11.05.2022 ÇARŞAMBA İSTANBUL

11.05.2022 ÇARŞAMBA İSTANBUL

NEMKALDI: Hayatının ilk yarışına çıkacak olan safkan idman görüntüsünde oldukça iyi. Düzlüğe kadar ön gruba yakın gidip, kısa sprint ile etkili olabilecek safkan bugün düzgün yarışa başlar, hemen yerini alırsa etkili olur cazip isim olarak kazanırsa iyi başlangıç  olur.

ANADOLU ŞAHİNİ: İkinci yarışını gösterişli kazanan safkan favori ve son işleri gayet etkili. Bugün performans olrak değerlendirdiğimde PELE AND DIDO ve RAMMSTEIN ciddi rakipler ihmal etmeyelim.

BABA ZAMAN: Start çıkışı öne sarkmakta ısrar edip liderliği alacak safkanları yakın takip edecek,  son yarışında sert rakipler yanında yaptığı performansı tekrarlayıp  çok iyi koşabilecek safkan bugün beklenen birinciliği alır görüşündeyim.

YİĞİTBATUHAN: Son yarışları çok iyi ve bugünde aynı performansı tekrarlayacak durumu var. Kalite olarak bu grubun üstünde, bugün genelde bekleme yapan isimlerin arasında iyi tempo yaparsa, yalnız kalır, kaçıp bitirir gibi görünüyor.

ARK ROYAL: Zor yarışta ilk şansı git gide toparlanan bu safkana veriyorum ama çok at yazmakta fayda var.

BLAZE TO VICTORY: Bugün önde bir kaç ismin süratlendireceği yarışta son metrelerde çok etkili gelip kendini birinciliğe atabilir. Bugün sevdiği mesafede Ahmet Çelik deklaresi önemli çok iyi koşabilir düşündeyim.

KIYICI: İyi koşması muhtemel  bir isim, bugün son yarışlarındaki gibi aynı tarz koşarsa performansı bu grubu geçmesine yetebilir. BİLİRHAN bugün önde kaçar, Ahmet Çelik CANIMKARDEŞİM ile arkalarda bir yer tutar, Kıyıcı ise daha öne erken  gider ama ne kaçanla ne bekleyenle uğraşmadan çok etkili koşar. Bence bu üçlü ile geçme şansımız var.

BONNY BOMB: Kapasitesi yüksek safkan uygun rakiplerinin olduğu bu yarışta  son iki yarışında yaptığı gibi önlerde yarışı kabul edecek, düzlük üzerinde koşuya hakim olduktan sonra bu sefer kim yanına gelirse gelsin sonlarda yeniden tazeleyerek koşuya ağırlığını koyacak. Ben bu sefer iki ikincilikten sonra  kazanacağına inanıyorum.

SELCAN HATUN: Her gün biraz daha iyi duruma gelen, çalışmalarını beğendiğim, ilk çim yarışındaki beşinciliğini hiç baz almamamız gereken, normal çalışmaları kadar koşarsa bu rakipler yanında çok şanslı olacak safkan önde çok iyi tempo yapabilecek durumda. Bu safkanı bugün kazanmaya çok yakın  görüyorum.

ÇEKOĞLU: İlk metrelerden itibaren yarışı ön gruba yakın takip edecek safkan viraj dönüldüğünde orta kulvarda iyi bir yer yakalarsa temposunu yükseltip koşuya hakim olur ve rakiplerini sürklase ederek büyük ihtimal kazanır. Günün en güvenilecek isimlerinden biridir. Tek yazmaz iseniz takipte kalmanızı önereceğim iki isim var.  Starttan eksik çıkmaz ise özellikle AKIŞ'tan çok etkili koşmasını bekliyorum. Bu safkanı unutmayalım bundan sonraki yarışında da adından söz ettirebilecek güçte ve son olarak ekürilerden KARACALAR kuponlara eklenebilir.  

1.ALTILI

1.Ayak:   6.5.7.2.4
2.Ayak:   5.4.1
3.Ayak:   3-BABAZAMAN
4.Ayak:   3-YİĞİTBATUHAN
5.Ayak:   8.1.5.4.3.10.7.2.9.6.11
6.Ayak:   6.7.5.2.3.1

*****************

2.ALTILI

1.Ayak:   8.1.5.4.3.10.7.2.9.6.11
2.Ayak:   6.7.5.2.3.1

3.Ayak:   4.1.2
4.Ayak:   2-BONNY BOMB
5.Ayak:   10.5.9
6.Ayak:   4  /  7.5

BOL ŞANSLAR


You have no rights to post comments