04.05.2017 PERŞEMBE ANKARA / ALTILI + YEDİLİ TOPLAM 9.081 TL

04.05.2017 PERŞEMBE ANKARA

1.Koşu: BITCOIN (1) geçilene kadar tek yazmaya devam edelim Selim KAya ile bri aksilik olmazsa yine önde koşuyu bitirir. Kısa Vade 6 yarışa 4 safkanın yazılması da ilginç. Dördüncü olan için bile güzel ikramiye olacak.

2.Koşu: KATISEMİH (7) 'e takıldık gidiyoruz. İkinci olduğu yarışta çok kötü yarışı kaybeden, son yarışında ise bize tam bir hayal kırıklığı yaşatan safkan bugünde ilk sırada yazacağım isim oldu. YÜKSELİM (8), KIRIMBEYİ (4), ŞAFAK VAKTİ (5) ve ASALETLİ (2) kupona sığdırabildiğim isimler oldular ama diğerlerinin de gelmezi yok. NErdeyse her safkanı kuponda bulundurmak için bir neden var. Sekizde 5 yapıp ben şansımı denedim. Tuttuğunuz diğer isimler varsa kapayın.

3.Koşu: İlk bakışta bugüne kadar gösterdikleri performansları incelediğimizde BENYOĞUM (2) ve İDEALİST (5) in rakiplerinden ayrılıp gelebileceği bir koşu. Bu tip koşularda ben hep sürprizi aradığımda favoriler geliyor bugün bu iki ismi yazıp geçeceğim başka bir at gelirse de şansıma küseceğim.

4.Koşu: İlk defa koşacak olmasına rağmen kazandığı Tendirek koşusu ile Gazi Koşusu için adı geçmeye başlayan Cross Fire'ın bir yaş ufak kardeşi WHITE FIRE (8) kazanacak diye düşünüyorum. Safkan Adana'dan beri hazırlanıyor koşmak buraya nasip oldu ve kayıtlarda görnce acaba kimi yazacaklar diye düşünmüştük Kocakaya olamayınca Ahmet Çelik deklaresi de olumlu bence bir sorun yaşamaz kapasitesi çok yüksek bu safkan bugün koşuyu kazanır.

5.Koşu: Bugünün sürpriz olabilecek yarışlarından biri. Özellikle RUNNER CAT (2) ve KIZILŞAHİN (5) iyi durumları ile pek önde gösterilmeselerde kupona ilk sıralarda yazacağımız isimler olsunlar. ARSEN LUPEN (3), ZEALOUS LINE (4) ve SERSERİ (7) sonraki ihtimaller. LION ING (1) ve SPEEDY GUNNER (8) ilavesi ile koşuyu sağlama alabiliriz.

6.Koşu: Handikap 14 koşulardaki düşüncem çok aşırı form tutmuş düşük Handikaplı bir at olmadığı veya yüksek handikaplılar çok kötü durumda değillerse hep aynı. Üstteki dört isim arasında geçecek diye düşünür bu safkanları mutlak kuponuma yazmaya çalışırım. Ama bu dört isimden bir tanesini de çok tutuyorsam işte onu da tek yazabilirim. Bu yarışta da PERCEPTION (4) kapasite olarak rakiplerinden üstün ve tek yazılabilecek gibi duruyor ama İzmir'den gelmesi burada ilk yarışı olması falan risklide olabilir. Yine biz yanına CLIFF SURFER (3), ORENGE BLOSSOM (1) ve PANIGALE (2) ilave edip koşuyu dört isimle geçelim. 

7.Koşu: Son koşuda bende toplam 9 atın şansı var gözüküyor ama ön plana 3 tanesini aldım, yediliye ve ufak altılılar bu üçünü yazabilirsiniz, kuponu azaltmak için bu üçlü düşünülebilir. Başta kesinlikle ŞEYTAN TÜYÜ (13) yazacağız. Geçen sene İstanbul çiminde koşup bir türlü kazanamayan bu safkan daha Maiden ama Adaan'da iki yarış gördü, Ankara'ya geldikten sonra son galobunda ayakları yere değmedi bugün özlediği birinciliğe kavuşabilir. İstanbul'dan hazır gelen İPSİZKIZ (3) bugün ilgililerinin kazanır dediği bir isim ve artık çıkış zamanı geldi diyorlar bu safkandan da oldukça ümitliler. Birde KUPAASI (5) varki onunda kum yarışına zaten hiç aldanmıyor verdiği aradan sonra koşu görmesinin safkan açok yaradığını çimde çok farklı koşacağını düşünüyorum. Bu üçlü başta diğerleri daha sonra düşünülmeli. .

ANKARA ALTILIM
1.AYAK: 7.8.4.5.2
2.AYAK: 2.5 
3.AYAK: 8-WHITE FIRE
4.AYAK: 2.5.3.4.7
5.AYAK: 4-PERCEPTION - - 3.1.2
6.AYAK: 13.3.5.2.6.1.4.11.9

YEDİLİ GANYAN/PLASE
1.AYAK: 1-BITCOIN
2.AYAK: 7.8.4
3.AYAK: 2.5 
4.AYAK: 8-WHITE FIRE
5.AYAK: 2.5.3.4.7
6.AYAK: 4-PERCEPTION
7.AYAK: 13.3.5.2.6.1

BOL ŞANSLAR

BU BİR REKLAMDIR
Bu Kuponu GANYANCI.com'da oynarsanız % 15 Eksiğiyle Parasını Öder, Kazancı % 20 fazlasıyla alırsınız. Ayrıca kazandığınız ikramiye 1 Saatte hesabınıza geçer ve Vergi kesintisi de olmaz. Atsaklamaz.com Üyeleri için değişik promosyon çeşitleri de  çok yakında GANYANCI.com 'da sizleri bekliyor olacak.
ganyan1

You have no rights to post comments