03.07.2022 PAZAR İSTANBUL

03.07.2022 PAZAR İSTANBUL

Bugün çok yarış var, her yere saldırmayın, bu kadar çok yarışı yorumlamak zor ama elimizden geleni yapalım...

DENİZHAN: Temposunu son düzlüğe çıkıldığında en üst seviyeye getiren safkan güçlü ataklarıyla ön grubu yakaladı ama iki yarıştır iyi koşmasına rağmen kazanmadı. İki yarışta da rakiplerine direnemeyip biraz da ağır kilosundan etkilenerek kazanamayan bu safkan, bu yarışında daha farklı koşabilecek güçte ve ilk defa binecek Özcan Yıldırım ile kazanacak durumda.

AKHAL TEKE: Yarışa adapte olmakta gecikerek mecburen bekleme yaptığı yarışlarda özellikle son metrelerde canlı ve diri ataklarıyla gelip tabela içinde yer bulurken gelecek yarışlar için umut veren bu safkan  ilk defa binen aprantisi ile sprint mesafesini kısaltıp çok ters koşacak ve ekürileri ile beraber iddialı olacak isimdir.

LION VICTORY: Kendisini özenle hazırlayan ekibi ilk yarışında elde ettiği birincilik öncesi çok güvenmişti. O yarışı kazandıkları başarılı jokey Hişman Çizik normal olarak yine biniyor ve yarışın favorisi durumunda, bencede çok şanslı olacak.

GILDED AGE: İki yarış önce çok başarılı koşmuş ama arkasından tam beklediğim yarışı yapamamıştı. Sentetikte düzlük dönüldüğünde sprinte başlayan ve  üçüncü kalsa da oldukça dikkat çeken bu safkan büyük ihtimal bugün yarışta çok şanslı olur gibi görünüyor. Bu yarışında kesinlikle ihmale gelmeyecek bir isimdir.  

1.ALTILI TUTTU

1.Ayak: 3-DENİZHAN

2.Ayak: 1.12.3.2.10

3.Ayak: 1-LION VICTORY

4.Ayak: 5.3.1.7.2.4.6 

5.Ayak: 6.1.2.3.4.9.8

6.Ayak: 9.8.1.5

************************

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments