03.04.2015 CUMA İSTANBUL TAHMİNLERİM (TUTTU)

ufukcakirlogo19

03.04.2015 CUMA İSTANBUL TAHMİNLERİM

Normalde her yarışı uzun uzun yazarım biliyorsunuz ama bu ara sitenin üyelik takibini otomatik yapacak bir yazılım ve alt yapısı ile ilgili sorunlara kendimi biraz daha çok verdiğimden, detaylı yazmaya zaman bulamıyorum.

O yüzden bugünde hem Bursa'yı hem de İstanbul'u yine az atla geçtiğim yerleri yorumlayarak geçtim ve mümkün olduğunca  bu safkanlarla ilgili düşüncelerimi  detaylı olarak sizlerle paylaştım.   

YÜREĞİM/FENERLİKAYA:  Son yarışlarında bu ikili beraber koştular. Defalarca yarışı seyrettim Yüreğim kazanırken gerçekten çok iyi ama Fenerlikaya beşinci olurken emin olun en az Yüreğim kadar iyi görünüyor, yarışı bitirişi dinç ve çok akıcı. Hakan Yıldız iyi bir bekleme ve sprint yapacak yeri iyi ayarlaması ile Yüreğim geliyor koşuya hakim oluyor tüm rakipleri atlatıyor ve çok etkili kazanıyor. Fenerlikaya ise bariyer dibinden bir türlü çıkamıyor orada sıkışıp kalıyor ne zaman iki safkanın arasından kurtuluyor o zaman canlı istekli ve çok emin olarak geliyor beşinci oluyor. Bugün ben kendi kuponumda uygun kilolu bu ikiliyi değerlendirip geçeceğim.

MY BAŞKAN/IRON CLAD :  Burhan Şenemgen adına düzenlenen Kısa Vade 7 koşuda My Başkan ve Iron Clad ikilisi rakiplerinin önünde görünüyor. Üst üste kazanan ve uzun mesafeyi seven My Başkan bültencilerde çok önde görünse de hafta arası galobunda Kalimdor'la çalışan ve çok formda görünen Iron Clad yazmadan oynanmaz düşüncesindeyim. Ben ikisini yazıp geçeceğim, bu ikiliyi daha çok beraber göreceğiz, bazen o bazen bu geçecek çok zevkli yarışlar seyredeceğiz.

MY SECRET: Son yarışında Halis Karataş My Secret'a  binmemiş My Dear Son'u tercih etmişti ve My Secret Uğur Polat idaresinde Karataş'a zor anlar yaşatmış, yürekleri ağza getirmiş ama az farkla koşuyu ikinci tamamlamıştı. O gün için Karataş tercihini başka attan yana kullanıp kazandı ve bugün huyunu suyunu çok iyi bildiği My Secret'a geri döndü. Dişilere ait bu yarışta 4 safkan yarışacak ve  önde büyük ihtimal Savurlu giderken diğer üç safkan bekleyecek. Bekleyecekler içerisinde de My Secret'ın doğru zaman ve yerde yürüyeceğini düşünüyor kuponuma tek yazıyorum. Savurlu'yu çok önde bırakırlarsa o bitirebilir o mantıkla giderseniz kapamak gerekir. Ya My Secret, Ya da Hepsi demek lazım.  

MARAZHAN/BLAZE OF LIGHT: Bu ikili beraber koştukları son yarışlarında Marazhan koşuyu forse etmiş, bugünkü gibi 1500 metre de, vrajı çok rahat önde dönmüş, kazanacak havası vermiş son 200 de üç boy kadar öndeyken Ali Can İşleyeni bir heyecan basmış, bariyer dibini bırakıp pisti ortalayınca, son 20 metrede Blaze Of Light ve Lord Of Pera'ya geçilip üçüncü kalmıştı. Bugün aynı rahatlığı yakalar ve  biraz daha idareli gidip bariyeri terk etmezse bariyerden alacağı güçle inanıyorumki çok etkili koşup kimseyi yanına sokmadan kazanabilir. Fakat Blaze Of Light çok güçlü bir kan ve sonlarda çok etkili gelebilecek kapasitesi var. İki yarıştır geç kalıyor bu sefer Halis yeri zamanı iyi ayarlar kazanır kupondan eksik etmemek lazım.  

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM

BÜYÜK KUPON

1.Ayak: 10.8.6
 
2.Ayak:  2.6

3.Ayak:  6.1.7.3.2.4.5

4.Ayak:  1.2.4.3

5.Ayak:  7.6.5.3.1.4

6.Ayak:  5.3

121 TL

ORTANCA KUPON

1.Ayak: 10.8
 
2.Ayak:  2.6

3.Ayak:  6.1.7.3.2.4.5

4.Ayak:  1 TEK

5.Ayak:  7.6.5.3.1.4

6.Ayak:  5.3

20 TL

UFAK KUPON

1.Ayak: 10.8
 
2.Ayak:  2.6

3.Ayak:  6.1.7

4.Ayak:  1 TEK

5.Ayak:  7.6.5

6.Ayak:  5.3

4.32 TL

 

 

HAFTA SONU ÜYELİKLERİ BİTECEK ÜYELERİMİZ ŞU ŞEKİLDE; 
odrysai, mkalfa, spectrando, sergen, eyupensarimentese, aaabays, hdevkur, Chutlucksheytan, yılmazaslan, egmn, volkankycn15, veli59, goxel1979, sufi, serkan

You have no rights to post comments