23.04.2016 CUMARTESİ ANKARA TAHMİNLERİM (2 MİSLİ TUTTU 721 TL )

23 Nisan

 

23.04.2016 CUMARTESİ ANKARA   TAHMİNLERİ

Bugün Ankara yarışını uzun uzun yazmaya vaktim olmadı. Zaten iki tane tek adayım var ilk ayak, son ayak ikisini de tek yazıp ortaları doldurarak bir kupon kurgusu çıkardım.

Çok büyük bir kuponda olmadı, 25 liralık şablon oynanabilecek kapasitede. Ben iki tekimin de kazanacağına inanıyorum. Diğer ayaklara fazla at yazmadan bu 25 liralık kısmı ben oynayacağım. Siz onu baz alın ilaveniz varsa yapın, ikramiye çok yüksek vermez gibi görünüyor ama bellide olmuyor.

Adana biraz daha hareketli ve cazip geçebilir düşüncesindeyim.

MISS MELODY: Faruk Tınaz'ın MISS MELODY (4) 'si Adana'da ki son yarışında 1200 metre de sonda yaptığı müthiş sprint ile Best Of Elif'i geçti, o gün için beni yanılttı, işin doğrusu imkansızı başardı. Bariyerden gelip iki atın ortasına girmesi ve onlara hakim olup kazanması her zaman görülecek yarışlardan değildi. Bugün 1400 metre de daha da uygun rakiplerle Halis Karataş İle koşuya katılıyor. O yarışı yapan safkanın bugün değişik koşmasını pek beklemiyor ben kazanacağına inanıyorum. Bize ters gider, yazmayınca gelir, yazınca gelmez orasını bilmem ama mantıklı oyun beni tek yazmaya yönlendiriyor. 

SABRİGeçen sene Ankara'da çok başarılı yarışlar çıkaran bu safkan sene sonunda Ankara kapandıktan sonra İzmir'e gitmiş Kasım Şubat arasını boş geçmiş ama Mart ayında iyi hazırlanıp orada uzun aradan sonra koştuğu ilk yarışı kazanmayı başarmıştı. O yarışın ardından Ankara'ya geri gelen safkanı Nisan başından beri Ankara'da takip ediyorum. Çok rahat işlerle fazlaca üstüne gidilmeden hazırlanıyor ve 12 Nisan'da bu pistte 4 Şart yarışta koştu Özcan Yıldırım ile Gökbakır, Ulakçı ekürileri arkası üçüncülük aldı, Yolalan'ı geçti. Stili icabı önde liderliği alıp kaçan ve yarışa her şekilde temposunu kabul ettirecek olan bu safkan yarışta eküri destekli rakipleri olsa da 1300 metre de kimseye yakalanmadan bitirecek düşüncesindeyim.

ANKARA ALTILIM
1.AYAK: 4 MISS MELODY
2.AYAK: 10.7.6.4  - - 1.5.3
3.AYAK: 1.3.4     - - - 2.5.6 
4.AYAK: 8.4.5.1.7.3.6
5.AYAK: 5.3.7.8.6 - - 1.2.4 
6.AYAK: 5 SABRİ

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM

You have no rights to post comments