05.08.2022 CUMA BURSA " 2.661 TL "

05.08.2022 CUMA BURSA

Bugün beş yarış yeri var ve 41 Adet koşuda 8 tane altılı oyunu var. Hepsine oynayacak olan varsa Allah Akıl Fikir versin diyeceğim, başka diyecek bir şey yok.

At yarışında her gün gelecek atı bilmek zordur, hele kurgu yapmak en zorudur, lütfen bütçenizi aşacak kuponlar yapıp kendinizi zora sokmayın.

BREEZE HILL iyi hazırlanıp bu yarışa çok hazır gelen safkan için  bugün kimle konuşsam kazanır diyor ama RIDER ON THE RAIN için özelbilgilerim vardı uzun zamandır koşsun diye bekliyordum, bence çok iyi koşar.

Kocaeli'de ki koşuda ağır kilosuna rağmen rakiplerini az farklarla da olsa  geçme başarısı göstermiş GÖLDEM bugün aprantisi ile iyi bekleme yapıp çok şanslı olur görüşündeyim. Rakip gördüğüm BİDANEM için çalışmalarını seyreden arkadaşlarımız çok iyi rapor verdiler, pistten etkilenmez ise önde kolay kaçar mesafe çok avantaj diyorlar. Öncelikli rakip olacaktır ama SELDAHANIM'da ekleyebilirsek rahat yarış seyrederiz.

Altılı Ganyanın ilk ayağı Şartlı 1 yarışında AEGEAN BLUE yine herkesin dilinde.  İlk koşuda ki Breeze Hill ile beraber çalışmalarını yapıp onun yanında zorlanmış bir isim bu kadar şişiriliyorsa ilk ayak çok cazip bir isim gelecek diye düşündüm, kapamaya kadar gittim. Final Sense yavrusu diğer kardeşi dün aradan sonra bizi yanıltmadı kazandı zaten çok büyük bir atın kardeşi falan diye düşünürseniz risk alın ama ben ilk ayağa bu yarışın konmasını bile manidar buldum.

Günün altıncı koşusu bizim için rik alınacak yer oldu. Uzun süredir koşmamasına rağmen oldukça ciddi hazırlıkları olan ve bu yarış ile beraber pistlere fırtına gibi dönecek olan LORD OF YILDIZER önde kaçacak You Are The Best'i yakın takip eder rakibi gitmezse diek liderliği alır ve düzlükte arttıracağı temposu ile koşuya hakim olup bence dinçlikle kendini birinciliğe kolay atar. Son 100 de en üst seviyeye çıkacak sürati ile bize keyif yaptırıp koşuyu kazanır.

BİBAHAN güçlü rakipler ile yaptığı mücadelelerden hep iyi performanslar göstererek çıkan bir isim ve yaptığı yarışlarda hiçte kötü değil. Aprantisi son günlerde çok dikkat çekiyor, tek veya az atla geçilecek bir yarış. Kurgunuz da yinede son karar sizin olsun.

KÜÇÜK ANAFARTA çalışmalarında gördüğüm, bizim Bursa ekibinden duyduğum kadarı ile çok iyi durumuna gelmiş bu safkan galobunda ki iyi görüntüsünü sahaya yansıtırsa kapanışta sürprizi yapan isim olacaktır. Son ayak az at yazılmaz ama önde bu safkanı   öneririm. Son ayak sürprize açık görünüyor.

1.ALTILI : 2.661 TL

1.AYAK: 3.7
2.AYAK: 7.9.5.4.1
/2.3.6.8
3.AYAK: 1.6.5
4.AYAK: 1.2.7.8.9
/5.6.11
5.AYAK: 4.1.5
/6.2
6.AYAK:
 1-LORD OF YILDIZER

2.ALTILI

1.AYAK: 1.2.7.8.9/5.6.11
2.AYAK: 4.1.5
/6.2
3.AYAK:
 1-LORD OF YILDIZER
4.AYAK: 2
/ 4.5
5.AYAK: 3.7.4.6
6.AYAK:
12.13.7.9.2.10

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments