20.02.2016 CUMARTESİ ADANA TAHMİNLERİM ( TUTTU -- 1.845 TL )

 ufuk k     

20.02.2016 CUMARTESİ İSTANBUL TAHMİNLERİM     

Cumartesi günü sabah erken saatte bir işim var ve devamında hep dışarıda olacağım için bilgisayar başında olma şansım olmayacak. O yüzden ancak akşam Amerika yarışı için tahminlerimi girme şansım olur, şimdiden söyliyeyim oda bayağı geç olur. Yorumların altına Mesaj yazarsanız görüp cevap verme şansım olmaz.  

1.Ayak: Kazanırken büyük bir sürpriz yapan arkasından bincisini üstünden düşüren ve son olarakta kendisine bakan ekibin diğer atı Esmerefe kazanırken ortalarda görünmeyen NART CIRCASSIAN (4) bu sefer adından çok söz ettirecek. Yamak 3 yarışında bu yamaklar içerisinde en iyilerinden Ali Kaçmaz ile mutlaka iyi bir yerde bitirecek.   Son koşusunu beğendiğim ONNUMARA (5) bu safanın sert rakibi olacak gibi göünüyor. Mehmet Keskin gözümde jokey ama halen yamak yarışlarında biniyor ve kendini u yarışta KÜÇÜK DAYIM (8) ile gösterecek, birinciliği zorlayacak bir safkan. Bu üçlü ilk ayağa yeterli.

2.Ayak: Son koşularında PRIZE FOR (4) ve SİNCAP GÜL (1) fotoda ayrılmış boyun farkı ile Prize For kazanırken Sincapgül'de en az onun kadar iyi koşmuştu.  Hemen arkalarında da İBRA (7) üçüncü kalmıştı. Ben üçünü o gün çok beğenmiştim ve bu yarışa bu üçlünün birincilik mücadelelerini taşıyacaklarını düşünüyorum. Gönlüm İbra'dan yana ama mantığım diğer ikisinide yazıyor.

3.Ayak: Son koşusunda 59 kilo ile Enderefe'yi atlatamayan DERHADIR (1) bugün 57 kilo ile favorim. O gün Enderee kaçmıştı Derhadır son hamleyi yapıp bu safkanı atlayamamıştı. Bugün'de yarış gören ve nefes açığını kapatan ATİKTAY (2) önde yalnız kalacak ve iyi bir tempo kurup kaçmaya çalışacak. Bitirirmi bitiremezmi bilemem ama inatçı bir safkan olan Atiktay'ın mmkünse kuponlara yazılmasını tavsiye ederim.

4.Ayak: Son iki koşusunu kazanan MISTER STRONG (7) tabiki favorim. Handikap 17 koşuda uygun rakipleri kolay geçen arkasından bu gruptaki ciddi rakiplerini sonlarda yaptığı ataklar ile geride bırakan bu safkan Good Curry'nin koşmadığı her yarışta çok şanslı ve kazanmaya çok yakındır. Ben bugünde süratli gidecek koşunun bu safkana yarayacağını düşünüyor yanına at yazmak istemiyorum. 

5.Ayak: Bu safkanların hemen hemen hepsi zaman zaman birbirini geçebilecek performanslar sergilediler. Belki biraz Anfield Road geri planda kaldı startta takılması nedeni ile başarısız gözüktü ama normal yarışa başlarsa onun bile kazanma ihtimali var. O yüzden at ayrımı yapmadan hepsi diyeceğimiz sıralamamızı şablonumuzda görebileceğiniz bir koşu. 

6.Ayak: Startta takılmayacağı konusunda çok iddalı demeçler aldığım için DULOCAN (1) başta yazacağım. Safkan çok formda ama bu start sorunu iki yarıştır afkanı etkiliyor birinciliğini belkide engelliyor. Son yarışına göre kilo avantajını yakalayan KIŞGÜLÜ (10) bu safkanın en büyük rakibi olacak görüntüsünde. Sık koşmaktan etkilenmeyecek olsa SARIBİRGÜL (5) belkide başta önerirdim ama bugün mutlaka kuponuma yazacağım. BÜNYAN (6) hatırlarsanız sn yarışında önermiştik bizi yanıltmadı bugünde iddialı ve her uponda olması gereken isimdir. Son koşusunda etkili bir performans ortaya koyan Ahmet Çelik'li HAYAT NUR (8), kazandığı yarışın ardından uzunda başarısız kalan TUŞ KİLİDİ (2)  kulağıma iyi haberleri gelen ÇAKIRCELEP (3) ve zaman zaman iyi koşular yapan ŞEVALABLA (4) ihmal edilmemesi gereken safkanlardır. Bombalarım SILASU (15) ve ÇOK KAZANKIZI (11).

ALTILIM:(ÇATI 43 TL)

1.AYAK: 4.5.                - - - 2
2.AYAK: 4.7.1                
- - - 6.3
3.AYAK: 1.2
4.AYAK: 7.MISTER STRONG
5.AYAK: 1.3.2.4.5
6.AYAK: 1.10.5.6.8.2.3.4
  - - - 15.11

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM

İKRAMİYE KAZANAN UYELERİMİZİN KUPONLARINDAN 

 

You have no rights to post comments