13.09.2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL

prof

VARGAS: Bugün yarış hayatına başlayacak olan bu isim çok başarılı yarışlar yapmış Montego'nun Anneden kardeşi. Bu yarıştaki şansının tamamen startta kalmasına veya doğru yarışa başlamasına bağlı olduğunu düşünüyorum. Acemilik çekmez iyi başlar adapte olur ve çalışmalarındaki canlı istekli görüntüsünü sahaya yansıtırsa ilk koşuda cazip bir sonuç doğabilir.

ŞEYŞELLER: Eküri çok kuvvetli, her yerde at koşuyor, atını kumda denedi 7 koşuda 5 ikincilik aldı çiöme çıkardı 2 koşuda hemen bir birincilik elde etti. Son iki yarışıdna favoriydi ikisinde de tabelaya yakın veya dibinde kendine yer buldu. Bugün sevdiği çim pistte rakiplerine göre avantıjı ekürisi ile beraber koşacak olması. Süratli gidecek yarışta sonlara doğru etkili sprintiyle kendini fotoya atabilir. Kuponlarda bulunsun.

ISLAH: Düzenli olarak pistte çalışan, İstanbul çiminde Maiden, Şartlı, Kısa Vde dinlemeden nerede bulursa koşan ama iyi koşan bu isim güçlü fiziki görünümüyle her geçen gün üzerine koyarak devam edeceği izlenimini veriyor. Bugün koşu temposununda kuvvetle muhtemel çok süratli olmayacağını düşündüğüm koşuda öne erken sarkıp rakiplerden etkilenmeden kazanacak düşüncesindeyim.

BELEKİ: Her ne kadar istikrarsız olsada, son koşularında sürekli kendinden daha sert rakiplerle çarpışmak zorunda kalan isim, bugün kendi grubunda ve özellikle  gerçek sahibi altında start alacak olması avantajıyla sahada olacak... Son koşusunda da koşu içinde bir iki kere kulvar daralmaları yaşamasına rağmen ön gruba yakın bitiren isim, bugün kuvvetle muhtemel tempolu geçecek koşuda, Selim Kaya bu isme iyi bir bekleme yaptırabilirse, düzlük üzerinde kesinlikle adından söz ettirecek potansiyeli olduğunu düşünüyorum, yazmadan oynanmaz.

2.ALTILIM:

1.AYAK: 3-7-1-6
2.AYAK: 3-8-9-11

3.AYAK: 1-4-2-3
4.AYAK: 3-8
5.AYAK: 4-ISLAH
6.AYAK: 5-2-1-3

YEDİLİ GANYAN/PLASE:
1.AYAK: 4-3 
2.AYAK: 3-7-1-6

3.AYAK: 3-8-9-11
4.AYAK: 1-4-2-3
5.AYAK: 3-8
6.AYAK: 4-ISLAH
7.AYAK: 5-2-1-3

You have no rights to post comments