05.03.2017 PAZAR ADANA (ALTILI TUTTU)

 

05.03.2017 PAZAR ADANA

Dünkü yarıştan sonra bugün oynanacak gibi bir Adana yok... O güzelim yarışı kaybettik ya yazık gerçekten hiç şansımız yok.

1.Ayak: BERRAGÜL (2) ve BİLBİLAN (7) ın son yarışları gayet iyi.. FÜLANE (1) ve PAMUK NİNE (5) rakipleri. Ama sürpriz olacaksa burada olur altılı öyle başlar. Geniş kuponlar yedisinide yazmalı.

2.Ayak: Turap arkası geldiği koşuda da demiştim BÜYÜK AMED (1) in durumu iyi ama o gün tempo yükselmeyince olabileceği en iyi yerde bitirdi ikinci oldu bugün ise sık koşuyor olmasına rağmen birinciliğin güçlü adayı. GLOIN (5) ve PERHANE (8) en ciddi rakipler. Bu üçlü başta yine sürprize de 4 at yazdım bugün olacaksa bir şeyler ilk iki ayakta olacak gibi görünüyor.

3.Ayak: Son günlerde jokeyliğe bir adım kalmasına rağmen bunu bir türlü atamayan Ali Kaçmaz HAYATI CEDİD (3) ile bunu başarabilir. Yeni bir hayata Jokeyliğe terfi edebilir. BURÇAKHAN (2) ve DİRANŞAN (1) rakipleri olup üçünü de yazarsak bu koşuyu da geçeriz gibi görünüyor.

4.Ayak: DENİZİM (1) kapasitesi çok yüksek esas gerçek gücünü bu sene gösterecek bir 4 yaşlı. En son koşusu 127 gün önce  Cankardeşler'i geçerken göstermiş bu seneyi 4 yaşlılar arasında belki de geçilmeden bitirecek bir isim. O yüzden hazırlık devresi de iyi olunca % 50 nin üstündeki Agf Sine rağmen bu safkanın yanına at yazmak istemedim.  

5.Ayak: Bu yarışta BITCOIN (2) ile DOWN TOWN (1) rakiplerinden önde görünen isimler ama DOCTOR POL (3) ile TRITON (5) da sürprize müsait koşuda şans vereceğim isimler.

6.Ayak: Kapanışı ERTUĞRUL (1) yapar görüşündeyim. Son yarışlarında kazanma kıvamına gelen safkanın sorunu istikrarlı bir jokey tercihi yapılmamasında. Her yarış farklı jokey binermi bindirin aynı jokeyi iki kere atsın kendini içeri. Bugün Burhan yarış içinde bir aksilik yaşamazsa safkanla birinciliğe uzanır. Zaten Denizim tek yazdık iki teke gerek yok derseniz FAMILY JOY (5), MATIZ (9) ve JAMES BOND (14) ilave etmeye çalışın.  


ADANA
ALTILIM
1.AYAK:
2.7.1.5 - 6.3.4
2.AYAK: 1.5.8
3.AYAK: 3.2.1
4.AYAK: 1-DENİZİM
5.AYAK: 2.1.3.5
6.AYAK: 1-ERTUĞRUL

HERKESE BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments