17.06.2022 CUMA İSTANBUL 2 "1.925 TL"

17.06.2022 CUMA İSTANBUL

4.Koşu: İkinci Altılı Handikap 15 koşuyla başlıyor. İdman pistinde beğendiğim HELL STORM ulaştığı form durumunu yarışlarına her zamn yansıtamıyor ama bugün en şanslı isim olarak görünüyor. KAFKASKIZI orijin olarak değerlendirdiğimde öncelikli rakip olacak, son iki çim yarışı bence ölçü değil. Bursa'dan hazır gelen  MERDOKAN yine kuponumda  olacak. MISS EVGENIYA kilosu ağır olsa da özellikle hazır olduğu bilgisi gelen bir isim. KIZIL ASLAN kazanamasa da yarışlarında beğenilenlerden biri yazılmalı. Zor yarış..

5.Koşu: İkinci ayak oldukça zor geçecek. 1400 metrede 10 safkanın katılacağı bu Satış 2 koşusunda çok sert tempo olur, bu yüzden yarışta her sonuç olabilir.  ACT OF GOD benim  favorim olsa da önde kaçarken yalnız kalma ihtimali zayıf görünüyor. Salarlar kovalamazlarsa Ayhan Kurşun bitirir.  MY BREATH ın son yarışı gayet iyi ve yazılmadan olmaz. Ufak kuponlar için üçüncü at BÜLENT Olur ama geniş şablonda göreceğiniz gibi kuponu çok kalabalık tuttum.

6.Koşu: Bu rakipleri geçebilecek kapasiteye sahip GÖKDENİZİM Ankara idman pistinde çok iyi çalışmalar yaptı ve burayı hedefleyerek geldi. Ankara'da ki Grup yarışta kazanan ismin 2 boy gerisinde beşinci kalmıştı, arkasından Kısa Vade yarışlarda koştu gayet ekiliydi bugün yine anlaştığı bincisi Ayhan Kurşun'a geri döndü. Dokuz kez binen 3 kere kazanan jokeyi Ayhan Kurşun ile kazanma yüksek olur diye düşünüyorum. Ben yanına CAPTAIN FAST yazdım geçtim abartmadım dileyen Gökdenizim tek bile bırakabilir.

7.Koşu: FLASHING GIRL sonlarda güçlü ataklarla gelecek ve süratli gidecek koşuda en şanslı isim olacak. Özcan Yıldırım'la ilk defa koşacak MALONES jokeyiyle iyi uyum sağlarsa son yarışındaki başarısını tekrarlayacak gibi görünüyor. Bu safkan son yarışında Karataş'la az farkla geçildi ama kazanan isim kadar iyiydi. İdman pistinde formda görünen SENSİZİM ikidir çimde sert rakiplere çarpıyor. Son koşusu ardından bu defa çok daha iyi koşabilir. Bu üçlü yazılır. 

8.Koşu: Beşinci ayak Kısa Vade 6 Volga 2  Koşusunda çok formda FIŞFIŞ ikidir kazandığı Gökhan Kocakaya tercihi ile  yine kazanır tutuyorum. Aferdita ve Alina Sultan önde koşuyu süratlendirirken Kocakaya hemen arkalarında yer tutup aynı kazandığı koşulardaki gibi düzlük yarışı yapar ve teşviklere cevap veren karakteri ile bugünde birinciliği alır gibi görünüyor.

9.Koşu: Son koşu bir diğer zor yarış ama bu sefer çok iyi koşacak bilgisi gelen, yarışın liderliğini alıp kaçma ihtimali yüksek olan  Beşkazalı'yı yakın takip edecek  KUBİLAYBEY başa yazılır.  Herkesin favori  yazdığı Özcan Yıldırım idaresinde ki GÖKÇE HATUN öncelikli rakip olacak.  Koşuya tempo verecek isimlere hiç takılmadan bekleme yarışı yaparak sonlara kendini saklayarak sürprizi yapma ihtimali olan ŞANVERDİ verdiği aradan sonra bir yarış gördü bu koşuda üçüncü sıraya koyduğum isim olacak.          Pek tutmuyorum, zor kazanan bir isim ama Yer kalırsa ufak kupona WANPİR eklersiniz.

2.ALTILI  : 1.925 TL
1.AYAK: 3.7.8.1.5 
2.AYAK
: 1.6.9/7.3.2.10.5.4
3.AYAK
: 2.4
4.AYAK: 1.2.5

5.AYAK
: 4-FIŞFIŞ
6.AYAK: 6.2.8.3

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments