Ayak: 5.6

5.Ayak: 8-THE FLAMINGO  / 1.3.5
6.Ayak: 2-BÜNYAN 

YEDİLİ GANYAN/PLASE:
1.Ayak: 4/ 1.2
2.Ayak: 4.1.6.2.3
3.Ayak: 4.5.11
4.Ayak: 1.6.7.8.4

5.Ayak: 5.6
6.Ayak: 8-THE FLAMINGO 
7.Ayak: 2-BÜNYAN

BOL ŞANSLAR

Kuponlarımız ile ilgili açıklamalar
1- Altılı Kuponlarımızı hep belli bir miktar civarında makul seviyede tutmak istiyoruz.
2- Büyük miktarlarda, 250-300 TL bandında çok büyük kuponlar vermiyoruz.
3- Kendimizin oynamayacağı kurguları kesinlikle paylaşmıyoruz.
4- Ufaklı büyüklü azaltmalar yapabileceğiniz şekilde şablonlar yayınlıyoruz.
5- Bizim tahminlerimizden esinlenip kendi kurgunuzu yapmanızı tavsiye ediyoruz.
6- Kurgularımızı tamamen büyük ikramiye kazanmak üstüne odaklanarak hazırlıyoruz.

You have no rights to post comments