11.09.2015 CUMA BURSA TAHMİNLERİM ( ALTILI TUTTU)

..ufuk k

11.09.2015 CUMA BURSA TAHMİNLERİM

1.KOŞU: Son yarışında kumda başarısız olmasının ardından Dil Bağı takılarak çime çıkan ALEHSAN (1) büyük ihtimal bu koşuyu kazanacaktır.

2.KOŞU: Yedili ganyanın başlangıç ayağında son yarışını ölçü almadığım ilgililerinin de benimde çok potansiyelli bir tay olduğuna inandığımız BERDİL (4) başta ama ASİ ÜZGAR (1) ve DEMİRSU (2) yazmadan oynanmamalı.

3.KOŞU: Altılı ganyanın ilk ayağında zorlu bir mücadele bizleri bekliyor. VALHALA (9) ara vermişti ilk yarışında dinçlikle saldırdı daha sonra koştu başarısız oldu ama bu sefer tırnaklarının ucunda. Yamak 2 yarışı olması sebebiyle her aprantinin hata yapabileceğini düşündüğümden rakiplerinide kuponuma yazıp bu ayağı kalabalık tutuyorum. Kazanması yaklaşan ve bugün sıfır puanken kupon bırakmayacak TREASURE HUNT (11) başta olmak üzere DELİ MAVİ (3), STOP STOPPING ME (8), SASANİBEYİ (6) ve KADBEY (4) kuponumda bulunduracağım isimler.

4.KOŞU: Nisan ayı sonrası Bursa'da Gündüzeli ekürisinin eline bırakılan ve dört ay gibi uzun süre koşmayarak tüm sorunları giderilen TÜRÜTCAN (11) Açık ve Kısa Vade yarışın ardından bugün Murat Gündüzeli ile Şartlı 3 koşuya kaydolmuş. HEmde Dişilere ait bir yarış ve hemcinsleri ile koşacak. Benim bu iki yarışta gördüğüm Türütcan bu yarışı güle oynaya kazanır yanına kimseyi yaklaştırmaz. Gönül rahatlığı ile tek yazabiliriz.

5.KOŞU: Bu koşu bayağı karışık geldi bana ve bu Maiden yarışta kazananı bulmakta zorlandım. Sıfır puan bir isim bile çıkıp kazanırsa şaşırmak yok. O yüzden bir sıralama yaptığımda TOSYA (8) ve MAHREM (6) başta görüyor olsam da PAYASLI (3), BATAJA (1) ve DESTEKIZIM (5) her kuponda olmalı. Diğerleri de kuponuma yazıyorum bu ayakta sürpriz bekliyorum.

6.KOŞU: 63 kiloluk GÜMBÜR GÜMBÜR (1) malum kalitesi ile başta yazılacak. Enternasyonel yarıştaki performansı bugün safkanın kazanması için yeterli gelecektir. Fakat hani o yarış ağır gelmiştir etkilenmiştir o yarışta zorlanması bu yarışa yansır gibi hain düşüncelerim var olduğundan yanına son iki yarışı çok iyi olan RAZYANA (5) ve eküürilerden BUZKAYA (2) yazmayı düşünüyorum.

7.KOŞU: Bu koşuda da şu kazanır gibi bir iddiam yok. Gerçekten çok zorlandığım koşulardan biri burası oldu ve yine çok at yazıp sürpriz bekliyorum. MERTADAM (4) bana pek güven vermiyor yanına mutlaka ZEUS (2) ve KARAMENDUH (3) yazıyorum daha sonra GÜNGÖR AĞA (1), DOST ELİ (6), KUZEY FIRTINASI (8), BOZBABA (5) ve KEREMCAN (7) ile koşuyu sağlama almayı hedefliyorum.

8.KOŞU: Son ayak çok kalabalık ve zor görünmesine rağmen bizim için pek tehlikeli olmayacak.  Başta DURUTAYIM (19) yazıyorum. Onur Atmaca bu yarışta çok iddialı, kazanıp yarış biterken asker selamı ile herkesi selamlamayı planlıyor. Tam zamanı diyor bu şekilde güzelde bir mesaj vermeyi düşündü. Bence koşudaki ilk rakibi PEKER PEKMEZ (20) ise son yarışı kötü ama ondan önce bence çok dikkat çekici bir yarış yaptı. Uygun görünen bu grupta bence çok iddialı olacak. Gümbür gümbür tek yazmayan kuponlar bu ayağı bu iki atla geçsinler ama iki tekli oynadıysanız  BALIKESİRLİ (1), DURMAKIZ (3) ve AĞİTA (8) ilavesi yapabilrisiniz.

BURSA ALTILIM

1.AYAK: 9.11.3.8.6.4 
2.AYAK: 11.TÜRÜTCAN TEK
3.AYAK: 8.6.3.1.5 - - - 2.4.7
4.AYAK: 1.GÜMBÜR GÜMBÜR TEK- - - 5.2
5.AYAK: 4.2.3.1.6.8.5.7
6.AYAK: 19.20  - - - 1.3.8

BURSA YEDİLİM

1.AYAK: 4.1.2
2.AYAK: 9.11.3.8 
3.AYAK: 11 TEK
4.AYAK: 8.6.3.1.5 
5.AYAK: 1 TEK
6.AYAK: 4.2.3.1.6.8
7.AYAK: 19.20

TÜM YARIŞSEVERLERE BOL ŞANSLAR DİLERİM

You have no rights to post comments