25.02.2022 CUMA İZMİR : 247 TL

 ufukcakirlogo1a9

25.02.2022 CUMA İZMİR

BRENTWOOD: AŞAN BABA'nın kaçıp süratlendireceği ve sonlara kadar direnebilme ihtimali olduğu koşuda, sonlarda etkili gelecek, son yarışında çok ciddi ataklar yapan, buradaki rakibi BAŞDANER'e kaybetse de BRENTWOOD başta tutuyorum. Bu altılı nasıl para verir diyenler diğer yerleri kalabalık tutup bu safkana kupon getirebilir. Geniş kuponda iki at bıraktım.

GURME: Bugün bu koşuya katılacak safkanlar içinde  kısa mesafede yüksek tempo ile kaçıp bitirmek isteyecek çok isim var. Katıldığı son  yarışlarında birincilikler alan GURME ve SERT YILDIRIM iyi yarışlarını bugün tekrarlayacağını  düşündüğüm en şanslı isim olarak gördüğüm safkanlar.

 

TIDY WOMAN:   Koşuya katılan isimlerden bazılarının başarılı performanslarını seyrediyoruz ama bu on safkan arasında daha kazananı göremedik. Sahadan özellikle idmanlarında gayet iyi durumda olduğu bilgisi gelen TIDY WOMAN bende ön planda ve kuponumda başta olacak. Bu koşunun çok süratlenmesini beklemiyorum  hepsi bekleyen isimler ve kaçan at çok şanslı olacak. CAN KRAL önde liderliği alır kaçarsa birinciliği de görebilir, özellikle öncelikli yazdım.

OĞLUM MUTLU: Son yarışlarında yavaş yavaş kendini buldu ve son yarışını ikinci bitirirken beklenen form durumuna ulaştığını gösterdi.  Zor bir at, kendisini tanıyan isim ister o yüzden Mustafa çiçek dördüncü kez koşacağı safkanla kesin iyi koşacak. Bu safkanı pistte zorlayacak TUNÇŞAH üçte iki yaptığı Muhammet Mir Bilgin ile iyi bir sınav verir, son ayak kapanışı bu ikiliden biri yapar olarak görünüyor.

İZMİR ALTILIM : 247 TL

1.AYAK: 1.7.4.8.2.3.5.6
2.AYAK: 4-BRENTWOOD

3.AYAK: 5.7.2.1.3.8
4.AYAK: 1.2 
5.AYAK: 10.3

6.AYAK:
3.2 

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments