07.04.2022 PERŞEMBE İZMİR

07.04.2022 PERŞEMBE İZMİR

İlk koşuda ön gruba yakın yarışı takip edecek olan ve düzlükte tempoyu yükseltip koşuya hakimiyetini hissettirecek BEN BİLİRİM çok şanslı ama devamlı oynadığım SAKİBE Görkem Özçelik ile çok ters bir yarış koşabilir. ŞİFNE GÜZELİ de gayet formda ve bugün adından söz ettirecek güçte bir isim. BAYBORA ve RÜZGARSOY daha sonra...

İkinci koşuda favori çıkacak ASLANSOYLU yanında yarışı ilk metrelerden itibaren ön tarafta forse edecek son viraja 3-4 boy farkla girebilirse yakalanmadan bitirebilecek ŞİFNE EFESİ eklemesi yapılabilir.

Üçüncü koşuda DEEP DELIGHT yarışı ön gruba yakın takip eder son yarışında olduğu gibi aynı performansı gösterebilir.  1900 metre mesafede Maidenden çıktı bu sefer Satış 1 koşusu ve 4 gün önce start aldığı için tek yazmak çok mantıksız görünüyor. Son yarışlarını beraber koşmuş KIZIM NAZ ve NIGHT FURY yazacağız ama tek erkek SİYAH GÖZ yazmadan olmaz.

İkinci altılıda eküri koşacak, çok sürpriz görünen ama yarış gören ve nefes açıp hazır olan  ŞEHRİBAN koşuyor. Yine iki ay aradan sonra yarış gören çimde çok koşan MAMACITA BONITA start alıyor. Bir türlü kazandıramadığımız AFTER DOWN da mutlaka kuponlarda olacak. Son düzlüğe iyi yerde çıkarsa GALVATRON öndeki rakiplerini iyi bir yerde yakalarsa kazanma ihtimali var. Burayı da az atla geçmek zor.

İkinci ayakta son yarışını çok başarılı koşmuş üçüncü kalırken bile çok etkili olmuş BOUKEPHALOS  koşuyor. Önde kaçanlara karışmadan  sonları güzel olma ihtimali olan safkan bugün çok şanslı olacak gibi görünüyor. PRIOR öncelikli rakip ama CRIMINAL ile TREVI FOUNTAIN de yazılır. Ekürilerden YAHYAHAN ile koşu ağlama alınır.

BİLŞEN önde kaçanlara bulaşmadan giderse sonda güçlü gelecek ve bugün ağır kilosu olsa da çok şanslı olacak. MUKOM  son yarışında uzun çimde koştu bu sefer kısa kumda aynı başarıyı gösterirmi çözemedim. MAVİ OKYANUS, OYAMER ve AŞAN BAHAR da kuponlara yazılabilir.

İkinci altılı dördüncü ayak kapamalık görünüyor. ILDIRLINALDÖKENBEYİ, VANLIMAHO başta daha sonra SİNOPLU MERVE gerisi büyük kuponlarda.

Önde kabul ettiği Grup 3  koşuda etkili kalıp beşinci kalan EDWARD  son yarışı kadar koştuğunda bu Şartlı 5 yarışı kazanır.

Son koşuda YENİPAZAR çok iyi koşacak diye düşünüyorum. İyi hazırlandı, son yarışında bekleneni verdi kazandı ama bu sefer biraz daha sert rakipler var. KUMRAL ADA ve CASUS rakipleri.

2.ALTILI

1.AYAK: 4.7.1.2 
2.AYAK:
5.9.2.1 

3.AYAK: 2.8.7.9 

4.AYAK:
3.6.4.1
5.AYAK:
1-EDWARD

6.AYAK: 12.2.7

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments