08.07.2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL TAHMİNLERİM (TUTTU)

ufuk k

08.07.2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL TAHMİNLERİM

ZAL: Son kısa mesafeli yarışında beklenenden uzak bir görüntü sergileyen safkanın bu tip orta mesafelerde gayet başarılı sonuçlar aldığını görmüştük. Özellikle Gökhan Kocakaya ile iki yarış önce Hasanabi'nin yarım boy arkasında aldığı ikincilik bu yarışa baz olarak kabul edilirse bugün birinciliğe uzanacağını düşünüyorum. 1.41 ile koştuğu o yarıştaki aksiyonları ve bu yarış öncesi yaptığı çalışmalar safkanı bende bir adım öne taşıyor. Ufak kuponumda bu safkanı tek olarak düşündüm. Geniş kuponlarda rakiplerini de değerlendirmek lazım.

LABEREZİN : Bursa'ya gidip çimde bir yarış denenen ve bunda başarısız olup beklenen yarışını yapamamış bu safkanı bugün yine başta düşünüyorum. Bursa'da önlerde yarışı kabul edip çok rahatsız edilen istenilen yarışı yapamayan bu safkan daha uygun bir tempo ile bugün yarışı önlerde kabul edebilirse viraj sonrası yapacağı ataklar ile birinciliğe kadar gidebilir. Rakipsiz değil tabi diğer safanları da düşünmek kuponda yer vermek gerekiyor.

BLAZE TO WIN: Geçen senenin GAZİ Koşusu birincisi safkan bu sene beklenen yarışlarını yapamıyor olsa da bu koşuda en büyük rakibi ekürilerden SWEET BREW ile birlikte kuponlara yazılsa yeterli gelecektir.

PRINCESS WESTPORT : Bu safkan Mayıs ayı başında yarış hayatına başladı ve bugüne kadar dört yarış koştu. Her yarışını tek tek izledim ve bugün Maidenden çıkacağı kanaatine vardım. Eşgal olarak yapı olarak ve form durumu olarak rakiplerinden üstün görüyor bir aksilik yaşamazsa kazanacağına inanıyorum. Az farklarla kaybettiği ikincilikleri kadar koşsun üzerine bir şey koymamış olsun yine birinciliğe uzanır. Günün BANKO'su olarak bu safkanı düşündüm.

İSTANBUL ALTILIM
1.AYAK:  6  TEK --  8.1.2
2.AYAK:  1.3.2.4.10.
3.AYAK:  9.3 
4.AYAK:  6 TEK      
5.AYAK:  3.6.7.9.2  
6.AYAK: 
10.1.2.9.11.13.7.4.5.12.6

TÜM YARIŞSEVERLERE BOL ŞANSLAR DİLERİM

You have no rights to post comments