19.01.2017 PERŞEMBE İZMİR (ALTILI TUTTU)

19.01.2017 PERŞEMBE İZMİR

Şampiyon TURBO gelip yarış kazandığı günler altılı çoğu zaman büyük iramiyeler vermişti diyor bugün CANKARDEŞLER kazanırken neden böyle olmasın diyorum. Programa bakıp Cankardeşler var altılı para vermez dememek lazım. Şansımızı bu Şampiyon üzerine bir kupon kurarak deneyeceğiz.

1.AYAK: İlk ayakta CAFERAĞA (2), FERHATHAN (3), ONE MORE ONE (4) ile PEKIN GOLD (8) rakiplerinden ayrılmış durumdalar.  Bu dört ismin şanslarının eşit olduğunu ve bunların dışına çıkacağını pek tahmin edemiyorum.

2.AYAK: Bence günün en zor ayağı ikinci ayak... Benim tuttuğum isimler o kadar cazip çıkmışlarki içlerinden birini getirirsek bu altılıyı buradan kırabilir, kuponların bir çoğunu çöpe gönderebiliriz. Ekürilerde koşunca zaten 7 isimle kapanan bir koşu ÜNÜBOL (8), ALMİLA (7), SOYUGÜZEL (6), YORUM (9), SULTAN PELİN (3), İÇİL (2) ve NEVVARE (1) sırası ile kupona hepsini yazacağım.

3.AYAK: İlgi çeken ikinciliği ardından kazanırken aprantisi ile uyum içinde gözüken FAST FLYING STAR (3) bugün Halis Karataş
binince sanırsınız Şampiyon koşuyor AGF'de almış başını gitmiş. KING OF BROTHERS (1) ve RAPIDISIMU (2) ciddi rakipler ve ben bugun AĞVA (8) danda etkili bir yarış bekliyorum. Yer varsa dördünü de yazalım..

4.AYAK: ZNCİRBEY (5) üçüncülüğü ile benim gözüme girdi son yarışı ile bir anda hayal kırıklığı oldu. Ama peşini bırakmak yok takibe devam o gün kısa mesafede olmadı ama bugün 1600 de şansı var. RIGHT OR WRONG (2) derece çalışınca ilk rakip durumunda ama ADONİSİM (1) in son yarışında çok startta kaldığını, TAHİRİ (4) ye KArataş bindiği için avantaj yakaladığını ve sevdiğimiz safkan SELÇUKOĞLU (3) nun yeni yeni toparlandığını ve önde kalması halinde bitirebileceğini unutmayalım.

5.AYAK: CANKARDEŞLER (1) için fazla söze gerek yok.  Yılmabaşar'ı geçerken gösterdiği başarıyı bugünde tekrarlayacaktır.
 
6.AYAK:
  11 Ocak Bursa yarışındaki üçüncülüğü ile CANKOPARAN (12), 12 Ocak İzmir yarışındaki ikinciliği ile SOYLUKRAL (11) bende notlara alınmış ve bir dahakine mutlaka değerlendir diye yazılmış, bugün beraber koşunca ön plana çıkardığım isimler. Bu safkalara ilaveten ESRARDEDE (3), HORASAN GÜNEŞİ (4) ve YİĞİTSOY (6) da performans olarak bu grupta kendilerini belli eden isimler. ÖZGÜRÜNOĞLU (9) ile BAYKETENCİ (7) ilaveleri geniş kuponlara yapılabilir.

İZMİR ALTILI
1.AYAK: 2.3.4.8
2.AYAK: 8.7.6.9.3.2.1
3
.AYAK: 3.1.2
4
.AYAK: 5.2.1.4.3
5.AYAK: 1-CANKARDEŞLER
6.AYAK: 12.11.3.4.6

HERKESE BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments