09.06.2017 CUMA BURSA / ALTILI TUTTU

prof

09.06.2017 CUMA BURSA TAHMINLERI

TORO TORO: İstkrarsız sonuçlarla bir ileri bir geri yapan safkanların katılacağı günün ilk ayağında Adana'dan geldikten sonra iki tane çok iyi yarış yapan fakat son koşusunda resmen duran TORO TORO'nun o yarışına aldanmadan ilk sırada değerlendirmek gerekir.

ALTINBEŞİK: Mayıs ayında koştuğu iki yarışıda kazanan Altınbeşik bugün için üçüncü birinciliğini alacak durumda görünüyor. İdman pistinde oldukça iyi çalışmalar gerçekleştiren safkan Bursa'da en beğenilen isimler arasında yer alıyor. İkinci ayakta en güvendiğim isim olarak sizlere başta öneririm.

MANİDAR: Yaris yasamina sukseli bir baslangic yapan MANIDAR sonyarışında İstanbul çiminde sert grupta kosmanin ceremesini cekerek en geri yarışı bitirdi. Boylarının ölçüsünü alan ilgilileri Bursa'ya geri döndüler ve bugun beraber koşacağı rakipleri cok musait ve ben etkili kosmasini bekliyorum.

GÜLMELEK: İyi form durumunu idman pistinde de gosteren safkan iki yarıştır kaybediyor ama musait rakipler yanında inatci karekteri ile bugun kazanma ihtimali çok yüksektir. Ben kuponumda tek olarak değerlendireceğim.

ALTILI GANYAN
1.AYAK: 4-1-2-5-8
2.AYAK: 7-4-5-3-1
3.AYAK: 1-MANİDAR
4.AYAK: 4-GÜLMELEK
5.AYAK: 2-3-1-7
6.AYAK: 1-6-5-2-3-4

TÜM ARKADAŞLARA BOL ŞANS, İYİ ÇALIŞMALAR DİLİYORUM...

You have no rights to post comments