10.05.2022 SALI KOCAELİ

10.05.2022 SALI KOCAELİ

Bugün pek yorum yazmayacağız.

Kurgumuzu yarıştan çıkacak UÇAN KAFKASLI biraz bozdu ama biz olayı kolaya indirgemeye çalıştık.

Ekürisi yarıştan çıkınca umarım kuponlar iptal edilip yerine AŞK VE RÜYA yazılmaz yarış kazanmış 1-3 ile diğer eküriler ön plana çıkar. .

AŞK VE RÜYA: Hayatının ilk yarışında çok iyi koşan ve ekürisi kazanırken ikinci kalan bu safkan sondaki atakları ile dikkatimi çekmişti. Arkasından İstanbul'da sentetikte ve çimde iki yarış görüp ilk kaba kum performansından uzak bir görüntü çizdi.  Bu sefer koşacağı rakipleri sert gözükse de sevdiği piste çıkıyor. Bugün ekürisi koşsa zaten tek yazardık bu safkanı yazarsak hem kendini hemde AGF de ilk sırada çıkacak kim olursa onu yazmış olacağımız için tek olarak denemeye değer görüyorum.

CESİ AFFETMEZ: Kendisini özenle hazırlayan ekibi elde ettiği ikincilikten sonra bugün çok daha fazla güveniyor.  Yine kendi gibi HOT TOCCET te ilk yarışında dikkat çekenlerden biri. Birini yazsam diğeri gelir gibi görünüyor. İkisini yazınca ilk çim yarışından sonra buraya gelen Papa Clem tayı NUCLEUS ta eklemek istiyorum.

Günün yedinci koşusu Maiden'de ise Şanlıurfa'da hazırlanıp Kocaeli ye gelen ilk yarışını İstanbul çiminde koşup  Kocaeli kumuna geri dönen ekürisi ile beraber şanslı olabilecek KARA ABJAR a dikkat çekelim.

Son ayakta'da bugün istediği gibi bir tempo yakalarsa, 60 kilosuna rağmen SON MUHAFIZ Muhammet Mir Bilgin iyi binerse çok şanslı olacak.

Bugün Kocaeli büyük kupon oynanmaz, risk alınmaz belki ama ufak kuponla şans denenebilir.

1.ALTILI

1.Ayak: 2.6.8

2.Ayak: 2.4

3.Ayak: 3.2.1  

4.Ayak: 5.1.8

5.Ayak: 3.4.6  

6.Ayak: 8-AŞK VE RÜYA

2.ALTILI

1.Ayak: 5.1.8

2.Ayak: 3.4.6

3.Ayak: 8-AŞK VE RÜYA

4.Ayak: 1.2 

5.Ayak: 1.3  /  2.7

6.Ayak: 3.4  /  5.12.1 

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments