09.03.2015 PAZARTESİ İSTANBUL TAHMİNLERİM (TUTTU)

ufuk k

09.03.2015 PAZARTESİ İSTANBUL TAHMİNLERİM

Bugün istanbul ve Şanlıurfa yarışları var ve İstanbl'u geceden çalışıp hazırlıkları yapmıştım, hemen yazıya döktüm ve sabah saatlerinde Şanlıurfa ile detaylı araştırma ve çalışmalara başladım. Son zamanlardaki modaya uygun olarak İstanbul'da da yüksek bir ikramiye olma ihtimali düşük. Aşağıda size yazdığım isimlerin kazanma ihtimalleri çok yüksek ve onlar kazanırsa standart bir oyun kurgusu oluyor o zamanda cazibesi kalmıyor. Ama Şanlıurfa öyle değil biz Urfa'daki kurguya kendimizi adapte edebilirsek pastadan güzel bir pay kapabiliriz.

 

İSTANBUL'DA BU ATLARA DİKKAT

ÖZÜMTATAR: Son yarışında startta oyalanmasına, en dış kulvardan çıkıp grubun gerisinde kalmasına rağmen sonlarda çok diri ve canlı gördüğüm, en dıştan yaptığı sprint ve ikinciliğini gerçekten beğendiğim bu safkan iyi bir bekleme ve zamanında yürümeyle bu grubu geçebilecek formda görünüyor. Startta da kalmazsa işi daha da kolaylaşacak safkan bence başta düşünülmeli.

KURNAZ: Hayatının ilk yarışında ekürisi Mehmet Berk'le ikili bitiren safkan ona hakim olmuş, yarışı kazandı havası vermiş ama binicisi fazlaca zorlamayarak ikinciliği yeterli görünce Mehmet Berk Maidenden çıkarken Kurnaz'ın Maiden den çıkması bu yarışa kalmıştı. 23 Şubat'taki o yarışın ardından kısa ve uzun ikide iş yapan safkan bugünkü rakiplerini geçecektir görüşündeyim. Kuponumda ilk tek adayım KURNAZ olacak.

OBIWAN: Bugün pek ön planda olmasa da ilgililerinin çok ciddi şekilde bu koşuya hazırladıklarını bildiğim  safkan dinçlikle bu yarışı alıp götürebilecek kapasitede bir isim. Ön plana çıkan isimlerin yanında bu safkanı kesinlikle ihmal etmeyin.

NATIONAL: Son yarışında Wolfs Revenge'i geçme başarısı gösteren safkan çok farklı bir performans ortaya koyarak süratli rakibine liderliği vermemiş çıktığı gibi kimseyi yanına sokmadan kazanmayı başarmıştı. Safkanın o yarışın sonlarındaki akışlılığı, canlılığı, dinçliği, kuvvetliliği uzun mesafelerde her zaman etkili olacağını belli etmişti. Bugünde kazanmasını bekliyorum ama geçen yarış jokey faktörü ile kaybeden ANGEL FLY bu sefer Selim'le daha iyi koşacaktır.

KIRMANŞAH: Son yarışında önde süratli tempoda yarışı sürdüren ve son 100 metreye kadar lider olan, son metrelere kadar mücadeleden kopmayan bu safkan idmanlarında da çok formda görünüyor. Bugün önde numara götürecek ve ekürisi sonda gelecek gibi görünse de çıktığı gibi bu safkan bitirebilir.

HIGH ROLLER:  Son yarışında Başkan Nexia kazanırken 1 boy geride dördüncü kalan safkan o yarışında 43 lira ganyanla koşmuştu. O yarışta gerilerde beklemiş ve aralarda kalmasına rağmen müthiş bir sprint yapmıştı. O koşunun ardından güzel birde galop yapan safkan bence bugün kazanmaya çok yakındır.

RADIKAL STAR: Her yarış oynadığımız bu safkan startta oyalanıyor ama sonlarda bir yerlere mutlaka geliyor. Ben bugün sürprizi yapabileceğine inanıyor mutlaka kuponuma yazıyorum.

ŞANSINIZ BOL OLSUN

İSTANBUL GENİŞ ALTILIM
1.AYAK:   
10.11.2.4.5.3.6
2.AYAK:   
4 TEK
3.AYAK:    2.1.4.5.6.7
4.AYAK:    2.1
5.AYAK:    7.1.6
6.AYAK:    12.6.8.1.2
.11.10.9
120 TL

İSTANBUL UFAK ALTILIM
1.AYAK:   
10.11.2.4
2.AYAK:   
4 TEK
3.AYAK:    2.1.4.5
4.AYAK:    2.1
5.AYAK:    7.1.6
6.AYAK:    12.6.8.1.2

29 TL

You have no rights to post comments