16.07.2022 CUMARTESİ ANKARA 2.929 TL

Her gün her yarış, tatil olmadan tahmin vermek beni artık yoruyor. Tahminciliği bırakmadan, bu işi canım istediği zaman, vakit ayırdığımda, detaylı çalıştığımda yorum, tahmin yazacağım şekle soktum. Makine gibi her gün her yarışa tahmin üretmek hem yorucu, hem de getirisi ne olursa olsun, tek üyeliği çok kişi kullananlar yüzünden tatmin edici değil. Dün yine inceledim bir kullanıcı adıyla 5 farklı IP den giriş yapılmış. Tek üyelik 5 kişi, Maşallah...

Yeni üye alımını ve üyelik uzatmayı kapadım...

Ağustos ilk haftasına kadar tahminlere devam edeceğim, Ekime kadar uzanan üyelikler var, devam eden üyeliklerin günlerine göre bir değerlendirme yapıp kimseyi mağdur etmeden Site değil WHATSAPP üzerinden tahminlere devam edeceğiz veya kalan günlerin ücretlerini geri göndereceğim.

Herkese açık tahmin vermeyi devam edeceğim ama seçerek, her programa olmayacak, öyle başlamıştık, öyle de devam edeceğiz..

16.07.2022 CUMARTESİ ANKARA

SPACE WALK: Son yarışında iyi bekleme ile sonlarda etkili gelen safkan daha sonra çok kolay birde çalışma yapıp buraya gelmiş. Uzun mesafede daha etkili olduğu ve ilk defa binen Gökhan Kocakaya ile daha iyi koşabileceği için  bence çok  şansı olur.

BÜKEÇ: Bu yarışa gayet iyi hazırlanan safkan çalışmalarında gayet başarılı performanslar gösteriyor. İki yarış önce bu pistte Açık yarış ikinciliğinde çok iyiydi son yarışını İstanbul'da Grup 1 koştu altıncı oldu geçilmesi çok zor.. 

KAYTİHANIM: Formda safkan bir türlü kendini birinciliğe atamıyor ama bu kadar uygun kiloyu yakalamışken iyi beklerse kazanabileceğini düşünüyorum. Yalnız yarışın gidişatı koşuyu karışık hale getiriyor. Her an biri agresif bir taktikle kaçabilir, kaçanlar bekleyebilir, tempo bir kaç at ısrarcı olursa çok yükselir.  Bu tip orta mesafe çim yarışlarda etkili olacak olanlar koşuda taktiği iyi belirleyen, jokeyi uyanık hafif kilolu isimler olabilir.

GÖKYÜZÜ: Burada çıkışla birlikte liderliği alabilecek diye düşündüğüm bu safkanı kuponda tek yazdım. Önde gidecek isimler olsa da bu safkanın üstüne giden çok etkilenir, Akın Sözen iyi tempo yapar, takılan bitebilir, o yüzden fazlada üstüne gitmek istemeyebilirler. .

HARLAN DRAKA: Son yarışını bugün koşacağı safkanlar yanında koştu ve üçüncü kaldı. O yarışın ardından idman görüntüleri çok iyi ve bugün biraz daha kilo olarak avantajlı olunca kazanacak duruma gelmiş diye düşünüyorum. Son koşusundan sonra Antrenörü hemen bu yarışı hedef yaptı ve hazırlıklara başladı. Rakip özellikle o koşuyu kazanan ONKEL PASCHA olur.

HALİMAĞA:  Bu safkandan yana çok ümitliyim.  Daha kendini gösteremedi ama ilk yarışında çok iyi koşacağına inanıyorum. Hemen öne gelmesede düzlük üzerinde beklenen sprinti yapar, bariyer dibi tutar çok beklemez ise düzlükte uzar gider kazanır diye düşünüyorum. Rakip HABBE ve LAZFATİH.

2.ALTILI : 2.929 TL

1.AYAK: 10.2.3.4 
2.AYAK: 6.10.8.5.7.9 

3.AYAK:
5.7 
4.AYAK: 2-GÖKYÜZÜ
5.AYAK: 7.2
6.AYAK: 4-HALİMAĞA/
10.5

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments