28.08.2015 CUMA SARATOGA TAHMİNLERİ (7LI ve 6LI TUTTU TOPLAM 13.970 TL)

ufuk kSARATOGA ALTILIM: 
1.AYAK:  4.7.2
2.AYAK:  8.6.2.1.5.7.10
3.AYAK:  6.3 - - - - - 1.2
4.AYAK:  11 TEK
5.AYAK:  9.10.5.2.7.4  
6.AYAK:  1.7.4.2.5

SARATOGA YEDİLİM: 
1.AYAK:  4.2.7
2.AYAK:  4 TEK
3.AYAK:  8.6.2.1.5.7.10
4.AYAK:  6.3
5.AYAK:  11 TEK
6.AYAK:  9.10.5.2.7.4
7.AYAK:  1.7

7LI GANYAN 13.673 TL vermistir.

İlk ayakta Yarış hayatlarına başladıkları ilk yarışta başarılı olmuş 3 safkan altılının ilk ayağında buluşmuş durumda.. SHE'E AL READY (4) büyük favori durumunda. Hayatının ilk yarışını çıktığı gibi yanına kimseyi sokmadan uzak ve çok kolay kazanan bu safkan herkesi kendine hayran bırakmış, yarışı anlatan spikeri bile şaşırtmıştı. Bugün önde istidği tempoyu yakalayabilrise kazanabilecek görüntüde olan bu safkanın ilk yarışında başarılı olmuş bizimde bahis yaptığımız bir günde koşmuş iki isim var. Bahsettiğim yarışı koşan BACK WOODBAY (7) sonlarda yaptığı ataklar ile kazanırken yarışın büyük favorisi durumundki SUPER SURPRISE (2) ise üçüncü kalmıştı. O gün tüm Amerika Super Surprise oynamış ama safkan son metrelerde koşuyu kaybetmişti.  
Sonuç olarak benim seyrettiğim yarışlarda gördüğüm SHE'E AL READY kazanır öne gelemez tempoda zorlanırsa diğer iki isim devreye girer.

İkinci ayakta yarış koşan safkanlar içerisinde pek dikkatimi çeken bir isim olmadı. Burayı kalabalık tutacağım ve sürpriz arayacağım.

Üçüncü ayakta KHARAFA (5) özellikle sizlere öneriyorum. Kharafa bu sene 4 yarış koştu 2 tanesini kazandı 1 kere ikinci oldu son yarışı Monmouth pistinde yedinci bitirdi ama o koşuda Grup 3 bir koşuydu ve rakipler ciddiydi. Buna rağmen safkan ciddi mücadeleye girmişti 2 Ağustosta şans eseri bizde Monmouth oynamıştık, safkan favori ve 6/5 oranla koşmuştu. Erken öne gelmeye çalışmış virajda dağılmıştı. Bu sefer daha iyi bir sonuç bekliyorum. İlk rakip takibi LUBASH (6) olacak. Belmontta koştuğu son iki yarışını kazanmış bir safkan ve bu grubuda geçebilecek diye düşünüyorum. Bu sene koştuğu yarışlarda Belmont pistinde Gr3 ve Stake skoşular kazanıp Saratoga da Gr2 koşuda dördüncü kalan KING KREASE(3) ise sigorta olarak kuponumuzda olsun,onunda performansı tatminkar görünüyor. Grup yarış diye diğerleri tabiki kötü değil bombaya diğer üç isim.

Dördüncü ayakta yarış hayatına başladığı ilk koşuda çıkıp kaçan yarışın büyük favorisi Top Discreet'i her yerde takip eden ama geçmeyi başaramamasına rağmen çok sıkıştıran HEATED VERDICT (11) ya tek yazacağız yada çok at yazıp bu koşuda sürpriz arayacağız. Bu safkan büyük ihtimal kazanır ama tay yarışı her sonucuda bekliyorum. Ben kuponumda 11 TEK bıraktım ama 5-2-6-8-9 at yazacaksanız değerlendireceğiniz isimler olsun.

Beşinci ayakta içinden çıkamadığım çok at yazdığım ayaklardan biri oldu. Burada da sürpriz bekleyelim çok at yazıp şansımızı deneyelim.

Altıncı ayakta beş safkan yine ayrımsız çıktı. Hepsi iyi koşuyorlar baktım seyrettim biribirlerine çok yakın görünüyolar. Yedili için biraz az azaltmak gerekirse GOOD LUCK GUS (1) ve FORCE (7) derim ama yer varsa beşinide yazın.

You have no rights to post comments