21.11.2015 CUMARTESİ ADANA TAHMİNLERİM - (ALTILI TUTTU : 416 TL)

 ufuk k

21.11.2015 CUMARTESİ ADANA TAHMİNLERİM

Bugün yalnızca Adana yarışları için görüşlerimi yazmaya çalıştım, hepinize şimdiden bol şanslar dilerim. .

Günün Ganyanı Önerim Bursa'dan Adana'ya geldikten sonra ilk yarışını kazanan ve uzun mesafelerde çok etkilli bir performans gösterebilecek olan uygun kilolu TRASURE HUNT (5) olacaktır.

Yedili Ganyan ayağında jokey olmaya çok yaklaşan ve üç yarış kazandığı taktirde jokeyliğe adım atacak Hakan Yıldız'ın bindiği ICE PRINCESS  (2) başta düşünüyorum. Başarılı yarışlarının ardından THE YILDIZER (1) son yarışında Grup 2 Sakarya koşusunda çok güçlü rakiplerle boğuştu ve bence hiç kötü değildi. Yedili ganyan bu ikili ile başlıyorum.

1.AYAK:  SEBOŞ (4) un son yarışı tamamen taktiksel bir hata neticesi ikincilik oldu. Özcan Yıldırım son yarışında erken yürüdü ve bu yüzden çok formda bir safkan MY HEART (8) a burun farkı ile geçildi ikinci kaldı. Bu ikili ilk iki sırayı aldı ama SELMET (1) 'te aynı koşuda baş boyun dördüncü olmuştu, arkasından bir yarış kazandı ve çok forma göründü ki bugünde şanslı olacak. Bu üçlüye ilave  TORO TORO (6) olur diyor ilk ayak dört isimle geçiyorum.

2.AYAK:  Karakolluk bir yarış ve çok at yazacağız. SAVAŞ ATI (4) başta ama kısada sonlarda daha etkili koşan RUKİYE SULTAN (6) ihmale gelmez. YOLDAŞ (5) gayet formda görünen bir safkan, THERMESOS (7) bu grupta çok şanslı olur, MEDBEY (2) son yarışları kötü de olsa patlamaya hazır, ÖZMUTLU (3) ağır kilosuna rağmen Ömer Kaya ile etkili olacak, KEYİF (9)  SERTAĞA (10) ve ÇAKIRCELEP (13) koşunun sürprizi olabilecek isimler. 

3.AYAK: İlk defa koşacak olmasına rağmen gizli hazırlıkları ile dikkat çeken, yanına at aldığında hırslanan ve mücadeleci görünen ALOŞUM (1) bugün için çok cazip çıkmış. Oynanma oranı çok düşük olan bu safkana güveniyorlar ve dikkatinizi çekmiştir Ayhan Kurşun'u deklare ettiler. Start çıkışı öne kendini kolay atabilirse ki ilk defa koşanlarda her zaman bu tip bir aksilik olma durumu var bu safkan bu koşuyu kazanabilir. Rakip olarak 16 yarıştır kazanamamasına rağmen kazanmaya yakın gördüğüm BİLDENBEY (4) tutuyorum. Çoğu zaman tek yazdığım ve biz yazdıkça startta kalan, kazanamayan TUMBUL TURBO (10) ve ayağında hafif problemi olduğunu duyduğum CEBELOĞLU (5) na daha sonra şans verdiğim isimler.

4.AYAK: GOOD CURRY (1) nün kalitesi bu rakiplere göre çok fazla görünüyor, kapasite olarak bu rakiplere göre çok ağır basıyor. Kısa Vade'yi geçtim Açık yarış atı görünümünde. Kilo farklılığı kafanızı bulandırmasın bu kiloyla da bu rakipleri geçer bence çok zorlanacağı bir koşu olmaz.

5.AYAK: DERHADIR (1) iki yarış gördü artık beklenen özlenen duruma geldi. LOKOMOTİF (7) kum çim sentetik farketmiyor her yerde iyi koşuyor. Bir tek biz tek yazdığımız gün kötü koşmuş bizi üzmüştü. Bu mesafede SEZAR (2) yine çok şanslı olacak, iyi koşacak. FİRİKYA (6) ve BAŞKAYNAK (4) daha sonraki ihtimaller. .

6.AYAK: GÜLDALINOĞLU (5) sahanın gözdesi. Pek verilmemiş bültenlerde oynanmamıştı ama bu sabah safkan hakkında aldığım duyumlar kuvvetli. ESMER EFE (4) son yarışında tek vermiştim bana ta bir hayal kırıklığı olmuştu ama o yarışta bir aksilik yaşamış sonradan öğrendim o yarışı dikkate almıyor mutlaka kuponumda değerlendiriyorum. ARAP ÇOCUĞU (2) yaptığı yarışlarla ön planda gözüken bir başka isim. NURHABER (12) ve KARABURAK (8) Maidenden çıkmaya adaylar arasında görünüyor.

ADANA ALTILI:

1.Ayak: 4.8 - - 1.6
2.Ayak: 4.6.5.7.2.3.9.10.13
3.Ayak: 1.4 - - 10.5
4.Ayak: 1 TEK
5.Ayak: 1.7.2.6.4
6.Ayak: 5.4.2.12.8

ADANA YEDİLİM:

1.Ayak: 2.1
2.Ayak: 4.8
3.Ayak: 4.6.5.7.2.3.9.10.13
4.Ayak: 1.4
5.Ayak: 1 TEK
6.Ayak: 1.7.2
7.Ayak: 5.4.2

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM

You have no rights to post comments