21.04.2022 PERŞEMBE ANKARA

21.04.2022 PERŞEMBE ANKARA

Her gün her yere tahmin vermek gibi saçma sapan bir iş yapıyoruz ve meburen geceden tahmin yazıyoruz, kısa kolluyla gezdiğimiz havada gündüz çim pist değişti sentetikte yarışlar koştu. Bu yanlış bir kararı veren Komiserler yarışa direk etki ettiler.

İlk altılı oynama niyetim yok.

İkinci altılı oynarken YENNEFER ve YİĞİTBATUHAN üzerine bir kurgu yaptım.

İlk ayak dört at yazdım onlarda ısrarcıyım, çok boş at var, bitik isimler koşuyor, kimi tandon kimi sorunlu yarışın tabelası normalde benim yazdığım dört atla biter. Mezithaber ve Özgenağa sildim dileyen ekler, ben kilo ağır olduğu için Özgenağa mesafeden yana skıntı yaşayacağı için Mezithaber değerlendirmedim.

İkinci ayağa iyi koşacak diye duyduğum benim pencere bıraktığım HAKABE ekledim.

Sabahtan beri Yennefer'e Hikaye'nin sert rakip olacaı konusunda bilgiler geliyor.

Ben yanına at yazsam ikiside dişi olduğu için erkeklerden bir tane daha yazardım Zolo Muum eklerdim ama kupon kurgum çok bozulur yapmadım.

Dördüncü ayak Tekçarem Ankara'da çok onuşuluyor ama ben uzun aradan sonra çimde iki yarış görmüş son Kısa Vade koşuda köt olsa da bugün etkili olacak Gözdesultan'dan çok iyi yarış bekliyorum. Yenerbey'inde HAndikap 16 birinciliği iyi ve kilo dezavantajıda yok, yazılır. Buradan az azaltacaksanız üç at yazın geçin.

Geceden tek çıkardığımız Yiğitbatuhan Agf de baktım uzak ara çıkmış. Erkmen çok aralı diğer iki rakibi Delioğlan ile Wanpir ise çok kısa aralıklarla koşuyorlar. Safkan çok formda bu aprantisi ile iyi koşuyor ve bu kadar uygun kilo yakalamışken ne kadar favoride olsa yıkmak mantıklı değil.

Son ayak benim favori CATHY CAN çok cazip çıkmış ama zaten çok at yazdık favorilerde kuponda var siz kendi sıralamanızı yapın 8-9-10 kuponda mutlaka olmaya çalışsın.

 

2.ALTILI:

1.Ayak: 3.5.7.2

2.Ayak: 5.2.3.1.7.10.4.6.9.8

3.Ayak: 4-YENNEFER

4.Ayak: 6.3.7 

5.Ayak: 2-YİĞİTBATUHAN

6.Ayak: 8.9.10 /12.5.7.2.4.3.6.11 

You have no rights to post comments