19.02.2022 CUMARTESİ ADANA

19.02.2022 CUMARTESİ ADANA

KÜBRAHANIM: Son koşusunda yarışın başından sonuna kadar forse edip direndi ve  uzun mesafede koştuğu yarışta bile sonlara kadar direndi. Kısada bitirirse şaşırmam.

BORDOMAVİ: Önde kaçıp giderken pek takip edilecek durumda değil. Kim peşine takılır bilemedim, BERKTMUR ilk yarışındaki gigi kaçmaz duruyor, sonradan gelmeyi tercihler gibi görünüyor. ÖZAYDIN kalitesi ile sert rakip olur başta bu ikiliyi tutuyorum, sonra Berktmur eklenebilir.

ANADOLU YILDIZI: Yarış içinde kolay gidebilir, ekürisi yarışı hızlandırır, bu safkanda sonlarda çok etkili gelir ve kazanır. Son yarışında ekürisi yarıştan çıkınca erken ne sarkan ilk yarışında da çok geç kalan safkan bu sefer beklenen birincilikle buluşur..

TRACE: Son yarışında uzayan mesafede oldukça başarılı koşup bugünde binen aprantisi ile beyaz bayrak ayna yapan safkanı öne salarlarsa yakalayamazlar. Bugünde uzun mesafede daha iyi koşmasını bekliyorum, kalabalık tutalım, bu zor koşuyu sağlama alalım.

KARAAKREP:  Son yarışında her zaman beklediği gibi iyi bekleyip kuvvetli ataklar yapsada sonda gelemedi ama kötüde koşmadı. Bugün Ferit'in yeniden deklaresi önemli ve uzun mesafede iyi bekleme ile  sonunu güzel yapıp birinciliğe ulaşabilir. DENİZKRALI nın uzun mesafeli yarışlarını düşünürseniz kısada kötü koşmasını pek dikkate almazsınız. Sonda etkili gelebilir Ahmet çelik binmesi önemli kuponlara eklenmeli. (1-8 in burada çıkma ihtimalleri var)

OSMANBEY: Kum pisti en iyi koşan isimlerden biri olan  temposunu son düzlüğe çıkıldığında yükselterek dış kulvardan yapacağı ataklarıyla yarışa hakimiyetini hissettirecek safkan için çok iddialı konuşmalar var. geçilecek. Kazanır at yazma dedler ama ben onlara inat kapadım, çok büyük favori çıkar sürprizi burada aradım.

KURUKÖPRÜ: Her yarış birinciliğe oynayan, kazanmasa da  iyi görünen en sonunda da şanssızlılığını kırıp bugün birinciliğe uzanabilecek safkanı en sonunda kazanır düşüncesi ile başa yazdım. Bugün mesafenin de uzadığını düşünürsek cazip bir sonuç bekleyebiliriz. Burası kalabalık olacak.

DENİZ ŞÖVALYESİ: Ara verdikten sonra katıldığı koşuda bariyere doğru kayarak yaptığı atakları oldukça etkileyici olan safkan kazanan Bilirhan kadar etkiliydi. Bugün önde kimse gitmez Bilirhan kolay tempoda kaçarsa şanslı olabilir ama YÜCEL'in aynı yarıştaki son atakları, TORAMANKAYA'nın da Bursa ve İzmir koşularında birinde jokey diğerinde üstün rakibi nedeniyle ikinci kalmasını da önemli buluyorum. Bu üçlü başta sonra BİLİRHAN.

KEDİM: Bir türlü birincilik çıkaramayan safkan tek yazdığımız gün bir türlü öndeki safkanı atlatamadı.  Arkasından Urfa'ya gitti kötü koştu ama Adana'ya geri gelip Ahmet Çelik deklaresi bugün beni yine tek atmaya yöneltti. O yüzden başka tekte bulamayınca kuponu son ayağa getirdim.

1.ALTILI
1.AYAK: 3.2.1.5.7.4
.6
2.AYAK: 2.1 
3.AYAK: 1-ANADOLU YILDIZI
4.AYAK: 10.8.2
5.AYAK: 6.5 

6.AYAK: 5.6.2.3.1.4

2.ALTILI
1.AYAK: 10.8.2
2.AYAK: 6.5 

3.AYAK: 5.6.2.3.1.4
4.AYAK: 6.8.2.3.4.1
5.AYAK: 4.7.8

6.AYAK: 5-KEDİM

BOL ŞANSLAR

You have no rights to post comments