18.06.2016 CUMARTESİ ANKARA TAHMİNLERİM (2 MİSLİ ALTILI TUTTU - 2.270 TL)

18.06.2016 CUMARTESİ ANKARA TAHMİNLERİM

1.KOŞU: Günün Ganyanı için çok iddaalı değilim, sornlar oluyor diiye söylüyorum BABA MENDUH (4) denenebilir. Yalnız çok yüksek oynamayın bu ayak kilo değişiklikleri olmuş bazı atlar zorlanacaktır ama uzun mesafe favori çıkar gelir, fazla oynayıp üzülmeyelim.

2.KOŞU: 
Kumda kazanan çimde adım atmayan LORD (5) bu sefer sevdiği pistte 18 günlük aradan sonra yedili ganyanın ilk ayağını kazanmaya çıkıyor. Rakip tabiki koştuğu iki yarışıda kazanan DENİZİM (3) olacak.. 

3.KOŞU: 
Altılının ilk ayağında TAMBORA (6) istim üzerinde seriye taktı hep iyi koşuyor iyi ahır bakımının hakkını veriyor. TAMERLANO (7) yu hafta arasından biliyorum bu koşu için iyi hazırlanmıştı, hedef yapılmıştı yazmadan olmaz. TUĞRA (2) ve LEGA NORD (4) diğer şanslı gördüğüm isimler. Bu dörtlüden sonra çizgiyi çekelim ve büyük kuponlara MAGFELLOW (10) ile FALEZ (9) önerelim.

4.KOŞU: 
Bu koşuda koşacak 13 Maiden atının daha önce yaptıkları koşuları tek tek taradım hiç biri dikkatimi çekmemiş hiç biri bir sonrakini kazanacak gibi görünmemiş. KAPTAN AMCA (4) ve LİTOR (6) dışında at yok gibi. Ama bu ikilide yaptıkları yarışlarda sanki biri gelse de bizi geçse diye koşmuş isimler. İkiside güven vermiyor bana ve galopları biraz inceleyip aşama içinde gördüğüm KORAYHAN (5), YUSUFHAT (10) ve KIZ AYŞE (12) ilavelerini yaptım. 

5.KOŞU:
Müslüm Çelik geçen hafta 4 ata bindi 3 tane tabela yaptı verdiği aradan, atlattığı sakatlıktan sonra kazanması yakındır. Bu yarışta da PİYONA (8) ile ilk sırada Müslüm Çelik değerlendireceğim. ERTUĞRUL (3) iyi yarışlar yapıyor, idmanlarında da beğeniliyor, yazmadan olmaz. Sabah TONY OBELIX (4) siz oynama şansımızın olmadığını öğrendim onuda başta kupona ekleyeceğim. Bu üçlü yeterli gelri bence ama yer kalırsa VICTORY SWORD (1) düşünelim. .

6.KOŞU:  BAYBAŞKAN (4) son yarışı harika ama o gün Furkan bugün Selim Kaya aynı başarıyı gösterirmi emin olun bilemyorum. Ben performans karşılaştırdığımda yarışın süratli gideceğini düşündüğümde bu safkanın yanına at yazmadım. Geçilirse Selim Kaya'dan bilin benim suçum yok.


7.KOŞU:  Yine acayip bir Maiden koşu. Zor görünüyor kalabalık tutmak gerekiyor. Sıralamam şablonda mümkünse hepsini yazmaya gayret gösterelim.

8.KOŞU: 
Günün son koşusunda FÜLANE (5) ön plana çıkardığım isim. Bu istikrarla bugünde bir yerlerde gelecek ama ilk sıradamı bitirir kestiremiyorum. Rakip gördüğüm iki isimden biri DULOCAN (2) diğeri de Müslüm Çelik ile GÜLÜŞÜNGİZİ (10). Bu üçlü ile son ayak geçilir düşüncesindeyim.

ANKARA ALTILIM:
1.AYAK:  6.7.2.4 - 10.9
2.AYAK:  4.6.5.10.12
3.AYAK:  8.3.4- -
4.AYAK:  4-BAYBAŞKAN
5.AYAK:  4.6.5.7.12.1.10
6.AYAK:  5.10.2 

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM

You have no rights to post comments