09.08.2022 SALI ANKARA

ufukcakirlogo19

GENERAL BRIELLA: Hayatının ilk kum yarışında birincilik yaparken çok dikkat çeken safkan bu koşuda da galibiyet alır gibi gözüküyor. Bu safkan olmazsa Kim kazanır derseniz onu kestirmek zor, Hepsi yazmaya kadar gider diğerlerinin şansları eşit. Ben tek denedim siz güvenemezseniz çok at denenebilir.

EFKARLIEFE: Son yarışında yarışın başında şahlanarak starttan jokeysiz çıkan safkan derecesiz gözüküyor. Üçüncü kaldığı yarışında safkan sonlarda dama dedi durdu ama bugün için idman pistinde gayet iyi görünüyor.   Bu yarış özellikle sert tempo olurda bu safkanda uyarsa bilemem ama iyi taktik geliştirirse kazanır.  Tempo çok yükselir kaçanlar  durursa sonlarda yine çok etkili gelecek UÇAN ESES en ciddi rakip olacak. Son yarışlarını baz almadan iki yarış önce koştuğu gibi koşarsa BÜYÜK KENAN avantajlı olacak diğerleri sonrasında düşünelim... 

LAZFATİH: Hayatının ilk yarışında iyi koşan safkan, özellikle  önlere erken gelmeden sabırla bekleyecek ama virajı da kaçanların çok arkasında kalmadan dönecek. Bugün sert tempo olur, kaçanların durduğu yerde ortaya çıkar, ilk yarışındaki gibi iddialı olabilir. Kaçanlar birbirini yerse çok şanslı görünüyor, o yüzden ilk yarışında öndekileri kaçıran bu yüzden ne kadar gelse de üçüncü kalan safkan ilk sırada. Tecrübeli isim KILIÇ OSMAN öncelikli rakip olur. Çimde ilk iki yarışında kendini gösteren CAMBAZOĞLU üçüncü sırada.

NARTIN KILICI: Gayet iyi hazırlanıp son yarışını ikinci bitiren safkanın bu yarış öncesi çok iyi hazırlandığı bilgisi var ve daha etkili olacağı söyleniyor. Bu yüzden başa koydum ama rakip gördüğüm GÖĞÜSGEREN de var ve bu ikili uygun bir gruba gelmişler ki sağlıklıysa sorun yaşamazlar ise ikili bitirirler.

VENICE: Bu safkanı son yarışında  birinciliğe attık Maidenden çıkarttık ama peşini de bırakmayalım bu sefer yine kazanacağı grubu yakaladı ve pek tutulmuyorken yine kuponda tek deneyelim. Startta kalmaz normal koşuya başlarsa önde birbirini yiyecek isimleri sonda avlar. Öne yakın gidip düzlükte liderliği alırsa, dışına kim gelirse onlara liderliği vermeyecek, yakalansa da yeniden tazeleyecek safkan bu uygun kiloyu yakalamışken kuponumda tek olacak.

CERRAHPAŞALI: Son yarışında o kadar kötü bir taktikle koştu ki, kaçtımı kaçanı kovaladımı kolaymı gitti ne yaptı anlamadım önde yıprandı ama sonda toparlanıp geldi dördüncü oldu.   Bugün Vedat Abiş ile  sabırla kaçanların hemen arkasında bekleyip sonlarda vites değiştirip önde kaçan rakipleri atlatması muhtemel. Bugün çok daha iyi koşacağına inandığım CİHANA BEDEL bu safkanın rakibi kuponumda ikisini bıraktım.

RUŞEN ALİ: Bu safkanın son yarışları pek önemli değil bugün çok ters bir koşu çıkarmasını bekliyor başa yazıyorum.

1.ALTILIM : 679 TL
1.AYAK: 5.3.6.7.10.9.11.4

2.AYAK: 3.1
3.AYAK: 2-GENERAL BRIELLA
4.AYAK: 2.8.9
  /  10.4.1.7
5.AYAK: 7.1.3 
 
6.AYAK: 2 / 4

2.ALTILIM
1.AYAK: 2.8.9  /  10.4.1.7
2.AYAK: 7.1.3

3.AYAK: 2 / 4
4.AYAK: 8-VENICE
5.AYAK: 3.4 

6.AYAK: 11.3.4.5.8.13.9.2.7

BOL ŞANS DİLİYORUM.

You have no rights to post comments