01.01.2017 PAZAR İZMİR (ALTILI TUTTU)

01.01.2017 PAZAR İZMİR

1.AYAK: Son yarışlarında istikrarlı sonuçlar alan ama kazanmayı beceremeyen TRALLES GIRL (3) ilk sırada değerlendireceğiz ama GOLD CLAMP (4) çok iyi koşacak bilgisi var ve mutlak arakipolarak yazalım. İPEKKIZ (5), FLO JO (1) ve SHEILLA (6) ile ilk ayak sağlama alınabilir.

2.AYAK: Yılın ilk Maiden yarışında WIN THE WEST (6) için güzel bir başlangıç olacak. Safkan Barış Kurdu ile katılacağı bu yarışta kendisine göre yarış tecrübesi fazla isimler arasında pişkin görünümü ile çok şanslı. Western Lady'nin kardeşi idmanlarında gazete ve bültenlerde yazılanlara göre biraz daha iyi dereceler yapıyormuş. Galopları sanki biraz kötü yazılmış gibi görünüyor, bana ilginç geldi, bültende 1.04 gördüğümüz galobun 1.02 olduğu ve çok kolay yaptığı söyleniyor, bunları yapıyorsa bu formda haliyle kazanması lazım. Yanına yarışlarında gösterdiği performansla PREDESTINATION (4) yazarsak rahat ederiz.

3.AYAK: Kısa Vade yarışta koşacak beş isminde şansı var gibi görünüyor. Yıl başında bu kadar zayıf program belki burada bir cazip isim gelir.

4.AYAK: Bursa'da koştuğu son Kısa Vade yarış kötü olsa da MARISSA (3) ilk şanslı durumda ve iki aylık arasında şartları dolduğu için yarış bulamayan, yeni yılda şartlar açılınca buraya deklare olan  RAZYANA (5) arasında geçecek bir yarış gibi görünüyor.

5.AYAK: KINOWA (6) geçen yarış koşu öncesi ufak bir sorun yaşamış koşudan çıkmıştı ve Karataş'ta İzmir'e gitmemiş o gün at binmemişti. Bugün safkan sorunlarından kurtuldu Karataş ile beraber iyi bir yarış sergileyecekler. Yalnız BEDWULF (5), BAVIREŞ (4) ve LOVE ME TENDER (7) bu safkan eksik koşarsa devreye girebilirler.

6.AYAK: Ekürilerin oldukça şanslı göründükleri bir yarış. Özellikle ALPTUĞHAN (1) üzerine  çok düşülüyor zaten Karataş ta bindirdiler umarım Sevgili Tarkan bu seneye de iyi bir başlangıç yapar kazanarak başlar.  Rakip olarak başta FANİZAN (7) tutuyorum. Bu safkanların yanına yer varsa MÖSYÖSPARTAKÜS (4) düşünülebilir.

İZMİR ALTILIM
1
.AYAK: 3.4.5.1.6.2
2.AYAK: 6.4
3.AYAK: 4.3.2.1.5
4.AYAK: 3.5
5.AYAK: 6-KINOWA
6.AYAK: 1.7.4

HERKESE BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments