14.06.2022 SALI ANKARA "929 TL"

ufukcakirlogo19

14.06.2022 SALI ANKARA

HUNTING: Özellikle son iki yarışında çok arası olmasına rağmen kötü koşmadı. Bugün sahadan ışıklı durumda ve çok oynanıyor. Sonlara doğru güçlü gelip kazanma ihtimali var. Rakiplerini de  ekleyerek geçeceğim..

KARSAMBAÇ: 2 yaşlı İngilizlere ait yarışlarda çok cazip sonuçlar çıkması muhtemel.  Bu safkan ilk yarışında çok iyi koştu ve bugünde yarış ne kadar hızlı gidecek gibi gözüne de şansı yüksek görünüyor. Yüksek ikramiye hedefinde olanlar için kapamak cazip olabilir.  Yinede ufak kuponlar favori ile plase MY BRILLANTE GIRL beraber kuponlara yazıp yarı yarıya miktarı azalatmaları olabilir. 

ROCK STAR: Gördüğü yarışlardan sonra form durumu gayet iyiye giden ve kum pist koşularında daha etkili olan bu safkan çok geç kalmaz ise bu sefer çok iyi koşar. En son çim yarışa yazdılar, tutunamadı, kötü koşması normaldi ama bu yarış çok daha iyi koşabilir. Ben kazanmasını bekliyorum.

LUST FOR LIFE: Bu yarış iki safkanı rakiplerinden ayırdım.  Uygun kilo ile start alma avantajı ile uzun mesafede, bu koşuya daha iyi hazırlanmış bu safkan Ali Kaçmaz ile büyük favori Özcan Yıldırım'lı HALUKHAN'ı geçebilir.  Uzun mesafede bu ikisi şanslı olur diye düşünüyorum. 

İLK UMUDUM: İlk yarışında bekleneni veremedi ama bu sefer kum piste geliyor. Start provasını uzak kazanmış çok ilgi çekmişti şimdi de yarış görmüş bu isim bugün kendi gibi aynı stile sahip isimlerle koşacak olsa da  çok iyi koşar ve kazanmaya çok yakın diye düşünüyorum.

ERKMEN: Günün son koşusunda uygun mesafede koşacak olan bu safkan son yarışı kadar koşarsa burada çok şanslı olacak. Aslında kim günündeyse o kazanacak deyip kalabalık geçeceğimiz bir koşu olması lazım ama kuponu azaltmak adına ben ufak kupona son yarışı ışıklı ZEKİ DAYI ile WANPİR eklemesi yaptım.


1.ALTILI : 929 TL

1.Ayak: 7.4.1.6.2
2.Ayak: 1.3.6.2
3.Ayak: 3.4 
4.Ayak: 4.2.1.3.5.6
5.Ayak: 9-ROCK STAR
6.Ayak: 4.1.2.6.7.3.5

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments