11.01.2017 ÇARŞAMBA BURSA (2 MİSLİ ALTILI TUTTU)

11.01.2017ÇARŞAMBA BURSA

1.AYAK: AMPHITRITE (9) bir ileri bir geri koşuyor, favori olma fobisi var. 1600 de favori değilken kazanıyor  arkasından favori oluyor 1900 metrede 6. kalıyor peşinden 1200 de koşuyor kazanıyor son yarışında yine favori ve yine ortalarda yok 9. kalıyor. Bursa'da çamur pistte bir galop yapıp buraya hazırlanmaya çalıştı ve favori olmadığı için de kazanma ihtimali yüksek görünüyor. FLO JO (2) bu tip pistlerde başarılı sonuçlar alabilen bir isim. Islakta iyi koşar ve Maidenden böyle bir pistte çıkmıştı. Bir diğer şanslı isim FORTE (6) nin son yarışı çok ışıklı. COUNT ON YOU (5) öne erken gelip kazanırken sonlarda oldukça iyi gelmişti o gelişi ile 100 metre daha olsa belki yarışa ortak olacaktı bugün mesfenin kısalması aleyhine belki ama Murat Gündüzeli binmesi avantaj olacak. Count On You 'da erken öne sarkabilen bir isim bugünde avantajı yakalarsa sona kadar direnebilir. Zor şartlar altında Bursa'da çalışmalarını sürdüren ve ciddi şekilde hazırlanan RIVER CAT (8) te Mustafa Çiçek idaresinde bence kuponlarda olmalıdır.

2.AYAK: Bu yarıştaki safkanlar Bursa'da hazırlanıyorlar ve son günlerdeki kar yağışı ve pistin don olması nerdeyse hepsini çok etkilemiş görünüyor. O yüzden yarış içinde olabilecek her türlü sonuca hazırlıklı olmak lazım. ASARCIKLI (3), KIZGIN ÖFKE (2), AHMİN (5), FIRATIN ÖFKESİ (4), SERDEN GEÇER (7) ve ÖDÜL PEŞİNDE (9) benim sıralamam. İsterseniz siz ilave eksiltme yapın kurgunuzu oluşturun.

3.AYAK: Uzun mesafe tecrübesi ile WHO IS THAT CHICK (2) benim başta düşündüğüm isim. Rakiplerine göre biraz daha uzunda koştu tabelalar yaptı ve bugünde iyi koşacak. 30 Aralık'ta Pin Up arkası az farkla üçüncü kalan ILARIA (1) Who İs That Chick'n arkasında kalmıştı ama  bu sefer Ilaria biraz kilo düşmesi ile şansları eşitledi. Bence bu ikili başta ve bu safkanlara rakipte ekürilerden LITTLE BIRD (3) olur.

4.AYAK: Dört atın katıldığı birde eküri olan ve üç isim yazınca kapatacağımız bir koşu. Belki de ONTUĞ (1) çıkıp uzak kazanacak kimseyi yanan sokmayacak ama ben yinede kapamak ve üç ismi beraber değerlendirmek istiyorum..

5.AYAK: İLKSEN (3) i ben yazmaya bıktım, o kazanmamaya ısrar ediyor. İzmir İstanbul Kocaeli derken safkan Bursa'da karşımıza çıktı. Her pistte rahatlıkla dördüncülük alabilen bu safkan Bursa'da ne yapacak burada da dördüncümü olacak göreceğiz. Sinan'ın yeniden binmesi avantaj. İlk rakip ALANGU (9) olur. Gündüzeli ve çok uygun kilo altında safkan üçüncü birinciliği için saldırır. AK KATMER (8) yine iddialı olanlardan biri. GÜLFEM (2), GÜNYÜZÜ (1), SELAYATLI (6), ATİKKIZ (5) ve NURLUTAÇ (7) ön plandaki isimler. Bence kupon miktarınıza göre siz seçip oynamaya çalışın.

6.AYAK: Son ayakta yine sevdiğimiz bir ismi SİVASLI MUSA (3) 'yı tek yazacağız. Malum oynayacağımız isim son yarışlarında oldukça dikkat çekiyor Kocaeli İstanbul yarışlarında kendini gösteriyor ve uzun mesafede kendisi için uygun gruplarda başarılı oluyor. Yalnız son iki yarışında Doğukan'dan biraz serzenişmi vardı bir şeyler oldu bugün Sinan Özen bindirdiler. Yarış Handikap 14 rakipler uygun ve kilo düşmesekte olur diye düşündüler. Umarım yanılmazlar ve bizde son ayakta darbeyi almayız. Kuponumuzu Sinan Özen'e ve Sivaslı Musa'ya getirdik bakalım umarım pişman olmayız.

BURSA ALTILI
1.AYAK: 9.2.6.5.8
2.AYAK: 3.2.5.4.7.9
3
.AYAK: 2.1.3 
4.AYAK: 1 - -  2.3             
5.AYAK: 3.9.8.2 - - - 1.6.5.7
6
.AYAK: 3-SİVASLI MUSA
Şablon:   21 TL
Kupon : 129 TL

HERKESE BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments