24.03.2016 PERŞEMBE İZMİR TAHMİNLERİM (TUTTU)

23.03.2016 ÇARŞAMBA İSTANBUL TAHMİNLERİM

İzmir yağmurlu pist ıslak....

Ama ne kadar ıslakta olsa bugün bu İzmir para vermez, favoriler kazanır, belki yedili tatmin edici bir ikramiyeye ulaşır. Üç tane arka araya Karataş gelirse altılı zaten kupon parasını kurtarmaz. Oyun oynarken lütfen fazla büyük riskler almayın. Ben Halis'i KATRE ile tek yazıp Altılıda diğer ikisini devirdim. Son kurguyu veya misli oynayıp oynamamayı size bırakıyorum.

LOVE ME TENDER:  Maidende çıkması geç kalan isimlerden biri bu safkan. Kasım ayında koşmaya başladı 1200 lerde başarılı ilk üç yarışın ardından 1400 ve 1600 metrelerde de tatminkar sonuçlar aldı son yarışı her ne kadar başarısız gözüksede o gün startta kalmıştı ve bu yarış kulaklık taktılar o sorunu bir daha yaşamak istemiyorlar iyi hazırlandı bence kazanmaya çok yakın. .

BİLDENHAN:  Son yarışına göre 3 kilo fazla koşacak ama kalte olarak bu grubun çok üzerinde bir isim. Temposunu koyup gittiği Açık Gr3 İzmir Vali Kupasında Derbişah'a direnmiş kazanmayı başarmıştı son yarışında kısa mesafede geçildi ama bugün yine uzunda rakipsiz görünüyor. Yalnızca kafamda tek sorun MAZIKIRAN oldu. Özcan Bildenhan'ı tanıyor iyi bir bekleme yapar startta da fazla takılmazsa bir sürpriz yapabilir. 

KATRE: Bugün hala provalarda olan bu safkan daha iyi gruplarda daha iyi yerlerde başarılı yarışlarını seyredeceğimiz bir isim. Safkan Açık veya Kısa Vade yarışların hazırlıklarını bu tip uygun gruplarda hem koşup hem kazanıp hem de form tutarak yapıyor. Bugün için rakiplerin bu safkanı geçme şansı yok diye düşünüyorum.

NORTH VALLEY: 19 Şubat ve10 Mart'ta Sun Burn önünde kazanan North Valley kalabalık olmayan yarılarda iyi yer tutuyor iyi bekliyor kendini iyi tanıyan binicisi ile sonlarda geliyor gruba hakim olup kazanıyor. Bu safkanı geçmek için virajı bu safkanın 5-6 boy önünde dönmek gerekiyor ama bugün önde kaçacaklardan bunu yapabilecek pek bir isim yok. SUN BURN de aynı stile sahip bir isim ve önde kaçanı takip edip viraj sonrası gelip hakim olmayı düşünüyor. Bugün Özcan biraz erken yürür erken hakim olur virajı avanslı dönerse yakalanmayabilir. North Valley'i geçmesinin tek yolu da bu zaten. İki yarş önce BÜYÜK AMED size tek önermiştim beklediğimizi yapamamıştı bugün belki aykırı bir yarış yapabilir. Bombaya yazalım. 

ALTILIM
1.AYAK : 3.4.1.5.6.7.2
2.AYAK : 10.4.1.2.3.5.8.11

3.AYAK : 1.5
4.AYAK : 3 TEK
5.AYAK : 1.2.5
6.AYAK : 3.7.9 

YEDİLİM
1.AYAK : 6 TEK
2.AYAK : 3.4.1.5.6.7.2 
3.AYAK : 10.4.1.2.3.5.8.11 

4.AYAK : 1.5 
5.AYAK : 3 TEK
6.AYAK : 1.2.5
7.AYAK : 3.7.9

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM

You have no rights to post comments