07.03.2017 SALI ADANA (ALTILI TUTTU : 1.723 TL)

 

07.03.2017 SALI ADANA

1.Ayak: Mesafenin 1500 metre ve yarışın temposunun yüksek gidecek olması nedeniyle sonlarda gelecek isimlere daha da yarayacak bir yarış diye düşünüyorum. Özellikle de çok iyi duruma geldiğini bildiğim ve bugün Halis Karataş deklaresi yapılan SAKE BOMB (6) için ciddi bir sınav olacak. Ben kazanacağına ve yeni sezonda gideceği Ankara pistinde daha iyi yerlerde geleceğine inandığım bu safkanı kuponumda tek olarak değerlendireceğim.

2.Ayak: Satış 2 koşusunda 51 bine satılık olan ve çim kum demeden iyi koşan, 7 yarışta, 119 bin TL ikramiye kazanan TERRA BAY (4) favori. Bu safkan her türlü ikramiye kazanır bugün satılmazsa çok yazık olur, parası olan bu atı alsın, zaten formda hem de bir daha bu fiyata bulunmaz. Bugün altılı oynayacaklar tarafından Tek yazılabilecek isimlerden biride bu safkan olabilir. Yarış öncesi satılır yarıştan çıkar o zaman yarış karışır. Rakip olarak at düşündüğümüzde diğerleri birbirine yakın çıkıyor. At yazacaksak çok at yazmamız lazım. AĞA BAKIRTAŞ (1), DESPEDIDA (2), MAYTENALLY (8), GOLDEN PUNCH (3), MAJESTIC BRIDE (6) ve ELİFCAN (5) diğer şanslı isimler olabilir.

3.Ayak: LAGUARDIA (3) için geçen yarış ahırdan kazanır deniyordu ama Ateşkuşu kazanırken ancak yarım boy gerisine kadar gelmişti. Bugün Samet Erkuş yerine Karataş yazdılar ve yine iddialılar. Yalnız MISTER STRONG (2) ve DUQUAN (1) gibi iki tane çok ciddi rakip var üçünüde değerlendirelim.  

4.Ayak: TAŞÇI PEHLİVAN (2) başta düşünelim... En azından istikrarlı bir isim ileri geri yapmıyor elinden geleni ardına koymayıp kazanmak için her yarış saldırıyor. Bugün rakip gördüğüm  ŞAFAK VAKTİ (3), BAŞPEHLİVAN (1), TATLIKOTAN (5) ve SAVAŞ ATI (6) ile birlikte kuponuma yazdım bu koşuyu bu şekilde sağlama almak istedim.

5.Ayak: HARPUTHANI (5), LORD (1),  ANTEPLİ ARİF (2) ve OĞLUM BURAK (6) şanslı isimler. Bu koşuda bu beşliyi ayırmadım hepsini kuponuma yazdım süratli bir yarış olur sonda ilginç bir sonuç çıkabilir dikkatli olmak lazım.

6.Ayak: ROYEM (6) den bu yarış oldukça iyi bir performans bekliyorum. Artık kıvama geldi uzun kısa demeden her yarış iyi koşuyor ve Akın Sözen'de ihmal etmeden biniyor, bugün Maidenden çıkmaya ilk adaydır. ALANIS (1) beraber koştukları yarışlarında Royem'i geçmişti ama bu sefer biraz kilo olarak yükseldi bu etkileyebilir aslında Karataş'ta durumu dengeler kuponlarda olmazsa olmaz.  1 Şarttaki ikinciliğinden sonra son yarışında varlık gösteremedi ama STROM ANGEL (10) bugün beklenenden dah aiyi koşabilir kuponlarda bulundurmak lazım. FIRST QUEEN (3), GÜLGÜMÜŞKAN (4) ve ENDLESS POWER (2) diğer ihtimaller. Ben altısınıda değerlendireceğim.

ADANA
ALTILIM
1.AYAK: 6-SAKE BOMB
2.AYAK: 4 - 1.2.8.3.6.5
3.AYAK: 3.2.1
4.AYAK: 2.3.1.5.6 
5.AYAK: 5.1.2.6 
6.AYAK: 6.1.10 - 3.4.2

HERKESE BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments