09.06.2017 CUMA BURSA / 2 MİSLİ ALTILI

 ufukcakirlogo1a9

09.06.2017 CUMA BURSA

Başta bir iki ufak konudan bahsedeceğim... 

Ben bugüne kadar benden site hakkında yardım isteyen veya kullanım konusunda çoklu kullanım yapacağını söyleyenlere hayır demedim. Bir hafta uzatma veya sonradan ödeme yapma gibi istekleri hiç geri çevirmedim. Fakat birinci konuşmamızda verdiği sözü yerine getirmediyse, verdiği sözü tutmayıp ikinci kez de isteyenler oldu onlar hariç.

uyegiris

Buna rağmen üyeliklerde bir çok suistimal olunca artık detaylı bağlantı kontrolü yapmaya başladım. Kim nereden bağlanmış, ne kadar online kalmış, hangi üyelik ne zaman online olmuş, hangi IP den olmuş şimdi detaylı tutuyoruz. Ben yine bazı olaylara göz yumuyor, fazla üstüne gitmiyorum ama bizden üyelik alıp bizim tahminlerimizden esinlenip facebook veya sitelerde tahmin yayınlayanlar olduğu bilgileri geliyor, en azından yaymayın da bazı atlar size kalsın, farklı olsun herkes aynı tahmini vermesin. Yukarıda anlık olarak siteye bağlı olanların bir resmini göreceksiniz, oradan alıyoruz, detaylara giriyoruz hangi Ip hangi sayfası kaç kere açtıya kadar gidiyoruz. Art niyet yakalarsak raporluyor tekrarı olacakmı diye bekliyoruz. Vatandaşa yine bir şey demiyorum da tahmincilere vermeyin bizim tahminleri en önemlisi o...

BURSA Görüşlerim şu şekilde...

1.Ayak: KARAŞİMŞEK (1) 4 boy startta kaldığı yarışı 1 boy farkla onu da yarış içinde yaşadığı şanssızlıklardan kaybedip, üçüncü olduktan sonra  bir yarış daha kötü koştu ama bugün binen Cüneyit Gökçe ile son yarışında 7 boy startta kalmasına rağmen kazanmayı başardı. Bugünde kesin kalacak starttan direk çıkmayacaktır. Buna rağmen çok iyi koşacağını ve kazanmaya çok yakın olduğunu söyleyebilirim. Yarış seçerek koşan ve kazandığı yarıştan sonra üstüne gidilmeyen EDGARDO (2)  Karaşimşek 4 boy startta kaldığı yarışı onun 1 boy önünde kazanmıştı. Bugünde iyi hazırlandığını ve kazanmaya yakın olduğunu söyleyebilirim. TORO TORO (4) son yarışında çok kötü koştu ama Adana'dan geldikten sonra buraların serinliği safkana yaramış gibi görünüyor. Bugün Bursa'da bayağı serin olacak ve safkan bence çok iyi koşacak. VEFAKAR (5) ile DİDİKOÇİ (8) sonraki ihtimaller. Pencere kalmasın uzunda iyi koşar diyenler LİKAPA (3) eklesin.

2.Ayak: Çok zor bir yarış olarak bu koşuyu görüyorum. Handikap puanları yüksek isimler apranti haklarını kullanmışlar kilodan kazanıp yetenekten kaybetmişler. İçlerinde bir tek gelecek vadeden aprantisi Okan Gökçe'li RED ANGEL (4) sağlam ayakta kalacak gibi görünüyor, diğerleri arada kazansalar da bugün için bindikleri atlara pek katkı yapacak durumda değiller. Tolga'nın bindiği ALTINBEŞİK (7) Red Angel'in en ciddi rakibi. At çok formda ve işlerini inceledim gerçekten çok hazır durumda. İki yarıştır elde ettiği başarısını bugünde sürdürebilir.
KARDELINA (5) ve HERCULES (6) ilaveleri ile yer kalırsa LONG WAY (8) yazılması bence mantıklı olacaktır. 

3.Ayak: Ortalamalara göre MANİDAR (1) ın favori GONCANUR (3) un rakibi olduğu bir yarış. Ben ikisinide inceledim baktım durdum bu ikili ile koşuyu geçmek içime sinmedi. Öksüzbey'i zor geçtiği yarış ve arkasından stanbul'da çimde kötü yarışı sabki bugünde kötü koşacak izlenimini yaratıyor. Ayrıca Goncanur ile beraber önde yarışı sürdürecek liderliği almak için uğraşacak olmaları ikisini de bitirebilecek durumda. İkisi de liderliği almak için ısrar ederse yarış bitmez 1300 metreye çıkan mesafe ikisine de yaramaz. NEHİRİNOĞLU (4) ve FATİHİNGÜLÜ (2) bence ciddi rakip olurlar ama  takipteki ÖKSÜZBEY (7) geçen yarış derecesi guzel HACIVAT (6) ve İstanbul'da umduğunu bulamayıp gelen FARKATAN (5) koşuda sürprizi yapabilirler.

4.Ayak: FLASH DANCE (3) hayatının ilk yarışında Gülmelek ile beraber aynı koşuda koşmuş virajı bayağı geride dönüp son 200 de aralarındaki fark 5 boy kadarken yarış bittiğinde 1 boya düşürmüştü. O gün Gülmelek önde kaçmış 1000 metrelik yarışı ikinci bitirmiş ama sonlarda bayağı sallanmıştı.   Gülmelek o güne göre 4 kilo üstüne almış şekilde bu koşuda koşacakken Flashdance'in aynı kilo ile ve son yarışında da binen Murat Gündüzeli ile piste çıkacak olması büyük avantaj. Mesafeninde uzaması ile bu safkanın kazanma ihtimali de oldukça yükseliyor. Ben kuponumda bu safkanı alternatif tek olarak düşündüm ama diğer ayakta sağlam bir tekim olduğu için yanına dilerseniz GÜLMELEK (4) ve PELORIOS (6) yazabilirsiniz diyebilirim.

5.Ayak: 30 metre startta kaldığı yarışta buradaki rakibi Obradoviç'i geçme başarısı gösteren LUCKY RACER (2) iki yarıştır kalıyor start çıkışı zorlanıyor ama bu sefer daha iyi hazırlandı start çalışmalarını da yaptı, aynı şekil rahat starta girerse kalmayacak gibi görünüyor. Rakiplerin bu safkanı zorlamayacağını düşünüyor, start az takılsa bile kazanmakta sorun olmaz diyorum.

6.Ayak: Dişi safkanlara ait Şartlı 3 koşuda dört ismi birbirinden ayıramadım. BESSEY (1) her ne kadar büyük favori ise de KIZIM İDİL (5) bende çok ciddi rakip durumunda. ALANGU (2) ve BALK (3) ise kurtarıcı toplayıcı ve sigorta görevindeler.

ALTILIM
1.AYAK: 1.2.4 
2.AYAK: 4.7   
3.AYAK: 1.3.4.
4.AYAK: 3 - 4.6 
5.AYAK: 2-LUCKY RACER
6.AYAK: 1.5 - 2.3  

2 Misli Altılı 253 TL 

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments