18.06.2022 CUMARTESİ İZMİR

18.06.2022 CUMARTESİ İZMİR

KIVILCIMKIZ: Bu safkan çok kişinin dilinde son yarışından sonra burada uygun rakipleri geçebilecek kapasitede en şanslı isim olarak görünüyor.

VENGATIVO: Kısa Vade yarışlarda koşabilecek kapasiteye sahip, sorun yaşamadığı taktirde her zaman iddialı olabilecek bu safkan bugün son iki yarışını beraber koşup iyi anlaştığı aprantisi ile  koşuda öne erken gelir, normalde rahatsız edilmez, son metreleri güçlü geçer, kazanmaya çok yakın olur.

ZEYTİNYELİ: Bugün üç yaşlıların Maiden yarışında dört at yazarsak koşuyu rahat geçiyoruz. Bayağı eküri var ben yazarken ekürilerden çıkan yoktu çıkan olursa agf yerine koşan eküriyi yazarsınız.

KNG JACKSON: Son yarışlarında dördüncülük yaptı ve o koşuda formunu bulduğunu, çimde çok daha iyi yarışlar yapabileceğini  gösterdi. Bugün yarışta bu safkanı da başa yazdık,  ÇAKIRINKIZI çok formda, önde kaçacak BONE gibi güçlü bir rakibi var, üç at yeterlidir.

ÇINARBEY:  Bugün düzgün başlar, öne yakın gidip  düzlükte iyi ataklar yapıp öndeki rakiplerini atlatmaya çalışır, ahırlar bölgesinin en güvenilir isimlerinden biridir. Büyük olasılıkla kazanır ama benim kuponda ufak sorunu Halil Kaplan tarafından tespit edilip çözüm bulunması sağlanan ve bu sefer çok etkili olacak OĞLUM ANIL olacak, gelirse kupon bırakmaz.

OĞLUM UTKU: Son yarışını üçüncü bitirmiş, bizde alternatif tek adayıyken, viraj üzerinde yerini hiç alamadığı için bir ara temposunu yitirmiş,  tazeleyip gelmeye çalışsa da sonda ne kadar güçlü gelsede başaramamıştı. Apranti deklaresi ilginç olmuş cazip isim olarak çıkmaya aday durumda. Kalabalık tutacağım koşuda ilk sıraya bu cazip safkan yazılır.

ADEN PERİSİ: O kadar zor bir programki yarış döndü geldi, beni bu yarışta tek yazmak zorunda bıraktı. Hayatının ilk yarışında kendini tam anlamıyla gösterememiş, çıkışla birlikte liderliği alsa da temposunu sonlarda kaybetmiş olsada İstanbul şartlı 1 inde ikincilik yapan safkan süratli safkan bugün yakalanmadan bitirmeli diye düşünüyorum. 

ALKILIÇ: Bir türlü kazandıramadığımız isimlerden biri... En sonunda şansızlığını kıracağı yarışı bulmuş gibi görünüyor. Öncelikli idmanlarında çok iyi gözüken KORDELYA  olarak görüyorum ve kupon büyümesin diye ufak kuponu iki atla geçiyorum. Geniş kuponda ise çok at olacak.

1.ALTILI : 367 TL
1.AYAK:   5-KIVILCIMKIZ
2.AYAK:   1.2   
3.AYAK:   11.9.5.2
4.AYAK:   3.4.5.1.6.8.9.10.7.2
5.AYAK:   6.5.8
6.AYAK:   4.5

2.ALTILI
1.AYAK:   3.4.5.1.6.8.9.10.7.2
2.AYAK:   6.5.8
3.AYAK:   4.5

4.AYAK:   4  /  3.1.6
5.AYAK:   1-ADEN PERİSİ
6.AYAK:   3.4

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments