24.02.2017 CUMA İZMİR (ALTILI TUTTU)

 

24.02.2017 CUMA İZMİR

1.AYAK: İlk ayakta Tokaçoğlu ile hayatının ilk yarışını kazanan ve Tokaçoğlu Kocaeli'de olduğu için Mustafa Çiçekile koşuy akatılacak olan NALDÖKENLİ GAKGOŞ (2) kendini biraz daha geliştirecek ve çok şanslı olacak gibi görünüyor. İlk yarışını kazanmak kolay iş değil tabi de bu birincilikleri devam ettirmek daha zor. Çok ters koşularda start alan ilgililerinin nereyi buldularsa koştukları CAFERAĞA (3) bugün tam ideal grupta en ciddi rakip olacak. Son yarışı tatminkar IN THE NAVY (5) Furkan ile kuponumda mutlak bulunduracağım bir isim. Uzunda kazanan WHITE O ELLIE (6) mesafe kısalınca etkilenirmi bilmem ama sağlam kuponlarda olmalı.

2.AYAK: Maiden de hayat var, Maiden koşularda para var deyip hep burada kalmak isteyen ALTIN İKLİM (1) aprantisi ile kilo düştüğü bu yarışta kazanıcam derse kazanır gibi duruyor. Fakat başta da dedim Maiden koşmayı seviyor o yüzden ikincilik bana yeterli diye düşünürse TORUNUM ECE (11) ve TUNCAL HANIM (12) devreye gireceklermiş gibi görünüyor. Özcan abinin iyi hazırladığı ve çok güvendiği ERVA SULTAN (2) ve son iki yarışında Barış Kurdu bindiğinde favori olarak koşan KRİSTAL (9) ilavesi ile bu koşuyu da beş isimle geçelim.

3.AYAK: Beş safkanın katılacağı Kısa Vade 6 Gediz Koşusunda HAMARAT (4) son yarışları ile ön plana çıkarılmış olsa da, bu grupta son Sayda Manoush biten yarıştaki performansını tekrarlarsa  TRALLES GIRL (1) çok şanslı ve ben bu yarışı kazanırım der gibi göze batıyor. Belki birde İPEKKIZ (5) yazılabilir onunda ne zaman nasılkoşacağı belli olmuyor Tralles Girl' geçmişliği de var ve aynı başarıyı bugünde tekrarlayabilir. 1 tek veya 4-5 ilavesi ile yazdım ben burayı geçtim.

4.AYAK: 5 safkanın katıldığı bu koşuda baktığınızda bir isim dışarı atabiliyorsunuz diğerleri oldukça birbirine yakın çıkıyor. PEPITO (5) benim ilk sıraya taşıyacağım safkan ama onunda son kazanamadığı yarışlar bana kesin kazanır dedirtemiyor. PREDESTINATION (1) iki birincilik ardından hemen Grup koştu sanki Maiden kazanınca Handikap 15 kazanınca at Şampiyon oldu gitti boyunun ölçüsün aldı en geri geldi. Bugün nispeten denk rakipler yanında şanslı olur. FLASH IS BLACK (2) adım adım gidiyor Maiden kazandı Handikap 15 ikinciliği ve 4 Şart'ta kazanma ihtimali olanlardan biri. FERHATHAN (3) son yarışında birincilikle buluştu bu safkanı da Açık koşuda denemişlerdi grubuna döndüler para kazanmaya başladı bugünde boş çıkmaz. Bu dört smi ayrımsız kupona yazdım.

5.AYAK: Anlaştığı aprantisi ile koşuya katılacak olan SONKALELİM (1) uygun rakipleri yakaladı ve büyük ihtimal ilk sırada koşuyu bitirecek. Safkan 3 yarış önce bu gruptaki rakiplerini uzak geçmiş, arkasından Seldanınoğlu'na baş farkı ile geçilirken Dinçbey'e 2 saniye fark atmış ve son koşusunda ise Gümbür Gümbür Garanti arkası üçüncülük elde etmişti. Bugün için kazanmaması için hiç bir neden göremiyorum.

6.AYAK: Son ayakta ise bir kaç takip atımız var ama sürprizi arayalım istiyorum. VANLI MAHO (3) ve SULTANBATUR (2) devamlı yazdığımız oynadığımız isimler bugünde favoriler ve KOLAÇAN (1) ile birlikte oldukça dikkat çekiyorlar. Dilerseniz bu üçlü ile geçin dilerseniz kapatın...

İZMİR ALTILIM
1.AYAK: 2.3.5.6
2.AYAK: 1.11.12.2.9 
3.AYAK: 1-TRALLES GIRL - 4.5
4.AYAK: 5.1.2.3
5.AYAK: 1-SON KALELİM
6.AYAK: 3.2.1 - 5.4.6.7

KARMA YEDİLİM
1.AYAK: 1.6
2.AYAK: 2.3.5.6
3.AYAK: 1.11.12.2.9 
4.AYAK: 1-TRALLES GIRL
5.AYAK: 5.1.2.3
6.AYAK: 1-SONKALELİM
7.AYAK: 3.2.1 - 5.4.6.7

HERKESE BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments