09.08.2016 SALI ANKARA TAHMİNLERİM ( 7'LI GANYAN + 6'LI TUTTU )

09.08.2016 SALI ANKARA  TAHMİNLERİ

Tatil haftasında olduğum için çok detaylı yazamıyorum ama sabahtan beri kırk yerle konuştum, saatçi ve menajer dostlardan topladığım bilgilerle, kendi çalışmalarımı birleştirdim aşağıdaki kurguyu oluşturdum.

Dikkatimi çeken isimler şu şekilde...

HAPPY GO LUCKY:  YArış hataının ilk koşusunda 1200 kumda 1.18 içinde koşarak kazanan safkan idman pistini takip eden dostların en gözde atlarından biri. Bugünde kazanır diyorlar ve günün Ganyanı iin bu safkanı ciddi şekilde öneriyorlar. 1.05 çıkarmı bilmem ama  bugün Akın Sözen idaresinde ilk koşuyu bu safkan kazanır gibi görünüyor.

GLOIN:  Son yarışında Selim Kaya Eupharetes'i tercihlemiş ve o safkanla yarışı kazanmıştı, Gloin'de Ömer Kaya ile o koşunun 4. sü olmuştu. Bugün Selim Kaya 62 kilo ile Gloin'in üstünde ve kendinenden biraz daha hafif YOUNG BOND (3) ile uygun kilolu MONAVENTO (5) önünde kazanmak için yine iddialı. İbrahim abiye bakarsak kazanmış ama ben o kadar iddialı değilim yedilimde üçünüde değerlendireceğim.

HERİF:  İlk koşuda yine kazanır dediğim Happy Go Lucky arkası ilk yarışında ikincilik alan bu safkan bu yarışa daha hazır halde katılacak. İlk yarışındaki derecesinde baktığımızda safkan kazanacak gibi görünüyor ama YASMİN (8) in bu sefer çok daha formda olduğunu gördüğü yarışından sonra çok güzelleştiğini duydum. Ayrıca Emre Karayel'in safkanı MAYTENALLY (5) iki çim yarışın ardından bu sefer kumda daha iyi koşabilir ve sürprizide RAPIDAMENTE (7) yapabilir.

XDRIVE: Özcan Yıldırım idaresinde koşuya katılacak safkan Temmuz ayında Adana ve Ankara'da kazandığı koşuların ardından bugün üçüncü birincilik için sahada olacak. Aldığım bilgiler safkanın kazanma ihtimalinin yüksek olduğu yönünde ama TESLA (6) konusunda çok ciddi haberler aldım onuda kuponu iki katına çıkartmak pahasına yazmak istiyorum.

ARIM: Yine Özcan Yıldırım denk gelmiş ama ARIM bu rakiplerden çok üstün görünüyor. 18 yarış koştu 6 birincilik 5 ikincilik aldı özellikle çimde çok daha etkili koşuyor. Bugünde bu uygun grupta güle oynaya kazanmasını bekliyorum.

KAYA EKÜRİLERİ: Bu ayak karışık ama karışık olduğu kadarda ekürilerin ön plana çıktığı bir yarış gibi görünüyor. Koşuya katılan 4 ekürinin en şanslısı olarak gördüğüm ZİGANADAN başta yazdım ama dğerlerininde şansı olduğunu unutmayın, misli ve ufak altılılar için cazip tek olarak ekürileri değerlendirin.

ANKARA ALTILIM
1.AYAK:  3.8
2.AYAK:  1.8.2.5.3.6.7.9
3.AYAK:  3.6
4.AYAK:  2-ARIM
5.AYAK:  13.6.7.3.5.1.15.9
6.AYAK: 
7.1.8.5.4

ANKARA YEDİLİM
1.AYAK:  1.3.5  
1.AYAK:  3.8
2.AYAK:  1.8.2.5.3.6.7.9
3.AYAK:  3.6
4.AYAK:  2-ARIM
5.AYAK:  13.6.7.3.5
6.AYAK: 
7.1.8.5.4

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM

You have no rights to post comments