23.01.2016 CUMARTESİ ADANA TAHMİNLERİM ( TUTTU )

 ufuk k     

23.01.2016 CUMARTESİ ADANA TAHMİNLERİM

Tüm üyelere, tüm dostlara sağlıklı sıhhatli güzel bir gün dilerim... Dün başlayan Grip yüzünden bugün İstanbul koşusuna detaylı çalışma imkanım olmadı. O yüzden İstanbul tahminim olmayacaktır.

3.Ayak....  Yarışı kırk kere kafamda koşturdum koşunun gidişatını değerlendirdim ve TURAP kazanır gözüküyor. Atın durumunu çok iyi biliyorum sağlıklı sıhhatli ve formu belkide en iyi durumunda. Mesafe uzun olduğu için bu safkan için çok elverişli. Tempo çok yükselmeyecek belki Empire Son önde yarışı kabul edip zorlamaya çalışacak ama Ahmet elik Empire Son çok ısrar ederse ona numarayı verecek arkasına yatacak yok önde gitmiyorum derse öne liderliği alıp koşuya kendi temposunu kabul ettirecek. Rakipler hep bekleyen ve sonda gelen isimler. Turap bu mesafede bu tip rakipler yanında virajı döndükten sonra vites yükseltir bence kimseye yakalanmadan kazanır.

6.Ayak....  Benim ikinci tekim bu ayakta koşan MOLUBEYİ. İşin ilginci yine Ahmet Çelik ve son yarışındaki en geri gelmesi yüzünden biraz geri plana atılmış bir isim. Bu safkan Adana'daki dördüncülüklerin devamında Urfa'ya gitmiş 5 Şart bir yarışta denenmiş ama beklenen olmamış başarı gelmemiş at geçmemişti. O gün felaket kar yağmış, pist karla kaplanmış, son 200 de safkan önlerdeyken temposu düşünce, pistte kayınca  binicisi enseye basmış safkan zorlanmamıştı. Safkanı bu satış koşusuna yazmışlar ve hazırlıklar iyi, son işinde 51.7-25.5 kendi halinde iyi bir çalışma gerçekleştirmiş, bu sefer çok farklı koşacak bilgilerini alıyorumki benim gözümde kazanacak gibi görünüyor. Ben risk alıp sn ayak bu safkanı tek olarak kuponumda değerlendirdim.

ADANA ALTILIM
1.Ayak: 9.11.3.4.6  - - - 1.7.5.2.8.10
2.Ayak:
10.3.2.7.6    - - - 5.1.4
3.Ayak:
7.TURAP TEK
4.Ayak:
5.1.6
5.Ayak:
5.4.1.2.3.6  - - - 8.11.7
6.Ayak:
2.MOLUBEYİ TEK
::: Şablon 27 TL :::

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM

You have no rights to post comments